Kalové čerpadlo z vysokej chrómovej zliatiny

Kalové čerpadlo z vysokej chrómovej zliatiny

Vitajte u nás na zakúpenie kaše s vysokou chrómovou zliatinou. Kaučukové čerpadlo s kašou s gumovou podšívkou, s gumovou vložkou, s maximálnou veľkosťou častíc, tesnenie motora, dieselové alebo elektricky poháňané kalové čerpadlo pre ťažobný priemysel.

Detail produktu

Kalové čerpadlo z vysokej chrómovej zliatiny

Horizontálne odstredivé priemyselné naftové motorom poháňané ťažobné kalové čerpadlo s gumovou podšívkou


Pole aplikácie:
Kalové čerpadlá typu A H (R) / HH / M (R) sa široko používajú v priemysle ťažby, elektrickej energie, hutníctva, uhlia, ochrany životného prostredia atď. Na prepravu abrazívnej pevnej kaše.
Vhodný materiál:
Ťažba a spracovanie nerastov (zlato / meď / železná ruda / olovo a zinok / cín / wolfram atď.)
Environmentálne čistenie vody a odpadových vôd
Energia a olej (popol, vápenná suspenzia pre FGD)
Chemický priemysel (fosfát / potaš / chemické hnojivá atď.)
Potravinársky a iný priemysel (cukor, papier a celulóza / tabak)
Bagrovanie (piesok a štrk)


Ťažké a robustné kalové čerpadlo a perfektne použitá dokonalá štruktúra obežného kolesa zaisťujú uspokojivý výkon s dlhou životnosťou a vyžadujú minimálne požiadavky na údržbu.Kalové čerpadlo na gumovú vložku rozširuje aplikácie pri manipulácii s chemickými výrobkami, je k dispozícii niekoľko rôznych možností gumy, ktoré vyhovejú rôznym potrebám aplikácie, nepretržité čerpanie vysoko abrazívnych / hustých kalov v procesoch od cyklónového privádzania po drvenie, vypúšťanie z mlyna, flotácia, odvodnenie bane, bagrovanie usadzovanie lagún a čerpanie vrtného kalu a hlušiny v minerálnych závodoch a iných priemyselných aplikáciách.

Štruktúra kalového čerpadla:Kalové čerpadlo AH a čerpadlo nečistôt sú konzolové, horizontálne dvojplášťové axiálne sacie odstredivé kalové čerpadlá. Poloha výstupu z čerpadla môže byť inštalovaná a použitá v intervale 45 ° C a podľa potreby sa môže otáčať v ôsmich rôznych uhloch.

Materiál kalového čerpadla:Telo čerpadla kašovitého čerpadla AH a čerpadlo nečistôt má vymeniteľné kovové obloženie odolné proti opotrebeniu a prietokové časti, ako sú obežné koleso, plášť a ochranná doska, sú vyrobené z kovu odolného proti opotrebovaniu.
 
Použitie kalového čerpadla:v oblasti malého prietoku a nízkej hlavy môže prepravovať silnú abrazívnu kašu; v oblasti vysokej hlavy a veľkého prietoku dokáže prepraviť ľahkú abrazívnu kašu. Je vhodný na prepravu silného oderu a vysokokoncentrovanej trosky v metalurgii, baníctve, uhlí, elektrickej energii, stavebných materiáloch a iných priemyselných odvetviach. Tento typ čerpadla je možné použiť aj vo viacstupňových sériách. Forma tesnenia kalového čerpadla: Tesnenie hriadeľa AH kalového čerpadla a čerpadla nečistôt môže prijať tesnenie tesnenia, pomocné tesnenie obežného kolesa, tesnenie plus pomocné tesnenie obežného kolesa, mechanické tesnenie atď.
 
Typ pohonu kalového čerpadla:Priamy pohon DC, paralelný remeňový pohon CR, pohon horného a dolného pásu ZVZ, vertikálny pohon remeňov CV atď.
Hot Tags: Kalové čerpadlo z vysokej chrómovej zliatiny, výrobcovia, dodávatelia, veľkoobchod, nákup, továrne, na mieru, skladom, hromadne, značky, Čína, vyrobené v Číne, dodávky, lacné, zľava, nízka cena, zľava za nákup, cena, cenník, cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty