Vysoká chrómová pumpa na štrk

Vysoká chrómová pumpa na štrk

Vysoko chrómové štrkové čerpadlo sa používa hlavne na nepretržitú dopravu kalu silného abrazívneho materiálu, ktorý je príliš veľký a nemôže byť dopravovaný bežnými kalovými čerpadlami, ako je bagrovanie bagrmi, ťažba piesku loďami na ťažbu piesku, bagrovanie riečnych kanálov, ťažba a tavenie kovov. dodávka tryskacej trosky a pod.

Detail produktu

Význam modelu čerpadla na vysoko chrómový štrk:
ako napríklad 6/4D-G
6: Priemer výstupu je 6 palcov (150 mm)
4: Priemer výstupu je 4 palce (100 mm)
D: Forma zátvoriek
G: Čerpadlo na štrk


Vlastnosti vysoko chrómovej pumpy na štrk:
Čerpadlo na štrk typu MG je dovážaný technologický produkt. Čerpadlo má jedinú konštrukciu krytu čerpadla spojenú kazetou. Ide o jednostupňové jednosacie konzolové odstredivé čerpadlo. Má nízku hmotnosť, dobrý kavitačný výkon, antikoróznu ochranu. Má výhody silnej abrazivity, širokého prietokového kanála, pohodlnej inštalácie a používania atď. Môže nepretržite prepravovať veľké častice silného abrazívneho bahna a piesku.

Štruktúra vysoko chrómového čerpadla na štrk:
Táto séria štrkových čerpadiel sa skladá z hlavy čerpadla, tesniacej zostavy, ložiskovej zostavy, konzoly atď. Spôsob mazania ložísk je mazanie tukom. Obežné koleso, teleso čerpadla, predný ochranný kryt a zadný kryt sú vyrobené zo silnej zliatiny s vysokým obsahom chrómu alebo zliatinovej ocele odolnej proti opotrebovaniu a tvrdosť nie je menšia ako 58 HRC.

Forma tesnenia čerpadla na vysoko chrómový štrk: 

Tesnenie tesnenia, tesnenie pomocného obežného kolesa, tesnenie plus tesnenie pomocného obežného kolesa, mechanické tesnenie a iné typy.

Prevodový režim čerpadla na vysoko chrómový štrk:
Prevodovka klinovým remeňom v tvare V, prevodovka s elastickou spojkou, prevodovka redukčnej prevodovky, prevodovka s hydraulickou spojkou, hnacie zariadenie s premenlivou frekvenciou, regulácia otáčok tyristora atď.
Vďaka rôznym rýchlostiam a variantom má dlhú životnosť a vysokú prevádzkovú účinnosť a dokáže splniť mnoho druhov náročných dopravných podmienok.


Spôsob pohonu čerpadla na vysoko chrómový štrk:
Poháňané elektromotorom a dieselovým motorom


High Chrome Gravel Pump

High Chrome Gravel Pump

High Chrome Gravel Pump


V lodiarskom priemysle sa vo všeobecnosti na každej zaoceánskej lodi používa viac ako 100 čerpadiel a ich typy sú tiež rôzne.
Iné, ako sú zásobovanie vodou a kanalizácia v mestách, voda pre parné lokomotívy, mazanie a chladenie v obrábacích strojoch, doprava bielidiel a farbív v textilnom priemysle, doprava buničiny v papierenskom priemysle a doprava mliečnych a cukrových potravín v potravinárskom priemysle, všetky vyžadujú veľké množstvo vody. bahenné čerpadlo.
Z výkonového rozsahu kalového čerpadla:
Prietok obrovského čerpadla môže dosiahnuť viac ako stovky tisíc kubických metrov za hodinu, zatiaľ čo prietok mikročerpadla je menej ako desiatky mililitrov za hodinu; tlak čerpadla môže byť až 19,61 MPa (200 kgf/cm2) od normálneho tlaku; prepravovaná kvapalina Najnižšia teplota je nižšia ako -200 stupňov Celzia a najvyššia môže dosiahnuť viac ako 800 stupňov Celzia. Existuje mnoho druhov kvapalín prepravovaných čerpadlami, ako je preprava vody (čistej vody, odpadových vôd atď.), oleja, kyselín a zásad, suspenzií a tekutých kovov.
V poľnohospodárskej výrobe sú čerpadlá hlavnými strojmi na zavlažovanie a odvodňovanie. Vidiecke oblasti mojej krajiny sú obrovské a každý rok je vo vidieckych oblastiach potrebné veľké množstvo čerpadiel. Všeobecne povedané, poľnohospodárske čerpadlá tvoria viac ako polovicu celkového výkonu čerpadiel. Čerpadlá sú tiež najpoužívanejším zariadením v ťažobnom a hutníckom priemysle. Baňu je potrebné vyčerpať čerpadlom. V procese benefície, tavenia a valcovania je potrebné najprv použiť čerpadlo na zásobovanie vodou. V sektore energetiky si jadrové elektrárne vyžadujú hlavné jadrové čerpadlá, sekundárne čerpadlá a terciárne čerpadlá a tepelné elektrárne veľký počet napájacích čerpadiel kotlov, čerpadiel kondenzátu, obehových čerpadiel a čerpadiel popola atď. či sú lietadlá, rakety, tanky, ponorky alebo vŕtanie, ťažba, vlaky, lode alebo každodenný život si všade vyžadujú čerpadlá a čerpadlá fungujú všade. Preto je čerpadlo uvedené ako univerzálny stroj, ktorý je hlavným produktom v strojárskom priemysle.

High Chrome Gravel Pump


Hot Tags: Vysoko chrómové štrkové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továrne, Prispôsobené, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty