Kalové čerpadlo AH, AHR warman a náhradné diely v Číne

Kalové čerpadlo AH, AHR warman a náhradné diely v Číne

DEPUMP TECHNOLOGY je profesionálny výrobca kalových čerpadiel a zameriava sa predovšetkým na výrobu a predaj rôznych kalových čerpadiel, kalových čerpadiel, kalových čerpadiel AH, AHR warman a náhradných dielov v Číne, pieskových čerpadiel a iných a medzitým sú dostupné aj OEM čerpadlá a diely Warman. od nás. Spoločnosť DEPUMP, ktorá sa nachádza v provincii Hebei, s dlhoročnými skúsenosťami s projektmi, si získala dobrú povesť doma iv zahraničí vďaka prvotriednemu tímu zamestnancov, ktorí si účtujú výskum a vývoj, výrobu, technológiu a popredajné služby. Naše produkty sú široko používané v baníctve, hutníctve, umývaní uhlia, elektrárňach, ochrane životného prostredia a ďalších priemyselných odvetviach vo viac ako 100 krajinách a regiónoch po celom svete.

Detail produktu

River Dredging Submersible Slurry Pump


Dosky rámu pre typ AH, kalové čerpadlo AHR warman a náhradné diely v Číne majú vymeniteľné kovové vložky odolné voči opotrebovaniu. Obežné kolesá sú vyrobené z kovu odolného voči opotrebovaniu. Vložka dosky rámu a obežné koleso pre čerpadlo MAH sú použiteľné iba z tvrdého kovu.

Ložisková zostava využíva valcovú štruktúru, ľahko sa nastavuje priestor medzi obežným kolesom a prednou vložkou a pri oprave sa úplne odstráni. Zostava ložísk používa mazanie tukom.

Tesnenie hriadeľa môže používať tesnenie tesnenia, tesnenie expeleru a mechanické tesnenie. Výtlačná vetva môže byť na požiadanie umiestnená v intervaloch 45 stupňov a orientovaná do ľubovoľných ôsmich polôh, aby vyhovovala inštaláciám a aplikáciám.

Tu sú typy pohonov, ako je pohon klinovým remeňom, pohon reduktora, pohon kvapalinovej spojky a pohonné zariadenia na konverziu frekvencie.

Široký výkon, dobrá NPSH a vysoká účinnosť. Čerpadlo tohto typu môže byť inštalované vo viacstupňových sériách, aby vyhovovalo dodávke na veľké vzdialenosti.

Krivka výkonnosti


River Dredging Submersible Slurry Pump

River Dredging Submersible Slurry Pump


Predpredajný technický výber je predpokladom poskytovania stabilného a vysoko efektívneho vybavenia. DEPUMP zostavil špeciálny technický tím, aby pomohol každému zákazníkovi vybrať ten najvhodnejší produkt podľa konkrétnych pracovných parametrov. Každé čerpadlo musí pred dodaním prejsť testom výkonu. Továreň má popredný svetový dynamický testovací systém odstredivých čerpadiel na zabezpečenie výkonnostných štandardov čerpadiel;

Popredajný servis sa spolieha na globálnu distribučnú stratégiu. Naši agenti a partneri pochádzajú zo Severnej Ameriky, Latinskej Ameriky, Európy, juhovýchodnej Ázie, Afriky a ďalších krajín a regiónov, čo je dôležitou zárukou DEPUMP na poskytovanie výkonných popredajných služieb. Okrem toho budeme našich dlhoročných používateľov pravidelne sledovať, aby sme im poskytli školenia o používaní metód a vymieňali si relevantné skúsenosti, aby naši zákazníci mohli produkty bez problémov používať.

Robíme pumpy, nielen pumpy!
Vitajte kontaktujte nás:Hot Tags: AH, AHR čerpadlo na kalovú suspenziu a náhradné diely v Číne, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továrne, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena , Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, Kvalita, Pokročilý, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty