Ponorné kalové čerpadlo bagra

Ponorné kalové čerpadlo bagra

Hydraulické ponorné kalové čerpadlá série MSS sú vysokovýkonné elektro-ponorné kalové čerpadlá určené na spracovanie širokej škály kalov a abrazívnych častíc v ponorných aplikáciách v baníctve a priemysle.

Detail produktu

Výrobcovia ponorných kalových čerpadiel z Číny aDodávatelia ponorných kalových čerpadiel z Číny

Predstavenie ponorného kalového čerpadla na bagr


Hydraulické ponorné kalové čerpadlá série MSS sú vysokovýkonné elektro-ponorné kalové čerpadlá určené na spracovanie širokej škály kalov a abrazívnych častíc v ponorných aplikáciách v baníctve a priemysle.

Výrobná cena pre Čínu Vysokokvalitné ponorné kalové čerpadlo na bagr, aby sa splnili požiadavky konkrétnych zákazníkov na každý kúsok dokonalejší servis a tovar stabilnej kvality. Srdečne vítame zákazníkov z celého sveta, aby nás navštívili, s našou mnohostrannou spoluprácou a spoločne rozvíjame nové trhy a vytvárame skvelú budúcnosť!
Presvedčili sme sa, že spoločnými pokusmi nám podnikanie medzi nami prinesie obojstranné výhody. Mohli by sme vám zaručiť kvalitu a agresívnu hodnotu produktu alebo služby za továrenskú cenu pre Čínu Vysokokvalitné ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie, sme pripravení spolupracovať s dobrými priateľmi podniku z vášho domu a zo zámoria a spoločne dosiahnuť vynikajúce dlhodobé výsledky.


Čerpadlo na pieskové bagrovanie MSS predajhydraulické ponorné čerpadlo na pieskovú suspenziu sa vyznačuje odolnou konštrukciou s použitím materiálov najvyššej kvality, ktoré zaisťujú spoľahlivý výkon a vynikajúcu životnosť. Vysokokvalitné elektromotory obsahujú viaceré ochranné prvky na detekciu vniknutia vody alebo nadmerných teplôt, aby sa čerpadlo vyplo a zabránilo sa poškodeniu.


Dredger Submersible Slurry Pump


Vlastnosti ponorného kalového čerpadla na bagr

• Ponorná práca bez vplyvu sacej hlavy;

• Žiadne pomocné vákuové čerpadlo, ušetrite investície;

• Žiadny hluk, zachovajte ticho pracovnej stanice

• S miešadlom, nie sú potrebné ďalšie miešacie zariadenia, väčšie pohodlie pri prevádzke;

• Nemusí stavať pumpu.

• Pracujte priamo na povrchu kalu s vyššou účinnosťou pri dodaní kalu.


Dredger Submersible Slurry Pump


Ponorné kalové čerpadlo je jednostupňové jednosacie vertikálne odstredivé čerpadlo. Hlavnými komponentmi sú kryt čerpadla, hlavné obežné koleso, miešacie obežné koleso, základňa, tyč čerpadla, sedlo motora, motor atď.


Prietokové časti sú vyrobené z vysoko chróm-zliatinového odliatku so silným výkonom a pohodlnou technológiou spracovania. Hlavné obežné koleso je uzavreté obežné koleso. Výkon pri prechode kalu je dobrý. Ponorné kalové čerpadlo možno použiť vertikálne alebo šikmo. Má malú stopu. Teleso čerpadla musí byť zakopané v pracovnom médiu. Ľahko sa spúšťa a nevyžaduje odvádzanie vody. Smer otáčania sleduje chvost motora. Pozrite sa na prácu v smere hodinových ručičiek.


Dredger Submersible Slurry Pump


Ak máte akýkoľvek dotaz, pošlite nám ho.


Dredger Submersible Slurry PumpHot Tags: Bagrové ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty