8-palcové malé kalové čerpadlo odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo

8-palcové malé kalové čerpadlo odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo

Vitajte na nákupe 8-palcového malého kalového čerpadla odstredivého bagrovacieho pieskového kalového čerpadla od Depump. Depump® Gravel Pump je svetovým štandardom pre najťažšie mlynské úlohy. Široká škála tesnení obežného kolesa a hriadeľa poskytuje dokonalé prispôsobenie pre širokú škálu aplikácií. Čerpadlo štrku Depump® poskytuje vynikajúcu životnosť pri opotrebení pri zachovaní účinnosti počas cyklu opotrebovania a poskytuje najlepšie celkové prevádzkové náklady.

Detail produktu

8 inch small sludge pump centrifugal dredging sand slurry pump


Čerpadlo štrku sa používa hlavne na nepretržitú prepravu silných abrazívnych materiálov, ktoré nemožno prepravovať bežným kalovým čerpadlom kvôli príliš veľkým časticiam. Je vhodný na bagrovanie, absorpciu piesku, riečne bagrovanie, ťažbu a prepravu trosky z tavenia kovov.

Štrukturálne vlastnosti 8-palcového malého kalového čerpadla odstredivého bagrovacieho pieskového čerpadla

1. Táto séria štrkových čerpadiel je horizontálne odstredivé čerpadlo s jednoduchou konštrukciou plášťa čerpadla. V širšom zmysle patrí aj k akejsi kalovej pumpe.
2. Na upnutie telesa čerpadla a krytu čerpadla sa používajú špeciálne svorky. Smer výstupu čerpadla môže byť v ľubovoľnej polohe 360 ​​stupňov, čo je vhodné pre inštaláciu a použitie.
3. Ložisková zostava štrkového čerpadla má valcovú štruktúru, ktorá je vhodná na nastavenie vôle medzi obežným kolesom a telesom čerpadla a môže sa počas údržby odstrániť ako celok.
4. Ložisko je mazané mazivom.
5. Existujú tri typy hriadeľových upchávok pre štrkové čerpadlo: tesnenie upchávky, tesnenie pomocného obežného kolesa a mechanické tesnenie.
6. Čerpadlo štrku má široký prietok, dobrý kavitačný výkon, vysokú účinnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.
7. Prevodové režimy zahŕňajú hlavne: prevod klinovým remeňom, prevod s elastickou spojkou, prevod s redukciou prevodovky, prevod s hydraulickou spojkou, reguláciu otáčok tyristora atď.
8. Materiál častí prietokového kanála: zliatina s vysokým obsahom chrómu odolná voči opotrebovaniu.
9. Používajú sa rôzne rýchlosti a varianty, aby čerpadlo fungovalo za najlepších pracovných podmienok.
10. Má dlhú životnosť a vysokú efektivitu prevádzky a môže spĺňať mnohé druhy zlých prepravných podmienok.

Polia aplikácie
1. Čerpadlá série G sú horizontálne odstredivé čerpadlá s jednoplášťovou štruktúrou čerpadla.
2. Na upnutie telesa čerpadla a krytu čerpadla sa používajú špeciálne svorky. Smer výstupu čerpadla môže byť v ľubovoľnej polohe 360 ​​stupňov, čo je vhodné pre inštaláciu a použitie.
3. Ložisková zostava čerpadla má valcovú štruktúru, ktorá je vhodná na nastavenie vôle medzi obežným kolesom a telesom čerpadla a môže sa počas údržby odstrániť ako celok. Ložisko je mazané mazivom.
4. Formy tesnenia hriadeľa čerpadla zahŕňajú tesnenie upchávky, tesnenie pomocného obežného kolesa a mechanické tesnenie.
5. Čerpadlo má široký prietok, dobrý kavitačný výkon, vysokú účinnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.
6. Prevodové režimy zahŕňajú hlavne prevodovku klinovým remeňom, pružnú spojku, prevodovku s reduktorom, hydraulickú spojku, hnacie zariadenie s premenlivou frekvenciou, reguláciu otáčok tyristora atď.
7. Časti prietokového kanála sú vyrobené zo zliatinovej liatiny s vysokou tvrdosťou odolnou voči opotrebovaniu.
8. Používajú sa rôzne rýchlosti a varianty, aby čerpadlo fungovalo za najlepších pracovných podmienok. Má dlhú životnosť a vysokú efektivitu prevádzky a môže spĺňať mnohé druhy zlých prepravných podmienok.
9. Čerpadlo GH je vysokozdvižné čerpadlo. Používa sa hlavne na nepretržitú prepravu silných abrazívnych materiálov, ktoré nie je možné prepravovať bežným kalovým čerpadlom kvôli príliš veľkým časticiam. Je vhodný na bagrovanie, absorpciu piesku, riečne bagrovanie, ťažbu a prepravu trosky z tavenia kovov.

Štruktúra8 inch small sludge pump centrifugal dredging sand slurry pump


Certifikát


8 inch small sludge pump centrifugal dredging sand slurry pump


Kontakt
E-mail: info@deponpump.cn
Whatsapp: +8618132711119

8 inch small sludge pump centrifugal dredging sand slurry pump

Hot Tags: 8-palcové malé kalové čerpadlo odstredivé bagrovacie pieskové kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, ponuka, najnovšie, kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty