Horizontálne kalové čerpadlo

Horizontálne kalové čerpadlo

Kalové čerpadlo MAH je jednostupňové horizontálne kalové čerpadlo s dvojplášťovou konštrukciou, ktoré je vyrobené pomocou modernej svetovej technológie. Jeho pracovný rozsah je: výška 6~60m, prietok 10~4600m3/h. Teleso čerpadla a kryt čerpadla sú obložené kovovou výstelkou vyrobenou zo zliatinových materiálov odolných voči opotrebovaniu s vysokým obsahom chrómu. Charakteristickým znakom tohto obloženia je, že ho možno používať až do opotrebovania, čo výrazne predlžuje životnosť a cyklus údržby čerpadla. Odolnosť proti opotrebovaniu je veľmi vysoká a celková ekonomická efektívnosť prevádzky je obzvlášť vysoká. Hriadeľová upchávka kalového čerpadla obsahuje upchávku, mechanickú upchávku a upchávku obežného kolesa. Má dobrú odolnosť proti korózii, vysokú prevádzkovú účinnosť a dlhú životnosť. Môže byť použitý v separačnom procese rôznych rúd, ako je železná ruda, zlatá ruda, medená ruda, hliníková ruda a uhoľné umývačky, stavebný priemysel, elektrárne a iné priemyselné odvetvia.

Detail produktu

Kúpte si kvalitnú ČínuHorizontálne kalové čerpadlo z našej továrne tzvDepump

V snahe čo najlepšie vyhovieť požiadavkám klienta sú všetky naše operácie prísne vykonávané v súlade s naším mottom „Vysoká vynikajúca, agresívna predajná cena, rýchly servis“ pre rýchle dodanie Čína Horizontálne kalové čerpadlo s vysokou hlavou, Vítame zákazníkov, obchodné združenia a priateľov zo všetkých častí sveta, aby nás kontaktovali a hľadali spoluprácu pre vzájomné výhody. Rýchle dodanie Čína bahenné čerpadlo, piestové bahenné čerpadlo, vynikajúca kvalita pochádza z nášho dodržiavania každého detailu a spokojnosť zákazníkov pochádza z našej úprimnej oddanosti. Spoliehajúc sa na pokročilú technológiu a dobrú povesť priemyslu v oblasti dobrej spolupráce sa snažíme našim zákazníkom poskytovať kvalitnejšie riešenia a služby a všetci sme ochotní posilniť výmeny s domácimi a zahraničnými zákazníkmi a úprimnú spoluprácu, aby sme vybudovali lepšiu budúcnosť.

1. Typy kalových čerpadiel


Kalové čerpadlo je z hľadiska fyziky druh odstredivého čerpadla. Koncepčne kvapalina označuje druh strojového zariadenia, ktoré zvyšuje energiu pevných a zmiešaných médií odstredivou silou generovanou rotáciou obežného kolesa čerpadla, ktoré premieňa energiu na kinetickú energiu média.
Kalové čerpadlo je druh odstredivého čerpadla rozdeleného z pohľadu dopravného kalového čerpadla. Kalové čerpadlá možno tiež špecificky rozdeliť na rôzne z rôznych uhlov
Druhy:
1). Vrstvené z obežného kolesa: jednostupňové čerpadlá a viacstupňové čerpadlá
2).Rozdelenie od polohy hriadeľa čerpadla a horizontálnej roviny: horizontálne čerpadlá a vertikálne čerpadlá (ponorné čerpadlá)
3).Spôsob čerpania vody z obežného čerpadla je rozdelený: jednostupňové čerpadlo a dvojstupňové čerpadlo
4). Zo štruktúry telesa čerpadla: horizontálny otvorený typ a vertikálny kombinovaný typ.

Dnes vám ukážeme jednostupňové horizontálne kalové čerpadlo MAH.


Horizontal Slurry Pump

2. Charakteristika horizontálneho kalového čerpadla MAH

1). TÚčinnosť prevádzky kalového čerpadla je veľmi vysoká a straty sú malé.

2). TŽivotnosť prietokových komponentov čerpadla je pomerne dlhá, čo šetrí výrobné náklady.

3). Tcelý priemyselný a ťažobný systém funguje stabilne a prevádzka čerpadla neovplyvní prácu celého priemyselného a ťažobného systému.


Horizontal Slurry Pump


3. Široké aplikácie horizontálneho kalového čerpadla

Kalové čerpadlá môžu byť široko používané v baníctve, elektroenergetike, metalurgii, uhlí, ochrane životného prostredia a iných priemyselných odvetviach na prepravu kalu obsahujúceho abrazívne pevné častice.
Ako je preprava kalu z hutníckych koncentrátorov, hydraulické odstraňovanie popola v tepelnej elektrárni, uhoľná suspenzia v umývačke uhlia a preprava ťažkého média, bagrovanie riek, bagrovanie riek atď.

V chemickom priemysle sa môžu prepravovať aj niektoré korozívne kaly obsahujúce kryštály.

V súčasnosti sa asi 80 % aplikačného rozsahu kalových čerpadiel používa v koncentrátoroch v ťažobnom priemysle.


Horizontal Slurry Pump


Technické údaje horizontálneho kalového čerpadla
Názov značky
DEPUMP
Miesto pôvodu
Hebei, Čína
Konská sila
10 hp - 800 hp
Tlak
0,5 bar - 15 bar, vysoký tlak
Dĺžka kábla
Ako žiadosť zákazníka
Napätie
380V/400V/415V/460V/1160V
Maximálny výkon
15-600 kW
Aplikácia
Baníctvo/Námorníctvo/Umývanie a čistenie/atď
Zdroj energie
Elektrický
Štruktúra
Jednostupňové čerpadlo
Veľkosť výstupu
1-18 palcov
teória
Odstredivé čerpadlo
Materiál
Nerezová oceľ/liatina
Farba
Ako požiadavka zákazníka

Chcete sa dozvedieť viac o čerpadle alebo potrebujete náš produkt, neváhajte kontaktovať nášho profesionálneho inžiniera nižšie, poskytneme najlepšie riešenia ~!


Horizontal Slurry Pump


Hot Tags: Horizontálne kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, Kvalita, pokrok, najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty