Bagrové čerpadlo na kalovú kašu poháňané bagrom

Bagrové čerpadlo na kalovú kašu poháňané bagrom

Bagrové čerpadlo na kal poháňané bagrom, čerpadlo na kal s veľkým priemerom, ponorné čerpadlo na kal je super bagrovacie čerpadlo poháňané hydraulickým systémom bagra.

Detail produktu

Čína Najnovšie predávajúce bagrovacie kalové čerpadlo poháňané rýpadlami


Bagrovacie kalové čerpadlo poháňané bagrom vyrábané spoločnosťou DEPUMP môže čerpať stavebný piesok, bahno, kal, kal z hlušiny, rudu, železnú pieskovú rudu, rieky, jazerá, nádrže, prístavy a iné projekty čerpania a bagrovania piesku a možno ho použiť aj v oceliarňach. , elektrárne, železná ruda Odstraňovanie piesku v sedimentačných nádržiach tovární, ropných polí a iných priemyselných a banských podnikov, sedimentov v čističkách odpadových vôd a pod.

Rýchle dodanie v Číne Najnovšie vysokokvalitné bagrovacie čerpadlo na kalovú kašu poháňané bagrom, Ak máte záujem o niektorú z našich položiek po zobrazení nášho zoznamu produktov, nezabudnite nás kontaktovať pre otázky. Budete nám môcť posielať e-maily a kontaktovať nás kvôli konzultácii a my vám odpovieme hneď, ako to bude možné. Ak je to vhodné, môžete zistiť našu adresu na našej webovej stránke a prísť do nášho podniku. alebo ďalšie informácie o našich objektoch sami. Vo všeobecnosti sme pripravení vybudovať zdĺhavé a stabilné vzťahy spolupráce so všetkými možnými nakupujúcimi v rámci súvisiacich oblastí.
Naša činnosť kladie dôraz na administratívu, zavádzanie talentovaných zamestnancov a budovanie teambuildingov, pričom sa snažíme zvýšiť úroveň a povedomie o zodpovednosti personálnych zákazníkov. Naša spoločnosť úspešne získala certifikáciu IS9001 a európsku certifikáciu CE rýchleho dodania Čína Najnovšie vysokokvalitné bagrovacie kalové čerpadlo poháňané bagrom, urobíme maximum, aby sme uspokojili vaše potreby a úprimne pracujeme na získaní vzájomnej výhodnej firemnej romantiky s vami!

Bagrové čerpadlo na kal poháňané bagrom, čerpadlo na kal s veľkým priemerom, ponorné čerpadlo na kal je super bagrovacie čerpadlo poháňané hydraulickým systémom bagra. Nepotrebuje žiadnu elektrinu. Ponorné kalové čerpadlo hydraulického rýpadla nedokáže vyriešiť žiadne bezpečnostné riziká. Problém nepohodlného používania elektriny v niektorých pracovných podmienkach bol vyriešený;
Priamo namontované na ramene rýpadla cez spojovaciu dosku, pohyb a prevádzka sú flexibilnejšie, čo nielen šetrí pracovnú silu, ale tiež účinne zaručuje nepretržitú extrakciu a čerpanie vysokej koncentrácie, pričom nedochádza k vysokej a potom nízkej koncentrácii. k predčasnému pohybu telesa čerpadla. problém;
Sila je silná a potrubie je možné prepravovať na veľkú vzdialenosť. Sekundárne znečistenie spôsobené prvou prepravou robí bagrovanie viac v súlade s požiadavkami ochrany životného prostredia;
Schopnosť prispôsobiť sa pracovným podmienkam je silná a nie sú potrebné žiadne požiadavky na hladinu vody. Ako metóda bagrovania vodou, tak metóda suchého bagrovania po odvodnení môžu byť veľmi kompetentné, čím sa znižuje problém daždivého počasia ovplyvňujúceho obdobie výstavby;
Keď je časť dna vytvrdená alebo pri ťažkých pracovných podmienkach, miešadlá na oboch stranách môžu hrať kypriaci účinok, miešanie a nasávanie sú synchronizované a kalové čerpadlo rýpadla môže zvýšiť účinnosť.


Bager bol pôvodne stavebný stroj používaný na ťažbu zeminy. Používa zuby vedra na rezanie pôdy a jej nakladanie do vedra. Po naplnení zeminou sa vedierko zdvihne a otočí k vykladaciemu bodu, aby sa vyložila zemina, a potom sa otočný tanier otáča. Lopata sa spustí na povrch rýpadla pre ďalšiu operáciu. Pri práci pod vodou je vhodný aj bager na vode a lyžicu je možné nahradiť aj bagrovacím čerpadlom, ktoré možno použiť na bagrovacie a bagrovacie operácie pod vodou, čím sa výrazne zlepší efektivita práce. Funkciu bagrovania obojživelných rýpadiel možno viac spopularizovať a uplatniť v procese bagrovania južných miest v mojej krajine.


Excavator Driven Dredging Slurry Pump

Excavator Driven Dredging Slurry Pump


Hlavné vlastnosti bagrovacieho kalového čerpadla poháňaného bagrom:
1. V spodnej časti čerpadla je miešacie obežné koleso, ktoré môže zabrániť zablokovaniu čerpadla veľkými pevnými materiálmi, takže sa tuhá látka a kvapalina úplne premiešajú, s čím sa ľahšie manipuluje.
2. Toto čerpadlo dokáže spracovať pevné materiály s veľkosťou častíc 50 mm a koncentrácia extrakcie tuhá látka-kvapalina môže dosiahnuť viac ako 70%;
Poznámka: V dôsledku rôznych pracovných podmienok sa výkon čerpadla môže meniť aj vplyvom faktorov, ako je spracovávané médium, prevádzka na mieste a prepravná vzdialenosť.
3. Toto zariadenie sa inštaluje hlavne na rýpadlo. Napájanie zabezpečuje hydraulická stanica rýpadla, ktorá dokáže realizovať voľný prechod, a zdrojom energie je dieselový motor, ktorý dokáže vyriešiť problém s energetickou nepríjemnosťou pri výstavbe v odľahlých oblastiach.
4. Prietokové časti sú vyrobené z tvrdej chrómovej zliatiny, ktorá má dlhú životnosť.

Princíp činnosti bagrovacieho kalového čerpadla poháňaného bagrom:
Je poháňaný hydraulickým systémom a motor je výkonným prvkom, ktorý premieňa hydraulickú energiu na strojné zariadenie. Pri práci vodné čerpadlo rozhýbe rotáciu obežného kolesa, aby prenieslo energiu do kalového média, takže generuje určitý prietok, poháňa pevný tok a realizuje transport kalu.
Hydraulický motor je vyrobený z domáceho vysokorýchlostného hydromotora, ktorý má vlastnosti štruktúry, primeranosti, dobrého výkonu a stabilnej prevádzky. Podľa situácie zákazníka zvoľte rôzne výtlaky.


Ak máte akýkoľvek dotaz, pošlite nám ho.

Excavator Driven Dredging Slurry Pump


Hot Tags: Bagrovacie kalové čerpadlo poháňané bagrom, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty