Hydraulické ponorné sacie čerpadlo na piesok

Hydraulické ponorné sacie čerpadlo na piesok

Vitajte u nás v zakúpení hydraulického ponorného sacieho čerpadla do piesku.
Bahenný kal Kašovitý piesok Tuhé látky Kalový odpad Vertikálne ponorné hydraulické čerpadlo na bagrovacie rýpadlo Čína Hydraulické nasáva pieskové ponorné kalové čerpadlo na ťažbu

Detail produktu

Hydraulické ponorné sacie čerpadlo piesku

Hydraulické kalové čerpadlo je ľahké, kompaktné a efektívne. Hydraulické kalové čerpadlo má široké použitie, vrátane nepretržitého čerpania čistej vody alebo splaškov na staveniskách, zaplavených výkopov a pivníc, mestských povodní atď.
Toto ponorné kalové čerpadlo je poháňané hydraulickým motorom so zabudovaným špeciálnym hnacím hriadeľom, olejovým tesnením a ložiskom. Na chladenie a mazanie používajte hydraulický olej, aby mohol bez poškodenia vytekať.Ponorné kalové čerpadlo série MSS je stroj na ochranu vody s motorom a pieskovým čerpadlom koaxiálne ponoreným do média. Je vhodný na prepravu tekutín obsahujúcich pevné častice, ako je piesok, uhoľná troska a hlušina. Používa sa hlavne na bagrovanie riek a čerpanie riečneho piesku. Odvoz a preprava kalových kvapalín v metalurgii, baníctve, tepelných elektrárňach a iných podnikoch je ideálnou náhradou za tradičné kalové čerpadlá.

V spolupráci s univerzitnými dizajnérskymi inštitútmi naša továreň špeciálne vyvinula hydraulické ponorné čerpadlá na kašu, to znamená prostredníctvom hydraulickej čerpacej stanice alebo olejového čerpadla rýpadla zodpovedajúceho výkonu, poháňajúceho ponorné čerpadlo na kašu a hydraulické miešadlo, čo je skutočne vysoká koncentrácia extrakcie a dodávky. Patent bol vytvorený a prevádzkovaný na stavenisku a spĺňa požiadavky vysokej účinnosti, úspory energie a ochrany životného prostredia.
Zákazníci majú veľké požiadavky na nasávanie častíc. Ponorné sacie čerpadlá piesku s veľkými časticami je možné prispôsobiť. Ponorný motor spolupracuje s veľkým obežným kolesom čerpadla nasávacieho čerpadla častíc v našej továrni, aby zvýšil prietok a realizoval kamienkovú prepravu.Vlastnosti ponorného kašovitého čerpadla série MSS:
1. Ľahko ovládateľný: Ponorné kalové čerpadlo sa zaoberá hlavne podmorskými operáciami bez toho, aby bolo potrebné stavať zložité ochranné a upevňovacie zariadenia, nie je obmedzené saním, má vysokú účinnosť sania trosky a dôkladnejšie bagrovanie.
2. Odolnosť proti opotrebeniu: Hlavné časti prietoku, ako sú teleso čerpadla, obežné koleso a zmiešavacie obežné koleso, sú vyrobené z vysoko odolných materiálov, ktoré sú odolné proti opotrebeniu, odolné proti korózii, nezanášajú sa a majú silné schopnosti odvádzať odpadové vody. účinne prechádzajú väčšie pevné častice.
3. Ochrana životného prostredia: Zariadenie pracuje pod vodou, bez hluku a vibrácií a miesto je čistejšie.

4. Vysoká koncentrácia a veľké množstvo piesku: Hydraulické čerpadlo môže ľahko čerpať médium s vysokou koncentráciou bez toho, aby zvážil problém preťaženia motora.
Hot Tags: Hydraulické ponorné sacie čerpadlo do piesku, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty