Vysokovýkonné čerpadlo na bagrovanie piesku

Vysokovýkonné čerpadlo na bagrovanie piesku

Vysokovýkonné pieskové bagrovacie čerpadlo je úspešne vyvinuté prijatím pokročilej teórie dvojfázového prietoku hydraulického dizajnu a hydraulického modelu.

Detail produktu

Prispôsobené vysokovýkonné pieskové bagrovacie čerpadlo vyrobené v Číne s lacnou cenou


Použitím kompletného vedeckého programu riadenia vysokej kvality, vynikajúcej vysokej kvality a vynikajúcej viery získavame skvelú povesť a obsadili sme toto odvetvie pre veľkú zľavu na bagrovanie v čínskych lodeniciach Vysokovýkonné čerpadlo na bagrovanie piesku, Vitajte všetkých zákazníkov z domova i zo zahraničia, aby išli do našej spoločnosti, aby sme našou spoluprácou vytvorili vynikajúcu budúcnosť. Veľká zľava Čína Lodenice Bagrovacie čerpadlo, Heavy Duty Sand Pump, Nastavili sme prísny systém kontroly kvality. Máme pravidlá vrátenia a výmeny a môžete si ich vymeniť do 7 dní po obdržaní parochní, ak sú v novej stanici a poskytujeme bezplatné opravy nášho tovaru. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať pre ďalšie informácie. Sme radi, že môžeme pracovať pre každého klienta.

Vysokovýkonné pieskové bagrovacie čerpadlo je úspešne vyvinuté prijatím pokročilej teórie dvojfázového prietoku hydraulického dizajnu a hydraulického modelu. Rozumný dizajn konzolového pomeru a vysoko kvalitné materiály odolné voči opotrebovaniu spôsobujú, že čerpadlo má výhody vysokej účinnosti a úspory energie, dlhej životnosti, vysokej koncentrácie dopravy a dobrého výkonu proti kavitácii. Hladká prevádzka, žiadny únik a pohodlná údržba.

Používa sa na prepravu korozívnej, vysoko koncentrovanej troskovej kaše obsahujúcej veľké množstvo pevných materiálov. Ako je proces prípravy ťažkého stredného uhlia, hydraulický systém odstraňovania trosky z elektrárne, odstraňovanie trosky z vysokej pece, baníctvo, chemický priemysel, hutníctvo, soľné bahno atď.

Tentokrát predstavujeme pogumované kalové čerpadlo s gumenými prietokovými časťami. Prijíma štruktúru dvojitého plášťa čerpadla. Teleso čerpadla a kryt čerpadla sú vybavené vymeniteľnými gumovými obloženiami odolnými proti opotrebovaniu a korózii (vrátane obežných kolies, puzdier a chráničov). Doska atď.). Všetky vstupy čerpadla sú vodorovné a čerpadlo sa otáča v smere hodinových ručičiek zo smeru jazdy.


Výhody vysokovýkonného čerpadla na bagrovanie piesku


Kalové čerpadlo je nepostrádateľným dopravným zariadením v koncentrátore. Používa sa hlavne na hydraulickú dopravu pevných materiálov, ako je brúsenie prvého stupňa, mletie druhého stupňa a hlušina. Mnohé bane zistili, že v dôsledku erózneho opotrebovania, kavitačného opotrebovania, chemickej korózie a elektrochemickej korózie kalového čerpadla počas prevádzky sa prietokové časti kalového čerpadla veľmi ľahko opotrebúvajú.

Prietokové časti kalového čerpadla vyrobené z gumových materiálov majú dobrú odolnosť proti opotrebovaniu, korózii, dlhú životnosť a jednoduchú výmenu. Avšak po dlhú dobu, obmedzenú charakteristikami gumy a jej technickou úrovňou, sa gumové prietokové časti väčšinou používajú v stredných a malých kalových čerpadlách a na prepravu kalu s jemnými časticami.


 Heavy Duty Sand Dredging Pump


Príčina poruchy gumového plášťa


Niektorí používatelia sa pri použití vysokovýkonného čerpadla na bagrovanie piesku stretnú so zlyhaním gumového plášťa. Gumový plášť kalového čerpadla je komponent použitý na tele čerpadla, ktorý je ekvivalentný skrini čerpadla. Jeho hlavnou funkciou je zníženie opotrebovania korózneho kalu na telese čerpadla, čím sa predlžuje životnosť kalového čerpadla. Dnes budeme analyzovať príčinu zlyhania.


 Heavy Duty Sand Dredging Pump


â‘  Nadmerné opotrebovanie. Plášť je komponent, ktorý je v priamom kontakte s kašou obsahujúcou veľké množstvo pevných častíc. Vysokorýchlostná kaša bude mať silný vplyv na plášť, čo spôsobí, že sa materiál gumového plášťa bude naďalej opotrebovávať. Keď obrusovanie dosiahne určitú úroveň, gumový plášť zlyhá a kaša sa dostane priamo do tela čerpadla. V tomto čase by sa mal plášť vymeniť.


 Heavy Duty Sand Dredging Pump


„Teplota je príliš vysoká. Vieme, že odolnosť gumy voči vysokej teplote nie je vysoká. Keď dosiahne určitú teplotu, guma zmäkne, zníži sa stupeň odolnosti proti opotrebeniu a dokonca sa spáli. V súčasnosti, aj keď guma urobila prelom pri vysokých teplotách, ak chladiaci systém čerpadla na bagrovanie piesku Heavy Duty nie je dobrý, životnosť gumy sa výrazne skráti.


 Heavy Duty Sand Dredging Pump


â’¢Silná kavitácia. Pri nízkom tlaku blízko stredu obežného kolesa sa voda vyparuje na bubliny. Keď bubliny tečú s kašou na miesto s vyšším tlakom, bubliny okamžite prasknú alebo sa zmrštia a blízka kaša vyplní medzeru, ktorá vznikne prasknutím bublín pri vysokej rýchlosti. V tomto procese V médiu vytvára kaša silnú abráziu na plášti.

â’£ Korózia. Každý druh gumeného plášťa má svoju najvhodnejšiu hodnotu pH. Ak je vyššia alebo nižšia ako táto hodnota, životnosť plášťa sa skráti.Heavy Duty Sand Dredging Pump


Technické údaje vysokovýkonného čerpadla na bagrovanie piesku

Názov značky
DEPUMP
Miesto pôvodu
Hebei, Čína
Konská sila
10 hp - 800 hp
Tlak
0,5 bar - 15 bar, vysoký tlak
Dĺžka kábla
Ako žiadosť zákazníka
Napätie
380V/400V/415V/460V/1160V
Maximálny výkon
15-600 kW
Aplikácia
Baníctvo/Námorníctvo/Umývanie a čistenie/atď
Zdroj energie
Elektrický
Štruktúra
Jednostupňové čerpadlo
Prietokový materiál dielov
Guma
Veľkosť výstupu
1-18 palcov
teória
Odstredivé čerpadlo
Materiál
Vysoký chróm
Farba
Ako požiadavka zákazníka


Ak chcete získať viac informácií o čerpadle alebo potrebujete naše vysokovýkonné čerpadlo na bagrovanie piesku, neváhajte kontaktovať nášho profesionálneho inžiniera nižšie, poskytneme najlepšie riešenia ~!
Telefón/WA: +86 150 7520 7025
E-mail: Leo@deponpump.com


Heavy Duty Sand Dredging Pump


Hot Tags: Vysokovýkonné čerpadlo na bagrovanie piesku, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty