Ťažké kalové čerpadlo na ťažobný bagr

Ťažké kalové čerpadlo na ťažobný bagr

Ťažké banské bagrové kalové čerpadlá Mah sú konzolové, horizontálne odstredivé kalové čerpadlá. Je vhodný na dopravu silných abrazívnych a vysoko koncentrovaných kalov v metalurgii, baníctve, uhlie, elektrickej energii, stavebných materiáloch, neželezných kovoch, bagrovaní, odsírovaní a iných priemyselných odvetviach. Tento typ čerpadla je možné použiť aj vo viacerých stupňoch v sérii.

Detail produktu

Výhody vysokovýkonného baníckeho bagrového kalového čerpadla

· Teleso čerpadla kalového čerpadla série Mah má vymeniteľnú kovovú výstelku odolnú proti opotrebovaniu alebo gumenú výstelku a obežné koleso používa kovový alebo gumený materiál odolný voči opotrebovaniu. Použitie nových vysokopevnostných materiálov našej spoločnosti Mah môže účinne zlepšiť životnosť nadprúdových komponentov, výrazne znížiť náklady používateľa na prevádzku a údržbu a znížiť náklady používateľa na používanie kompletného stroja a náhradných dielov.

· Kalové čerpadlo série Mah využíva nový hydraulický model, ktorý integruje výkon kalových čerpadiel iných spoločností a má lepšiu účinnosť v porovnaní s podobnými produktmi. Znížte prevádzkové náklady, čím vytvoríte vynikajúcu hodnotu.

· Tesnenie hriadeľa kalového čerpadla série Mah môže mať tesniace tesnenie, gumové tesnenie typu L alebo mechanické tesnenie. Polohu výstupu čerpadla je možné inštalovať a používať v 45 intervaloch a otáčať v ôsmich rôznych uhloch, aby vyhovovali potrebám rôznych miest používateľov.
· Kalové čerpadlo série Mah využíva množstvo nových štruktúr, ako sú vstupné a výstupné krátke rúrky pásu, pridanie zariadenia na detekciu teploty ložísk atď., Čo je vhodné na údržbu a údržbu na mieste, výrazne skracuje čas údržby na mieste, zlepšuje prevádzku efektívnosť a vytvára príjem užívateľov.
· Kalové čerpadlo série Mah je nová séria kalových čerpadiel piatej generácie vyvinutá našou spoločnosťou na základe viac ako 60-ročných skúseností v oblasti výskumu a vývoja, výroby a používania. Táto séria kalových čerpadiel integruje vysoký zdvih, inteligenciu, bezpečnosť a spoľahlivosť a je bezpečnou voľbou používateľa.

Heavy duty Mining Dredge Mah Slurry Pump


Aplikácia
Používa sa hlavne v baníctve, hutníctve, komunálnej sfére, elektrickej energii, uhlí, rope, chemickom priemysle, stavebných materiáloch a iných priemyselných odvetviach.


Heavy duty Mining Dredge Mah Slurry Pump


Štrukturálne vlastnosti
· Prijíma horizontálnu a vertikálnu axiálnu delenú štruktúru dvojitého krytu čerpadla a vnútorná výstelka je z cementovaného karbidu alebo gumy, ktorá má dobrú odolnosť proti opotrebovaniu, odolnosť proti korózii a vysokú spoľahlivosť.
· Karbidové alebo gumené obežné kolesá a majú nižšie požadované NPSHr.
· Ložisková zostava valcovej konštrukcie využíva vysokokapacitný dizajn ložiska a ložisko je mazané mazivom a olejom, aby sa prispôsobilo rôznym pracovným podmienkam.
· Medzeru medzi obežným kolesom a ochrannou doskou je možné nastaviť, aby sa zabezpečila prevádzka čerpadla.
· Tesnenie hriadeľa využíva tesnenie tesnenia, tesnenie pomocného obežného kolesa a mechanické tesnenie kazety, aby sa prispôsobilo rôznym pracovným podmienkam.
· Čerpadlo a pohon si môžu vybrať priamy pohon, pohon klinovým remeňom, pohon hydraulickej spojky a pohon reduktora.
· Smer výstupu čerpadla je možné otočiť a nainštalovať v 8 uhloch, aby sa prispôsobil rôznym podmienkam inštalácie na mieste.

Heavy duty Mining Dredge Mah Slurry Pump


Depump vám vždy poskytne najlepšie riešenie, ako sme mohli.
Ak máte akýkoľvek dotaz, pošlite nám ho.

Heavy duty Mining Dredge Mah Slurry Pump

Hot Tags: Ťažké banícke Dredge Mah Kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty