Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou

Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou

Vysokotlakové horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku je vhodné na manipuláciu s abrazívnym a korozívnym kalom obsahujúcim pevné látky s maximálnymi koncentráciami 45 % hm. (popol) a 60 % hm. (ruda).

Detail produktu

Kúpte si vysoko kvalitné horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku vyrobené v Číne z našej továrne s názvom Depump
Držíme sa vnímania „vytvárania tovaru vysokej kvality a získavania dobrých priateľov s ľuďmi z celého sveta dnes“, neustále nastavujeme záujem nakupujúcich na začiatok o cenník pre horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku v Číne, prvá spoločnosť , navzájom si rozumieme. Ďalšia spoločnosť, dôvera sa tam dostáva. Náš podnik bežne u vášho poskytovateľa kedykoľvek. Cenník pre Čínu kalové čerpadlo, pieskové čerpadlo, aj keď nepretržitá príležitosť, teraz sme si vytvorili seriózny priateľský vzťah s mnohými zámorskými obchodníkmi, ako sú tie cez Virginiu. Bezpečne predpokladáme, že tovar týkajúci sa stroja na tlačiareň tričiek je často dobrý, pretože má dobrú kvalitu a tiež cenu.

1. Prehľad horizontálneho kalového čerpadla s vysokou hlavou na ťažbu piesku


Vysokotlakové horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku je vhodné na manipuláciu s abrazívnym a korozívnym kalom obsahujúcim pevné látky s maximálnymi koncentráciami 45 % hm. (popol) a 60 % hm. (ruda).


2.Krátke predstavenieHorizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou


Komplexný výkon čerpadla má v Číne vedúcu úlohu a väčšina indexov účinnosti čerpadla dosahuje medzinárodnú pokročilú úroveň. Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou sa používa na prepravu brúsnej pasty s pevnými časticami v elektroenergetike, hutníctve, uhlí, stavebných materiáloch a iných priemyselných odvetviach, ako je hydraulické odstraňovanie popola z palivovej elektrárne, preprava buničiny z hutníckej úpravne , uhoľná pasta a hustá doprava uhoľného prania. Povolená maximálna hmotnostná hustota pasty zmesi tuhá látka-kvapalina (Cw) je 45 % popolovej pasty a uhoľnej pasty a 60 % buničiny a hustého média. Typ obsahuje 450MZJ, 350MZJ, 300MZJ, 250MZJ, 200MZJ, 150MZJ, 100MZJ, 80MZJ, 65MZJ, 50MZJ, 40MZJ, ktoré sú vhodné pre prevádzku pri prietoku/výkone pri pracovných podmienkach ~60m300mh. výška 6m ~ 134m. Celkovo existuje 70 druhov čerpadiel.


Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou


3. VýhodyHorizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou • Vďaka pokročilej štruktúre sa hodí do rôznych okolností.
 • Široký prietokový kanál zvyšuje prietokovú kapacitu čerpadla.
 • Vďaka vysokej kapacite vybíjania je náš produkt lepší ako produkty iných spoločností?
 • Obsah chrómu je vyšší ako 27%, čo znamená dlhšiu životnosť.

Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou


4. VlastnostiHorizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou


V porovnaní s bežným kalovým čerpadlom má horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou nasledujúce vlastnosti.


  • Jednoduchá konfigurácia a jednoduchá obsluha
  • Vybavenie in-line filtrom by mohlo udržať veľké nečistoty mimo zariadenia a zabrániť poškodeniu vákuového čerpadla.
  • Štandardný model rastlín je uzavretého typu, takže použitie vonku je jednoduché a majú pekný vzhľad.
  • Obal z tvrdej zliatiny, ktorá je materiálom s vysokou odolnosťou proti opotrebeniu a vysokou odolnosťou proti korózii. Dlhšia životnosť.
  • Nižšia hlučnosť a vibrácie.Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavou

Môžete úplne dôverovať našim produktom, ktoré vám môžu priniesť väčší zisk pre váš podnik. Depump je vždy vaša najlepšia voľba.


5. Vitajte, ak nám pošlete akýkoľvek dotaz.Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku s vysokou hlavouHot Tags: Horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Ponuka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty