Hydraulické ponorné pieskové čerpadlá s miešadlami

Hydraulické ponorné pieskové čerpadlá s miešadlami

Hydraulické ponorné pieskové čerpadlá s miešadlami.DEPUMP Hydraulické ponorné pieskové čerpadlá sú vhodné na čerpanie piesku. Piesok sa čerpá zmiešaný s vodou až do 70% hmotnosti pevných látok. Zmes kvapaliny a častíc piesku a štrku sa čerpá postupom, ktorý sa často používa ako pohodlný spôsob manipulácie s pieskom a štrkom.

Detail produktu

Vysoko kvalitné hydraulické ponorné pieskové čerpadlá s miešadlami vyrobené v Číne od spoločnosti Depump


Hydraulické ponorné pieskové čerpadlá DEPUMP sú vhodné na čerpanie piesku. Piesok sa čerpá zmiešaný s vodou až do 70% hmotnosti pevných látok. Zmes kvapaliny a častíc piesku a štrku sa čerpá postupom, ktorý sa často používa ako pohodlný spôsob manipulácie s pieskom a štrkom.

Priamo v továrni v Číne Vysoko kvalitné hydraulické ponorné pieskové čerpadlá s miešadlami, teraz máme dlhoročné skúsenosti s výrobou a dlhoročné skúsenosti s obchodovaním so zákazníkmi po celom svete. naši klienti distribuujú hlavne v Severnej Amerike, Afrike a východnej Európe. môžeme dodať vysoko kvalitné produkty s veľmi konkurenčnou cenou.
V posledných rokoch naša organizácia absorbovala a využívala najmodernejšie technológie v rovnakej miere doma aj v zahraničí. Medzitým náš podnik zamestnáva tím odborníkov, ktorí sa venujú rastu továrne priamo v Číne, vysokokvalitných hydraulických ponorných pieskových čerpadiel s miešadlami, našou zásadou je „Primerané ceny, ekonomický výrobný čas a najlepšie služby“ Dúfame, že budeme spolupracovať s oveľa väčším počtom kupujúcich pre vzájomné zlepšenie a výhody.


Hydraulic Submersible Sand Pumps with Agitators


Existuje mnoho aplikácií pre hydraulické pieskové čerpadlá: ťažba piesku a štrku, bagrovanie riek, údržba alebo výstavba prístavov a námorných lodí, rekultivácia pláží, plnenie geotrubíc atď. Nižšie si môžete prečítať o niektorých z viacerých aplikácií pieskových čerpadiel.


Vlastnosti dizajnu:

â–ª Hydraulické motory DEPUMP sú všetky izolované triedy H a majú minimálny prevádzkový faktor 1,25.
â–ª Hydraulické pieskové čerpadlá DEPUMP sú vybavené jedinečným systémom okrajového tesnenia, ktorý zabraňuje prenikaniu materiálu cez tesnenie.
â–ª Vysoko kvalitné materiály zaručujú dlhú životnosť všetkých komponentov.
â–ª Snímač teploty zabudovaný v elektrickom motore a snímač vlhkosti v olejovej komore sú dostupné možnosti na ochranu čerpadla v najnáročnejších aplikáciách.

â–ª Nastaviteľná Hi-Chrome sacia doska si zachováva maximálny výkon po dlhú dobu jednoduchým nastavením medzery medzi trecou doskou a obežným kolesom.
â–ª Vymeniteľné opotrebiteľné diely: kryty, obežné kolesá, oterové platne, všetky je možné vymeniť nezávisle.
â–ª Kontrolné porty mazacieho oleja: Širokoúhlý port mimo čerpadla zaisťuje jednoduchú kontrolu hladiny oleja v tesnení hriadeľa, ako aj poskytuje ľahký prístup pri výmene oleja.
â–ª Výkopovú činnosť zabezpečujú lopatky miešadla Hi-Chrome, ktoré zdvíhajú usadené usadeniny, ktoré sa potom nasávajú do hydraulického pieskového čerpadla, čím sa vytvára nepretržitý tok koncentrovaného kalu.
 

Hydraulic Submersible Sand Pumps with Agitators

Aplikácie hydraulických pieskových čerpadiel:

Ťažba piesku a štrku

Jednou z najpopulárnejších metód ťažby piesku a štrku je bagrovanie dna riek alebo morského dna. Piesok je veľmi žiadaný, pretože sa používa v betónových konštrukciách a na hydraulické štiepenie (frakovanie) pri ťažbe ropy alebo plynu. Naše pieskové čerpadlá sú v tejto aplikácii veľmi úspešné.

DEPUMP vám pomôže vybrať veľkosť hydraulického pieskového čerpadla, ktorá sa najlepšie prispôsobí vašim požiadavkám. Máme široký výber hydraulických pieskových čerpadiel. Môžeme poskytnúť samotné pieskové čerpadlá, balíky, ktoré možno nainštalovať na existujúce bagre a kompletné čerpacie riešenia, ako sú diaľkovo ovládané bagre a káblové bagre.


Údržba prístavu

Kvôli morským prúdom a sedimentácii v odpadových vodách proti prúdu sa morské dno prístavov a prístavov často zdvíha, čo sťažuje prístup lodí a plavidiel. Hydraulické pieskové čerpadlá sú pohodlným riešením na čistenie prístavov spolu s našimi diaľkovo ovládanými minibagrmi a káblovými bagrami.


Rekultivácia pláže

Rekultivácia pláže spočíva v obnove pláže pridaním piesku do oblastí pláže postihnutých eróziou. Naše pieskové čerpadlá sa vo veľkej miere používajú pri projektoch rekultivácie pláže / plážovej výživy.


Hydraulické pieskové čerpadlá možno kombinovať s rezacími hlavami alebo bočnými frézami, aby sa zvýšila účinnosť, keď je piesok príliš kompaktný.


DEPUMP ponúka výber elektrických a hydraulických pieskových čerpadiel podľa požiadaviek každého projektu.


Hydraulické pieskové čerpadlo na plnenie geotrubíc

Georúry, ktoré sú vyrobené z geotextílií, sú dlhé rúry z priedušnej tkaniny. Naplnené pieskom alebo zeminou sa používajú na zabránenie pobrežnej erózie spôsobenej morom, morskými búrkami a vysokými vlnami, čím vytvárajú múr v blízkosti miesta, ktoré sa má chrániť. Používajú sa tiež na stabilizáciu svahov a odvodňovanie na staveniskách.

Vďaka vysokej koncentrácii pevných látok v čerpanej zmesi dosiahnutej pri použití hydraulického pieskového čerpadla je proces drenáže Geotube rýchlejší. Variabilná rýchlosť otáčania čerpadla umožňuje jednoduché nastavenie produkcie systému, aby sa zaručilo najlepšie zmiešanie s prípadným polymérom a optimalizovali cykly plnenia.Hydraulic Submersible Sand Pumps with Agitators


Časté otázky sHydraulické ponorné pieskové čerpadlá s miešadlami

Hydraulic Submersible Sand Pumps with Agitators


Ak chcete získať viac informácií o čerpadle alebo potrebujete naše ponorné kalové čerpadlo, neváhajte kontaktovať nášho profesionálneho inžiniera nižšie, poskytneme najlepšie riešenia ~!
Telefón/WA: 0086 158 3083 2057

E-mail: sales@deponpump.comHydraulic Submersible Sand Pumps with Agitators


Hot Tags: Hydraulické ponorné pieskové čerpadlá s miešadlami, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továrne, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka , Najnovšie, Kvalitné, Pokročilé, Najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty