Odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo s miešadlom

Odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo s miešadlom

Odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo s miešadlom. Ponorné pieskové čerpadlá sa používajú na celom svete vo všetkých typoch priemyselných odvetví, vrátane malých projektov na získavanie piesku na rekultiváciu alebo zásobovanie pieskom. Ropný, plynárenský a káblový priemysel pre špeciálne aplikácie pri hĺbení morského dna, odstraňovaní pôdy, odstraňovaní/inštalácii hromád morského dna.

Detail produktu

Čína vysoko kvalitné odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo s výrobcami a dodávateľmi miešadiel


Máme k dispozícii rôzne modely vhodné pre prevádzku v hlbokej aj plytkej vode, vrátane možnosti „mimo vody“ alebo polovičného ponorenia. Nasadenie môže byť v rôznych aplikáciách, ako je napríklad pobrežný žeriavový čln, diaľkovo ovládané podvodné vozidlá, plytké vodné pontóny, priama montáž na rýpadlo a napájanie hydraulického pohonu. Alebo jednoducho nasadené pomocou pobrežného žeriavu pre blízke pobrežné, úzke rieky, údržbu prístavov, projekty priehrad nádrží.

Konkurenčná cena za čínske odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo s miešadlom, môžeme uspokojiť rôzne potreby zákazníkov doma iv zahraničí. Vítame nových aj starých zákazníkov, ktorí sa s nami prídu poradiť a dohodnúť. Vaša spokojnosť je našou motiváciou! Poďme spolu napísať skvelú novú kapitolu!
Naša spoločnosť sa zameriava na stratégiu značky. Spokojnosť zákazníkov je naša najlepšia reklama. Dodávame tiež OEM službu za konkurencieschopnú cenu pre Čínu odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo s miešadlom, urobíme všetko pre to, aby sme splnili vaše požiadavky a úprimne sa tešíme na rozvoj vzájomne výhodného obchodného vzťahu s vami!

Model: SS150-22-22
Prietok: 150m3/h
Hlava: 22 m
Výkon: 22kw
Otáčky: 980 ot./min
Maximálna zrnitosť prerušovaného prechodu: 32 mm


 Centrifugal Dredge Sand Pump With Agitator

Centrifugal Dredge Sand Pump With Agitator

Centrifugal Dredge Sand Pump With Agitator


Výhody oteruvzdorného hydraulického ponorného čerpadla na prečerpávanie tuhých látok1) Vysoká produktivita - Naše čerpadlá sú navrhnuté na čerpanie tekutín obsahujúcich vysoké percento pevných látok (maximálna hmotnostná koncentrácia popola môže dosiahnuť 45% a maximálna hmotnostná koncentrácia trosky môže dosiahnuť 60%).

2) Tak dlhá životnosť -- Opotrebiteľné časti miešacieho čerpadla sú všetky skonštruované z materiálov odolných voči oderu - tvrdá chrómová zliatina, takže čerpadlá majú lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť.

3) Rôzne ochranné -- Motor využíva rôzne ochranné prvky, ako je ochrana proti prehriatiu, projekcia na detekciu prívodu vody a môže byť bezpečne prevádzkovaný po dlhú dobu v náročných pracovných podmienkach.

4) Mechanické tesnenie - Jedinečné mechanické tesnenie môže zabrániť elektrickému motoru pred vysokotlakovou vodou a nečistotami, čím je možné zabezpečiť vysokú účinnosť sania.Vlastnosti hydraulického kalového čerpadla

1) Všetky diely podliehajúce opotrebovaniu sú vyrobené z materiálov odolných voči oderu - zliatiny chrómu, takže čerpadlá majú lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť.

2) Jedinečné mechanické tesniace zariadenie môže zabrániť elektrickému motoru pred vysokotlakovou vodou a nečistotami, čím je možné zabezpečiť vysokú účinnosť sania.

3) Jednoduchá inštalácia, prevádzka a úspora nákladov, pretože nie je potrebné žiadne ďalšie vákuové čerpadlo alebo pumpa.

4) Okrem hlavného obežného kolesa je vybavený aj pár miešacích obežných kolies, ktoré pomáhajú rozbíjať a premiešavať kal.

5) Profesionálna technologická podpora je poskytovaná počas celého procesu používania a údržby

Centrifugal Dredge Sand Pump With Agitator

Centrifugal Dredge Sand Pump With Agitator

Certifikát
 
Vitajte a kontaktujte nás
Whatsapp: +86 188 3028 9136
E-mail: norky@deponpump.cn


 Centrifugal Dredge Sand Pump With Agitator


Hot Tags: Odstredivé bagrovacie pieskové čerpadlo s miešadlom, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka , Najnovšie, Kvalitné, Pokročilé, Najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty