Sacie čerpadlo štrkového piesku

Sacie čerpadlo štrkového piesku

Priemyselné vŕtanie bahennej vody do piesku na ťažbu piesku a kalové čerpadlo na ťažbu. Vitajte u nás, kde si môžete kúpiť sacie čerpadlo na štrk.

Detail produktu

Sacie čerpadlo štrkového piesku

Sme jedným z najlepších sacích čerpadiel štrku do piesku v Číne. Sacie čerpadlo na piesok série MG je určené na nepretržité čerpanie najťažších vysoko abrazívnych kalov, ktoré obsahujú príliš veľké pevné látky. Pieskové sacie čerpadlo je odlievané ako konštrukcia krytu jediného čerpadla s hladkým kanálom nadprúdu. Prepadová časť je vyrobená z tvrdého niklu a zliatiny odolnej voči vysokému chrómu. Smer výstupu horizontálneho sacieho čerpadla piesku je možné upraviť podľa smeru požiadavky.1. Čerpadlo G (GH) je vodorovné konzolové čerpadlo s jednostupňovým odstredivým hnojením so štrkom.
2. Čerpadlo typu G (GH) využíva upínacie pásy upínajúce telo čerpadla a kryt čerpadla
3. Smer vypúšťania čerpadla kalového kalu môže byť orientovaný v akomkoľvek smere 360.
4. Vlhké časti sú vyrobené z tvrdých Ni a zliatin vysokého chrómu.
5. Ložiskové komponenty používajú valcovú konštrukciu, ktorá umožňuje ľahké nastavenie medzery medzi obežným kolesom a telesom čerpadla. Pri údržbe ho možno odstrániť ako celok. Ložisko je mazané olejom.
6. Tesnenie hriadeľa: tesnenie tesnenia, tesnenie výlisku, mechanické tesnenieHot Tags: Odsávacie čerpadlo na štrk , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty