Naša história

DEPUMP TECHNOLOGY SHIJIAZHUANG CO.,LTD bola založená v roku 1998, začali sme s výrobou kalových čerpadiel, v roku 2005 sme začali s exportom, doteraz máme šaty až do spoločnosti s ročným obratom 10 miliónov. Naše čerpadlá boli použité vo viac ako 76 krajinách. DEPUMP TECHNOLOGY SHIJIAZHUANG CO.,LTD bola založená v roku 1998, začali sme s výrobou kalových čerpadiel, v roku 2005 sme začali s exportom, doteraz máme šaty až do spoločnosti s ročným obratom 10 miliónov. Naše kalové čerpadlá boli použité vo viac ako 76 krajinách.
Naše hlavne produkty sú horizontálne kalové čerpadlá, ponorné kalové čerpadlá, vertikálne kalové čerpadlá, náhradné kalové čerpadlá atď.
Dodávame iba kalové čerpadlá, ale dodávame aj ONE-STOP služby, ako je motor poháňaný kalovým čerpadlom, riadiaci motor, banské zariadenia.
Technická podpora, výroba, kontrola kvality, test, nakládka, dodávka, colné odbavenie, robíme to, čo naši klienti potrebujú.
Naša továreň

TECHNOLÓGIA DEPUMP SHIJIAZHUANG CO., LTD. je profesionál v oblasti kalových čerpadiel, príslušenstva a spojovacích zariadení. Na základe našej filozofie “ONE-STOP Service” nedodávame len čerpadlá, ale aj príslušenstvo čerpadiel, poháňané zariadenia, potrubia a ventily atď.


Aplikácia produktu

Hlavné oblasti použitia kalových čerpadiel: spracovanie minerálov, premývanie uhlia, tavenie, odstraňovanie popola z tepelných elektrární, odsírovanie, ochrana životného prostredia, bagrovanie, chemické inžinierstvo atď.Naše kalové čerpadlá našli široké uplatnenie v baníctve, elektrárňach, bagrovaní riek , hutníctvo, chemický priemysel, ťažký priemysel, stavebné materiály a naftový priemysel.
Máme profesionálny technický tím a vysokokvalitný predajný tím, bohaté projektové skúsenosti, exportné skúsenosti a flexibilné riešenia a flexibilné platobné metódy, akceptovali sme nielen T / T prevod, ale aj paypal, Western Union, akreditív, obchodné zabezpečenie Alibaba.Výrobný trh

obliekli sme sa do spoločnosti s ročným obratom 10 miliónov. Naše čerpadlá boli použité vo viac ako 76 krajinách.Naša služba

Predpredaj: Profesionálny tím poskytuje zákazníkom riešenia a cenové ponuky

V predaji: Monitorovanie výroby, monitorovanie kvality produktov, poskytovanie kontrolných služieb pred odoslaním, balenie

Popredajný servis: Sme zodpovední za exportné vyhlásenie a poradenské služby pri inštalácii


Čo sľubujeme nášmu klientovi, je, že všetky produkty budú pod kontrolou kvality, vo výrobnej cene a jeden rok po predaji.


Našich klientov v Malajzii, Indonézii, Európe navštevujeme aspoň raz ročne kvôli technickej podpore a návšteve po predaji.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa kalového čerpadla, neváhajte nás kontaktovať.

Náš predajný tím je pripravený poskytnúť vám profesionálnu technickú podporu.

DEPUMP VÁS VÍTA NA NÁVŠTEVE.