Vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlo

Vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlo

Všetky vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlá sú navrhnuté tak, aby boli zameniteľné s najbežnejšími stopami kalových čerpadiel používaných v ťažobnom priemysle. Kalové čerpadlá sú vyrábané s použitím materiálov najvyššej kvality, aby bola zaistená spoľahlivosť a predĺžená životnosť v náročných aplikáciách.

Detail produktu

Kúpte si vysoko kvalitné horizontálne kalové čerpadlo Heavy Duty vyrobené v Číne od spoločnosti Depump

Všetky vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlá sú navrhnuté tak, aby boli zameniteľné s najbežnejšími stopami kalových čerpadiel používaných v ťažobnom priemysle. Kalové čerpadlá sú vyrábané s použitím materiálov najvyššej kvality, aby bola zaistená spoľahlivosť a predĺžená životnosť v náročných aplikáciách.

Aby sme vám uľahčili a rozšírili naše podnikanie, máme dokonca inšpektorov v QC Crew a garantujeme vám našu najlepšiu spoločnosť a riešenie pre Čínu OEM China Heavy Duty Horizontálne kalové čerpadlo, všetok tovar sa vyskytuje s vysoko kvalitnými a skvelými popredajnými produktmi a služby. Trhovo orientované a orientované na zákazníka sú tým, čím sme boli hneď po tom. Úprimne očakávajte Win-Win spoluprácu! Čína OEM Čína Gravel Pump, Sand Gravel Pump, Ak máte záujem o niektoré z našich riešení alebo by ste chceli prediskutovať vlastnú objednávku, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa, že v blízkej budúcnosti vytvoríme úspešné obchodné vzťahy s novými klientmi po celom svete.


Čo je to vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlo?

Vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlá, ktoré sa zvyčajne používajú v ťažobnom, ťažobnom a hutníckom priemysle, sú navrhnuté na čerpanie kvapalín, chemických kalov, bahna, vápna, popolčeka, štrku a minerálnych produktov. Aplikácie siahajú od prenosu po podávanie kalolisu a otryskávanie.
Vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlá sa vyrábajú s použitím nadrozmerných ložísk v prevedení pre veľké zaťaženie. Ložiská môžu byť mazané tukom alebo olejom. Prevedenia sú dostupné v rôznych materiáloch, aby vyhovovali všetkým typom kalov a môžu byť poháňané priamo motorom alebo remeňom v závislosti od aplikácie.


Heavy Duty Horizontal Slurry Pump

Prečo kalové čerpadlo Depump?


• Zostava ložísk: hriadeľ s veľkým priemerom a krátkym previsom minimalizuje vychýlenie a prispieva k dlhej životnosti ložiska. Na uchytenie puzdra nábojového typu v ráme sú potrebné iba štyri priechodné skrutky.
•Vložky: ľahko vymeniteľné vložky sú priskrutkované, nie prilepené, k puzdru pre pevné pripevnenie a jednoduchú údržbu. Tvrdé kovové vložky sú úplne zameniteľné s tlakovo lisovanými elastomérmi.
• Elastomérové ​​tesniace krúžky späť na všetky spoje vložky.
• Plášť: Polovice plášťa z liatiny alebo z tvárnej liatiny s vonkajšími výstužnými rebrami poskytujú vysoký prevádzkový tlak a extra mieru bezpečnosti.
„Obežné koleso“ predné a zadné kryty majú odčerpávacie lopatky, ktoré znižujú recirkuláciu a kontamináciu tesnenia. Obežné kolesá z tvrdého kovu a lisovaného elastoméru sú úplne zameniteľné.
•Odliate závity obežného kolesa nevyžadujú žiadne vložky ani matice. K dispozícii je tiež vysoká účinnosť a vysoká konštrukcia hlavy.
•Throatbush: opotrebovanie je znížené a údržba je zjednodušená použitím kužeľových spojovacích plôch, ktoré umožňujú presné presné zarovnanie počas montáže a jednoduché odstránenie.
• Jednodielny rám: veľmi robustný jednodielny rám nesie zostavu ložiska a hriadeľa.
• Mechanizmus externého nastavenia obežného kolesa sa nachádza pod krytom ložiska pre jednoduché nastavenie vôle obežného kolesa.


Heavy Duty Horizontal Slurry Pump


Aké sú vlastnosti vysokovýkonného horizontálneho kalového čerpadla:
V porovnaní s bežným kalovým čerpadlom má vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlo nasledujúce vlastnosti
•Čerpadlá na kal na veľké zaťaženie majú jednoduchú konfiguráciu a jednoduchú obsluhu
•Je vybavený in-line filtrom, ktorý dokáže udržať veľké nečistoty mimo zariadenia a zabrániť poškodeniu vákuovej pumpy.
•Štandardný model zariadenia na vysokovýkonné čerpadlo je uzavretého typu, takže sa ľahko používa vonku a má pekný vzhľad

„Kalové čerpadlo Depump z tvrdej zliatiny, ktorá je materiálom s vysokou odolnosťou proti opotrebeniu a vysokou antikoróznou odolnosťou voči nárazom. Dlhšia životnosť.


Heavy Duty Horizontal Slurry Pump

Depump vám vždy poskytne najlepšie riešenie, ako sme mohli.

Ak máte akýkoľvek dotaz, pošlite nám ho.
Vitajte a kontaktujte nás
Whatsapp: +86 156 33902712
E-mail: peter@deponpump.cn

Heavy Duty Horizontal Slurry PumpHot Tags: Vysokovýkonné horizontálne kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továrne, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Ponuka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty