Odstredivé kalové čerpadlo

Odstredivé kalové čerpadlo

Odstredivé kalové čerpadlo označuje druh strojového zariadenia, ktoré zvyšuje energiu pevných a kvapalných zmiešaných médií pomocou odstredivej sily (rotácia obežného kolesa čerpadla) a prevádza elektrickú energiu na kinetickú a potenciálnu energiu média. Uplatňuje sa hlavne na: ťažbu, elektrárne, bagrovanie, hutníctvo, chemický priemysel, stavebné materiály a ropný priemysel.

Detail produktu

Odstredivé kalové čerpadlo

1. Úvod produktu
Kalové čerpadlo dopravuje zmes pevných častíc obsahujúcich trosku a vodu. Ale v zásade je kalové čerpadlo akýmsi odstredivým čerpadlom. Používa sa hlavne na prepravu kalu z odprašovacej vody z konvertora, z vysokopecnej vody na pranie plynu, zakalenej cirkulujúcej vody na kontinuálne odlievanie a zakalenej ocele na cirkuláciu vody v železiarskych a oceliarskych podnikoch.


2. Parameter produktu (špecifikácia)
Prietok čerpadlom32-72m3 / hod
Čerpadlo head:6-58m
Max. Výkon 15kw
Veľkosť balenia… 1100 * 610 * 510 mm3:Heavy Kalové čerpadlo materiál
a) Obežné koleso: zliatina s vysokým obsahom chrómu alebo guma
b) Spirálová vložka: zliatina s vysokým obsahom chrómu
c) Hriadeľ: 45 # oceľ
d) Objímka hriadeľa: tvárna liatina
e) Rámová doska: odliatok
f) Tesnenie obalu: Mechanické tesnenie


4:Heavy Aplikácia kašovitého čerpadla
Odstredivé kalové čerpadlo sa používa na prepravu tuhých a kvapalných látok, ktoré sa dajú široko použiť na útvary metalurgie, baní, uhlia, elektrickej energie, chemického priemyslu, potravinárstva, čistenia odpadových vôd a bagrovania kanálov, atď., Môžeme tieto čerpadlá použiť v priemyselnej oblasti ako : Alumina, azbest, bauxit, biuldingové výrobky, cement, wolfram a scheelit, vodné a stočné, meď, elektrina, železná ruda, olovo a zinok, minerálne piesky, cukor, cín, ropné bridlice, papier a celulóza a tabak.


5:Informácie by mali obsahovať tieto informácie:
1. Prietok čerpadla
2. Hlava čerpadla (tlak)
3. Jazdný režim: elektromotorom alebo naftovým motorom alebo holým hriadeľom atď
4. Výkon a rýchlosť otáčania
5. Sací zdvih pre samonasávacie čerpadlo


6. Teplota kvapaliny, ak môžete poskytnúť

Po obdržaní parametra čerpadla vám môžeme do 24 hodín poslať našu cenovú ponuku. Alebo bude uvedený stav čerpacej stanice.
Hot Tags: Odstredivé kalové čerpadlo, Výrobcovia, dodávatelia, veľkoobchod, nákup, továrne, na mieru, na sklade, hromadne, značky, Čína, vyrobené v Číne, dodávky, lacné, zľava, nízka cena, zľava na kúpu, cena, cenník, cenová ponuka, najnovšie, Kvalita, pokročilý, posledný predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty