Čerpadlo kalu na ťažbu zlata

Čerpadlo kalu na ťažbu zlata

Čerpadlo na kalovú ťažbu zlata je jeden druh odstredivého čerpadla používaného na prepravu vody a média tuhej zmesi, Je vhodné dopravovať tieto menej abrazívne kaly alebo kvapaliny s korozívnym materiálom, toto čerpadlo s gumovou vložkou (alebo polyuretánová vložka) je dobrou voľbou, lacnejšia cena a odolnejšia pri používaní. Široko používaný na umývanie uhlia, proces lúhovania zlata, bentonitovú kašu alebo iné bahno atď.

Detail produktu

Čína Najnovšie predávané kalové čerpadlo na ťažbu zlata so správnou cenou

Sme hrdí na vyššie uspokojenie klientov a široké akceptovanie vďaka našej neustálej snahe o vysokú kvalitu produktov aj služieb pre veľkoobchodné zľavnené čínske kalové čerpadlo na ťažbu zlata, ako kľúčový biznis v tomto odvetví sa naša spoločnosť snaží stať sa vedúcim dodávateľ, založený na viere špecializovanej kvality a celosvetovej spoločnosti.Veľkoobchodná zľava Čína kalové čerpadlo, odstredivé kalové čerpadlo, Vítame vás, aby ste navštívili našu spoločnosť, továreň a náš showroom zobrazil rôzne riešenia, ktoré splnia vaše očakávania, zatiaľ je pohodlné navštíviť našu webovú stránku, naši predajcovia sa budú snažiť ponúknuť vám tie najlepšie služby. Ak potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

1. Čo je kalové čerpadlo na ťažbu zlata?


Čerpadlo na kalovú ťažbu zlata je jeden druh odstredivého čerpadla používaného na prepravu vody a média tuhej zmesi, Je vhodné dopravovať tieto menej abrazívne kaly alebo kvapaliny s korozívnym materiálom, toto čerpadlo s gumovou vložkou (alebo polyuretánová vložka) je dobrou voľbou, lacnejšia cena a odolnejšia pri používaní.
Široko používaný na umývanie uhlia, proces lúhovania zlata, bentonitovú kašu alebo iné bahno atď.

2. Vlastnosti kalového čerpadla pri ťažbe zlata


·Ložisková zostava - veľký priemer hriadeľa s krátkym previsom prispieva k dlhej životnosti ložiska.
· Výstelky – jednoducho vymeniteľné výstelky sú priskrutkované, nie sú prilepené k puzdru kvôli správnej údržbe.
· Plášť – polovice plášťa z liatiny alebo z tvárnej liatiny poskytujú vysoký prevádzkový tlak.
· Obežné koleso – predné a zadné kryty majú odčerpávacie lopatky, ktoré znižujú recirkuláciu a kontamináciu tesnenia.
· Throatbush – opotrebenie je znížené a údržba je zjednodušená použitím kónického.


Gold Mining Slurry Pump


3.Výkonový parameterkalové čerpadlo na ťažbu zlata


Gold Mining Slurry Pump


Výkon DP-MAH
Typ
Max.moc

Kapacita
Hlava
Obežné koleso
Max.časticaveľkosť
kw (m³/h)
(m)
Množstvolopatiek
(mm)
1,5 x 1 B-MAH
15 3.6-21.6
6-65
5 14
1,5 x 2 B-MAH
15
7,2-48,6
5-62
5 19
2x3C-MAH
30
21,6-88,56
15-40
5 21
4x3C-MAH
30
28,8-158,4
7-53
5 28
6x4D-MAH
60
72-331,2
11-64
5
44
8x6E-MAH
120
126-720
6-62
5
63
10x8ST-MAH
560
216-1051,2
9-64
5
76
12 x 10 ST-MAH
560
316,8-1620
10-66
5
86
14 x 12 ST-MAH
560
504-2455,2
10-75
5
90


4. Aplikácie kalových čerpadiel pri ťažbe zlata


• Ťažba
• Minerálne spracovanie
• Minerálne piesky
• Chemikálie a hnojenie
• Výroba energie/elektráreň
• Hlina a piesková kaša
• Kaolínová hlina
• Vypúšťanie z guľového mlyna
• Buničina a papier


5.Vysoká kvalita služieb stojí za váš výber


DEPUMP TECHNOLOGY SHIJIAZHUANG CO.,LTD bola založená v roku 1998, začali sme s výrobou kalových čerpadiel, v roku 2005 sme začali s exportom, doteraz máme šaty až do spoločnosti s ročným obratom 10 miliónov. Naše čerpadlá boli použité vo viac ako 76 krajinách.
Našimi hlavnými produktmi sú kalové čerpadlá, kalové čerpadlá, vodné čerpadlá, náhradné diely atď. Dodávame iba čerpadlá, ale dodávame aj ONE-STOP služby, ako je motor poháňaný čerpadlom, riadiaci motor, banské zariadenia.
Technická podpora, výroba, kontrola kvality, test, nakládka, dodávka, colné odbavenie, robíme to, čo naši klienti potrebujú.
Naše čerpadlá sú široko používané v baníctve, elektrárňach, bagrovaní riek, hutníctve, chemickom priemysle, ťažkom priemysle, stavebných materiáloch a ropnom priemysle.
Máme profesionálny technický tím a vysokokvalitný predajný tím, bohaté projektové skúsenosti, exportné skúsenosti a flexibilné riešenia a flexibilné platobné metódy, akceptovali sme nielen T / T prevod, ale aj paypal, Western Union, akreditív, obchodné zabezpečenie Alibaba.

Čo sľubujeme nášmu klientovi, je, že všetky produkty budú pod kontrolou kvality, vo výrobnej cene a jeden rok po predaji.
Našich klientov v Malajzii, Indonézii, Európe navštevujeme aspoň raz ročne kvôli technickej podpore a návšteve po predaji.


6. Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš predajný tím je pripravený poskytnúť vám profesionálnu technickú podporu.Hot Tags: Čerpadlo kalu na ťažbu zlata, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty