8 palcové čerpadlá na nasávanie piesku na bagrovanie na bagrovacích plavidlách

8 palcové čerpadlá na nasávanie piesku na bagrovanie na bagrovacích plavidlách

8-palcové čerpadlá na nasávanie piesku pre bagre na bagrovacie plavidlá Bagrovanie piesku. Ponorné kalové čerpadlo Depump sa používa hlavne na prepravu kalu obsahujúceho abrazívne častice, ako je piesok a štrk, bez výbuchu a hlušiny. Používa sa hlavne v baníctve, elektroenergetike, chemickom priemysle, ochrane životného prostredia, bagrovaní riek, čerpaní piesku, komunálnom strojárstve a iných odvetviach.

Detail produktu

Čína 8 palcové pieskové sacie bagrovacie čerpadlá pre bagrovacie plavidlá na bagrovanie piesku Výrobcovia

Vlastnosti produktu bagrovacích čerpadiel s nasávaním piesku na bagrovanie piesku z plavidiel bagra:

Čerpadlo ponorné kalové čerpadlo sa používa hlavne na prepravu kalu obsahujúceho abrazívne častice, ako je piesok a štrk, bez výbuchu a hlušiny. Používa sa hlavne v baníctve, elektroenergetike, chemickom priemysle, ochrane životného prostredia, bagrovaní riek, čerpaní piesku, komunálnom strojárstve a iných odvetviach. Ponorné kalové čerpadlo má výhody pohodlnej inštalácie a pohybu, vysokej účinnosti čerpania kalu a dlhodobej bezpečnej prevádzky v náročných pracovných podmienkach.

Priamo v továrni v Číne Vysoko kvalitné 8-palcové pieskové sacie bagrovacie čerpadlá pre bagrovacie plavidlá na bagrovanie, prijali sme techniku ​​a systém riadenia kvality založený na „orientácii na zákazníka, povesť na prvom mieste, vzájomný prospech, rozvoj spoločným úsilím“, vítame priateľov na komunikáciu a spoluprácu od po celom svete.
Prevezmite plnú povinnosť uspokojiť všetky požiadavky našich nakupujúcich; získať neustály pokrok podporovaním napredovania našich klientov; stať sa konečným stálym kooperatívnym partnerom klientov a maximalizovať záujmy kupujúcich priamo pre továreň Čína Vysoko kvalitné 8-palcové sacie bagrovacie čerpadlá pre bagre na bagrovacie plavidlá, vitajte v našej firme s akoukoľvek otázkou. Budeme radi, ak s vami nadviažeme príjemné obchodné interakcie!


generál

Model: SS500-45-132
Model: význam
SS: Ponorné kalové čerpadlo
500: kapacita (m3/h)
45: hlava (m)
132: výkon (kw)

Pracovné podmienky

Napätie: 380/400/415/440/460/480/1140/6000
3 fázová elektrina
50 Hz/60 Hz
Teplota: Max. 60℃
Hodnota PH: 2-10
Stredná špecifická hmotnosť: 1300 kg/m³
Médium: médium vhodné pre silné abrazívne pevné častice a mierne korozívne splaškové kaly
Veľkosť pevných látok: Priemer pevných látok v médiu nesmie byť väčší ako 80 % minimálnej rezervovanej veľkosti čerpadla
Typ ochrany:

1 ochrana motora proti preťaženiu

2 ochrana proti prehriatiu motora

3 ochrana prívodu vody do olejovej komory

4 ochrana motora proti úniku

5 plavákový spínač


8 inch Sand Suction Dredge Pumps for Dredger Vessel Sand Dredging
 
Popis štruktúry
1. Obežné koleso telesa čerpadla: obežné koleso telesa čerpadla je vyrobené z vysoko chrómového materiálu odolného voči opotrebovaniu, s dobrým nadprúdovým výkonom, vysokou účinnosťou, plochou krivkou výkonu, nie je ľahké ho preťažiť, presným vyvážením obežného kolesa, malými vibráciami a stabilnou prevádzkou

2. Miešacie obežné koleso: miešacie obežné koleso je umiestnené v spodnej časti telesa čerpadla, ktoré môže rozprúdiť sediment a kal na dne do turbulencie a potom extrahovať a vypúšťať, aby sa integrovalo potápanie, miešanie, fúkanie a čerpanie piesku, s vysoká účinnosť absorpcie piesku a dôkladnejšie odkalenie.
 8 inch Sand Suction Dredge Pumps for Dredger Vessel Sand Dredging
3. Vinutie motora: špeciálne navrhnutý ponorný motor využíva vysokokvalitný medzinárodný štandardný čistý medený drôt. Pod vnútorným odporom má zjavný energeticky úsporný efekt, napájaciu pištoľ zlato, vysokú účinnosť, stupeň ochrany IP68 a stupeň izolácie F, takže motor má dobrý izolačný účinok a vynikajúci chladiaci účinok.

4. Chladenie motora: motor sa zahrieva a odvádza teplo cez plášť. Pokiaľ médium ponorí plášť statora, môže bezpečne fungovať. Čím viac ponorenia, tým priaznivejšie je chladenie motora. Plášť motora je vyrobený z liatiny a maximálna hĺbka ponorenia je 30 m( Špeciálne parametre je možné prispôsobiť)

5. Mechanická upchávka: hriadeľ motora využíva dve nezávislé mechanické upchávky v sérii s dvoma spoľahlivými tesniacimi líniami. Po prvé, v médiu v čerpadle mechanická upchávka automaticky vyrovnáva tlak. So zvýšením stredného tlaku na tesniacu plochu môže účinne zabrániť vniknutiu vody do olejovej komory. Druhá linka je v olejovej komore, aby sa zabránilo vniknutiu oleja do motora. Ak prvá obranná línia zlyhá, druhá obranná línia môže stále účinne zabrániť vniknutiu vody / oleja do motora. Depump používa profesionálne prispôsobené mechanické tesnenie, ktoré môže pri bežnom používaní bežať viac ako 8 000 hodín bez poruchy.

6. Ložisko: spodné dvojradové ložisko s kosouhlým stykom má silnú nosnosť a tvorí spoľahlivú oporu pre hriadeľ vodného čerpadla motora s horným guľôčkovým ložiskom, ktoré má veľkú pevnosť v ložisku pre radiálne, axiálne a iné sily generované ponorným zariadením. troskové riečne čerpadlo počas prevádzky, aby sa zabezpečila bezproblémová prevádzka jednotky a predĺžila sa životnosť motora.

7. kábel: Mäkký kábel s gumovým plášťom odolným proti korózii, časť kábla podľa teploty 40 stupňov a výkon motora pri plnom zaťažení.

8. Kryt motora: kryt, horný koncový kryt, upchávka atď. tvoria kryt motora. Butylový O-krúžok je umiestnený medzi všetkými časťami, aby vytvoril spoľahlivé statické tesnenie. Každá súprava prejde prísnym hydrostatickým testom pred opustením továrne, aby sa zaistilo, že nedochádza k úniku.
Maximálna hĺbka ponoru liatiny je 30 m a liatiny 150-200 m.


8 inch Sand Suction Dredge Pumps for Dredger Vessel Sand Dredging

Certifikát 8 inch Sand Suction Dredge Pumps for Dredger Vessel Sand Dredging


Vitajte a kontaktujte nás
Whatsapp: +86 18132711119
E-mail: info@deponpump.cn8 inch Sand Suction Dredge Pumps for Dredger Vessel Sand Dredging

Hot Tags: 8 palcové sacie čerpadlá na hĺbenie piesku pre bagrovacie plavidlá Bagrovanie piesku, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena , Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, Kvalita, Pokročilý, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty