Bagrovacie čerpadlo na kašu z bagrovania

Bagrovacie čerpadlo na kašu z bagrovania

Ťažká ťažba odstredivé štrkové bagrovanie pieskové kalové čerpadlo Oderuvzdorné pevné zaobchádzanie Odstredivé pieskové kalové čerpadlo

Detail produktu

Bagrovacie čerpadlo na kašu z bagrovania

Aplikácia kalového čerpadla:
Odstredivé ťažobné kalové čerpadlo sa široko používa v ťažbe, energetike, metalurgii, uhlí, ťažbe, stavebnom materiáli a iných priemyselných linkách na čerpanie koncentrátu, hlušiny, kalov a iných abrazívnych kalov s vysokou hustotou.
- Spracovanie flotácie minerálov
- Elektrická továrenská príprava uhlia
- Umývanie uhlia
- Chemické spracovanie média
- Manipulácia s odpadovými vodami
- Manipulácia s pieskom a štrkomŠtruktúra kašovitého čerpadla je nasledovná.
(1) Štruktúra hlavy čerpadla. Telo čerpadla prijíma dvojvrstvový plášť čerpadla (vnútorná a vonkajšia dvojvrstvová kovová konštrukcia), konštrukcia plášťa dvojitého plášťa čerpadla je vertikálne otvorená a polohu výstupu vody je možné nastaviť podľa intervalu 45 °, otáčať o 8 rôznych polôh tak, aby nainštalovať a používať. Aby sa účinne zabránilo úniku tesnenia hriadeľa, je použitá kombinácia silového tesnenia, tesnenia tesnenia alebo mechanického tesnenia. Labyrintové tesnenie medzery je umiestnené medzi obežným kolesom a zadnou ochrannou doskou, čo výrazne znižuje únik kalu do upchávkovej skrinky a účinne zaisťuje spoľahlivosť tesnenia. Obežné koleso je vybavené zadnou lopatkou na včasné vypúšťanie refluxnej suspenzie, aby sa zlepšil objemový pomer, znížil sa reflux a erózia a zlepšila životnosť častí prietokového kanála. Aby sa uľahčila údržba a demontáž, je k dispozícii demontážny krúžok, aby sa zabránilo fenoménu rezania hriadeľa spôsobenému poruchou demontáže.

(2) Konštrukcia konzoly. Z dôvodu predĺženia životnosti ložiska sú optimalizované hydraulické a konštrukčné riešenia. Primerané rozloženie radiálnej a axiálnej sily a správny výber tvaru, modelu, režimu chladenia a mazania ložísk atď. Môžu vyhovieť požiadavkám na nízky ohrev a vysokú životnosť.

(3) Typ tesnenia hriadeľa. Tesniace zariadenie hriadeľa hrá medzi telesom čerpadla a hriadeľom čerpadla tesniacu úlohu. Môže zabrániť vstupu vzduchu do čerpadla a úniku veľkého množstva vody z čerpadla. Tesniaca forma odstredivého kalového čerpadla zvyčajne využíva pomocné obežné koleso a tesnenie. Pomocné obežné koleso plus tesnenie tesnenia je hydrodynamické tesnenie, ktoré sa spolieha na to, že tlaková hlava generovaná pomocným obežným kolesom odoláva úniku kvapaliny na výstupe z obežného kolesa. Krycia doska obežného kolesa je súčasne vybavená zadným nožom, vodným tesniacim krúžkom a tesnením, aby sa zabránilo vnikaniu vzduchu, a zadný nôž a vodný tesniaci krúžok sa používajú na zníženie tlaku v tesnení. Môže zabrániť vstupu nečistôt pečať.
Hot Tags: Bagrovacie čerpadlo na kalový piesok, výrobcovia, dodávatelia, veľkoobchod, nákup, továrne, na mieru, skladom, hromadne, značky, Čína, vyrobené v Číne, dodávky, lacné, zľava, nízka cena, zľava za nákup, cena, cenník, cenová ponuka, najnovšie , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty