Kalové čerpadlo s vysokou hlavou

Kalové čerpadlo s vysokou hlavou

Vitajte u nás na zakúpenie kašovitého čerpadla s vysokou hlavou. Na každú požiadavku od zákazníka odpovedáme do 24 hodín.

Detail produktu

Kalové čerpadlo s vysokou hlavou

Úvod do série MHH:
Vysokohlavé kalové čerpadlo MHH je konzolové a horizontálne odstredivé kalové čerpadlo. Je vhodné na dopravu silného oderu a vysokej koncentrácie kalu v metalurgickom, ťažobnom, uhoľnom, energetickom a stavebnom priemysle. Tento typ čerpadla je možné použiť aj v sériách s viacerými etapy.
Teleso čerpadla kalového čerpadla s vysokou hlavou MHH má vymeniteľné kovové alebo gumené obloženie odolné proti opotrebeniu a obežné koleso je vyrobené z kovového alebo gumového materiálu odolného proti opotrebeniu. Vnútorná výstelka a obežné koleso vysokotlakového kalového čerpadla HH sú vyrobené z opotrebenia odolný kov.
Tesnenie hriadeľa kalového čerpadla s vysokou hlavou MHH môže byť zabalené alebo odstredivo utesnené. Výstupná poloha čerpadla môže byť podľa potreby 45 °.Aplikácie:
Suspenzné čerpadlo s vysokou hlavou MHH sa široko používa v metalurgii, baníctve, spracovaní minerálov, bagrovaní, odvodňovaní, úprave vody, umývaní uhlia, mlynoch, cyklónových dávkach, odkalisku, energetike, stavebných materiáloch ... atď. rôzne priemyselné areály. Pre rôzne úlohy je čerpadlo HHS pomenované ako vysokotlakové čerpadlo, vysokotlakové čerpadlo, čerpadlo na spracovanie minerálov, výtlačné čerpadlo na mlyn, pomocné čerpadlo, dávkovacie čerpadlo, koncové čerpadlo, prenosové čerpadlo, silnejšie podtlakové čerpadlo, odvodňovacie sitové čerpadlo, vysokotlakové čerpadlo. , Koncentrátové čerpadlo ...Vlastnosti:
1. vysoká hlava, vysoký tlak a vysoká účinnosť
2. mokré časti obložené kovom, odolné proti opotrebovaniu, dlhá životnosť
3. Smer vypúšťania je možné inštalovať na požiadanie v intervaloch 45 stupňov a orientovať ho do ľubovoľných ôsmich pozícií, aby vyhovovali aplikáciám.
4. Môže byť inštalovaný vo viac stupňoch

5. Typ tesnenia: tesnenie obalu, tesnenie výlisku a mechanické tesnenie.
Hot Tags: Kalové čerpadlo s vysokou hlavou, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Ponuka, Najnovšie , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty