Odstredivé bahenné čerpadlo

Odstredivé bahenné čerpadlo

Môžete si byť istí, že si u nás kúpite odstredivé kalové čerpadlo. Odstredivé silné sacie ťažobné pieskové kalové čerpadlo, elektrické čerpadlo, pieskové štrkové čerpadlo, vysokovýkonné čerpadlo Horizontálne odstredivé kalové čerpadlo pieskové čerpadlo bahenné čerpadlo štrkové čerpadlo pre ťažbu.

Detail produktu

Odstredivé bahenné čerpadlo

Rad MAH, odstredivé horizontálne čerpadlá pre veľkú záťaž, sú určené na manipuláciu s vysoko abrazívnymi kalmi s vysokou hustotou s vynikajúcou životnosťou pri súčasnom zachovaní účinnosti počas cyklu opotrebenia a poskytovaní najlepších celkových prevádzkových nákladov.Kalové čerpadlo série MZJ vyvinuté spoločnosťou DEPUMP je novou generáciou kalového čerpadla proti opotrebeniu a energie.
Suspenzné čerpadlo série MZJ využíva medzinárodnú pokročilú teóriu dvojfázového prietoku pevných látok a kvapalín a dizajn využíva zásadu minimálneho opotrebenia.
Prietokové komponenty tejto série kalových čerpadiel sú vhodné na prietok stavového média s jeho nastaveným tvarom, čím sa znižujú hydraulické straty víru a nárazu do čerpadla a pozdĺž potrubia; čím sa zníži trenie prietokových zložiek a zníži sa čerpadlo Hluk a vibrácie sa premenia na zvýšenie hydraulickej účinnosti.
Čerpadlá série MZJ sú vyrobené z vysokého chrómu, čo je nárazuvzdorný materiál s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a vysokou odolnosťou proti korózii, čo znamená, že čerpadlo bude mať dlhšiu životnosť.
Okrem toho táto séria kašovitých čerpadiel tiež používa automatický dekompresný systém, aby sa zabránilo úniku kvapaliny.

Kalové čerpadlá série MZJ sa široko používajú v oblasti ťažby, hutníctva, elektrickej energie, uhlia a stavebných materiálov.
Hot Tags: Odstredivé kalové čerpadlo, Výrobcovia, dodávatelia, veľkoobchod, nákup, továrne, na mieru, skladom, hromadne, značky, Čína, vyrobené v Číne, dodávky, lacné, zľava, nízka cena, zľava za nákup, cena, cenník, cenová ponuka, najnovšie , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty