Bagrovacie ťažobné ponorné čerpadlo

Bagrovacie ťažobné ponorné čerpadlo

Ponorné banské čerpadlo na hĺbenie. Ponorné kalové čerpadlo MSS funguje tak, že súčasne ponorí motor a vodné čerpadlo do média. Zmáčané časti čerpadla sú vyrobené z vysoko pevnej zliatiny odolnej voči opotrebovaniu a odliatku s vysokým obsahom chrómu.

Detail produktu

Kúpte si čínske vysoko kvalitné bagrovacie banské ponorné čerpadlo s nízkou cenou

Vlastnosti produktu ťažobného ponorného čerpadla Bagrovanie:


1. Ponorné kalové čerpadlo funguje tak, že ponoríte kalové čerpadlo a motor priamo do kvapaliny bez ďalších upevňovacích konzol, zatiaľ čo ponorné kalové čerpadlo je vo všeobecnosti potrebné upevniť a motor je na úrovni kvapaliny, keď je ponorné kalové čerpadlo beh Nad.

2. Pracovná hĺbka ponorného kalového čerpadla je v súčasnosti 30 metrov. Štandardná hĺbka ponorného kalového čerpadla je 1,8 metra. Konštrukčná hĺbka našej spoločnosti môže dosiahnuť 30 metrov.

3. Stabilita ponorného kalového čerpadla je vyššia ako stabilita ponorného kalového čerpadla s dlhou osou; ponorné kalové čerpadlo

4. Ponorné kalové čerpadlo je pohodlnejšie na použitie, pokiaľ je umiestnené pod kvapalinou, nie je potrebné vyrábať plávajúci rám alebo konzolu.


5. Ponorné kalové čerpadlo ZJQ je koaxiálna integrácia vodného čerpadla a motora. Počas prevádzky poháňa hriadeľ motora otáčanie obežného kolesa vodného čerpadla a prenáša energiu do kalového média, aby sa vytvorila určitá prietoková rýchlosť, poháňala pevnú hmotu, aby prúdila, a realizovala sa preprava kalu.

Najlepšia cena za ponorné čerpadlo na bagrovanie v Číne, "Vytvárajte hodnoty, obsluhujte zákazníka!" je cieľ, ktorý sledujeme. Úprimne dúfame, že všetci zákazníci s nami nadviažu dlhodobú a vzájomne výhodnú spoluprácu. Ak chcete získať viac podrobností o našej spoločnosti, kontaktujte nás teraz!
Našich rešpektovaných zákazníkov môžeme ľahko uspokojiť s našou veľmi dobrou špičkovou kvalitou, veľmi dobrou cenovkou a vynikajúcou podporou, pretože sme boli skúsenejší a oveľa usilovnejší a robíme to nákladovo efektívnym spôsobom za najlepšiu cenu za ťažbu bagrov v Číne Ponorné čerpadlo, Tím našej spoločnosti s využitím špičkových technológií dodáva produkty bezchybnej kvality, ktoré naši zákazníci na celom svete mimoriadne zbožňujú a oceňujú.
 

 Dredging Mining Submersible Pump


Dredging Mining Submersible Pump


6. Ponorné kalové čerpadlo série MSS odolné voči opotrebovaniu je stroj na ochranu vody, v ktorom sú motor a vodné čerpadlo koaxiálne ponorené v médiu. Produkt má vynikajúci výber materiálu, pokročilú štruktúru, široký prietok, silnú kapacitu vypúšťania odpadových vôd a silnú odolnosť proti korózii. Je vhodný na dopravu kvapalín s obsahom pevných častíc ako je piesok, uhoľná troska, hlušina a pod. Používa sa najmä na odstraňovanie a prepravu kalových kvapalín v hutníctve, baníctve, tepelných elektrárňach a iných podnikoch. Je ideálnou náhradou za tradičné bahenné pumpy.

7. MSS ponorné kalové čerpadlo odolné voči opotrebovaniu Táto séria produktov je navrhnutá a vyrobená absorbovaním zahraničnej pokrokovej technológie. Použitie high-tech materiálov odolných voči opotrebovaniu výrazne zvyšuje životnosť zariadenia a znižuje frekvenciu údržby.


Okrem hlavného obežného kolesa čerpadlo pridáva v spodnej časti súpravu miešacích obežných kolies, ktoré dokážu rozprášiť usadený kal do turbulentného prúdenia a vzniknutý kal s vysokou koncentráciou sa nachádza na sacom hrdle hlavného obežného kolesa, takže čerpadlo môže dosiahnuť vysokú koncentráciu bez pomocných zariadení. doručenie.
Jedinečné tesniace zariadenie dokáže efektívne vyrovnávať tlak vo vnútri a mimo olejovej komory, pričom udržuje tlak na oboch koncoch mechanického tesnenia vyvážený, zaisťuje spoľahlivosť mechanického tesnenia v maximálnej miere a výrazne predlžuje jeho životnosť.

Motor využíva rôzne ochranné opatrenia, ako je prehriatie a detekcia vniknutia vody, ktoré môžu bezpečne pracovať po dlhú dobu v náročných pracovných podmienkach. Podľa požiadaviek používateľa je možné pridať aj ochranné opatrenia, ako je ochrana proti kondenzácii motora a meranie teploty ložísk, aby sa vyhovelo potrebám používateľov pri rôznych príležitostiach.


Dredging Mining Submersible Pump
 
 Dredging Mining Submersible Pump
 

Dredging Mining Submersible Pump


Výhody oteruvzdorného hydraulického ponorného čerpadla na prečerpávanie tuhých látok


1) Vysoká produktivita - Naše čerpadlá sú navrhnuté na čerpanie tekutín obsahujúcich vysoké percento pevných látok (maximálna hmotnostná koncentrácia popola môže dosiahnuť 45% a maximálna hmotnostná koncentrácia trosky môže dosiahnuť 60%).


2) Tak dlhá životnosť -- Opotrebiteľné časti miešacieho čerpadla sú všetky skonštruované z materiálov odolných voči oderu - tvrdá chrómová zliatina, takže čerpadlá majú lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť.

3) Rôzne ochranné -- Motor využíva rôzne ochranné prvky, ako je ochrana proti prehriatiu, projekcia na detekciu prívodu vody a môže byť bezpečne prevádzkovaný po dlhú dobu v náročných pracovných podmienkach.

4) Mechanické tesnenie - Jedinečné mechanické tesnenie môže zabrániť elektrickému motoru pred vysokotlakovou vodou a nečistotami, čím je možné zabezpečiť vysokú účinnosť sania.

Vlastnosti hydraulického kalového čerpadla

1) Všetky diely podliehajúce opotrebovaniu sú vyrobené z materiálov odolných voči oderu - zliatiny chrómu, takže čerpadlá majú lepšiu stabilitu a dlhšiu životnosť.

2) Jedinečné mechanické tesniace zariadenie môže zabrániť elektrickému motoru pred vysokotlakovou vodou a nečistotami, čím je možné zabezpečiť vysokú účinnosť sania.

3) Jednoduchá inštalácia, prevádzka a úspora nákladov, pretože nie je potrebné žiadne ďalšie vákuové čerpadlo alebo pumpa.

4) Okrem hlavného obežného kolesa je vybavený aj pár miešacích obežných kolies, ktoré pomáhajú rozbíjať a premiešavať kal.

5) Profesionálna technologická podpora je poskytovaná počas celého procesu používania a údržby


Dredging Mining Submersible Pump


Vitajte a kontaktujte nás
Whatsapp: +86 18830289136
E-mail: norky@deponpump.cnDredging Mining Submersible Pump


Hot Tags: Bagrovacie ťažobné ponorné čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty