Priemyselné ponorné kalové čerpadlo

Priemyselné ponorné kalové čerpadlo

Priemyselné ponorné kalové čerpadlo je jednostupňové, jednosacie, odstredivé a vertikálne kalové čerpadlo. Je to jeden z popredných produktov spoločnosti Depump. Je vhodný najmä na ošetrovanie korózie s obsahom pevných častíc v energetike, hutníctve, uhoľnom, stavebnom, chemickom a inom priemyselnom priemysle. Nová generácia vysokoúčinného a energeticky úsporného jednostupňového odstredivého kalového čerpadla s jedným nasávaním.

Detail produktu

Čína vysokokvalitní výrobcovia a dodávatelia priemyselných ponorných kalových čerpadiel
Riadime sa naším podnikateľským duchom „Kvalita, efektívnosť, inovácia a integrita“. Naším cieľom je vytvoriť oveľa väčšiu hodnotu pre našich kupujúcich s našimi bohatými zdrojmi, vysoko vyvinutými strojmi, skúsenými pracovníkmi a skvelými poskytovateľmi za veľkoobchodnú cenu Čínske odstredivé priemyselné ponorné kalové čerpadlo, zásadou našej spoločnosti je vždy poskytovať vysokokvalitný tovar, odborník servis a seriózna komunikácia. Vitajte všetkých priateľov, aby ste si mohli vyskúšať nadviazanie dlhodobého podnikového partnerstva. Veľkoobchodná cena Čína Čína ponorné čerpadlo, vertikálne ponorné čerpadlo, s hrdosťou dodávame naše produkty a riešenia každému automobilovému ventilátoru na celom svete s našimi flexibilnými, rýchle efektívne služby a najprísnejší štandard kontroly kvality, ktorý zákazníci vždy schvaľujú a chvália.
Aplikácie ponorného kalového čerpadla


Ponorné kalové čerpadlo je vhodné najmä na spracovanie koncentrátov a hlušiny v úpravniach rúd, odstraňovanie popola a trosky z tepelných elektrární, dopravu slizu a prípravy ťažkého stredného uhlia v úpravniach uhlia a dopravu malty pri ťažbe piesku na pobreží. Maximálna hmotnostná koncentrácia kalu, ktorý je možné spracovať, je: 45 % malty a 60 % rudného kalu.


Industrial Submerged Slurry Pump


Vlastnosti produktu ponorného kalového čerpadla


Ponorné kalové čerpadlo využíva medzinárodne vyspelú teóriu dvojfázového prúdenia tuhá látka-kvapalina a je navrhnuté podľa princípu minimálnych strát. Geometrický tvar prietokových častí sa prispôsobuje stavu prietoku média, znižuje miestne a pozdĺžne hydraulické straty, ako je vír a náraz, čím sa znižuje opotrebovanie prietokových častí, zlepšuje sa hydraulická účinnosť a znižuje sa prevádzkový hluk a vibrácie. ; táto séria čerpadiel Prietokové časti sú vyrobené z vysoko tvrdej legovanej liatiny, ktorá má vysokú odolnosť proti oderu, korózii a nárazu, čím sa predlžuje jej životnosť.
 

Industrial Submerged Slurry Pump


Pracovné podmienky ponorného kalového čerpadla


Otáčky: motor s priamym pohonom 2900/1480/980/730/590/ ot/min

Prevod medzi kladkami spĺňa požiadavky zákazníka
Stredná teplota: všeobecne ≤80℃
Špeciálne do 110℃
Hmotnostná koncentrácia zmesi tuhá látka-kvapalina: koncentrácia malty ≤45%
Koncentrácia buničiny ≤60 %
 
Industrial Submerged Slurry Pump


Technické údaje priemyselného ponorného kalového čerpadla
Názov značky
DEPUMP
Miesto pôvodu
Hebei, Čína
Konská sila
10 hp - 800 hp
Tlak
0,5 bar - 15 bar, vysoký tlak
Dĺžka kábla
Ako žiadosť zákazníka
Napätie
380V/400V/415V/460V/1160V
Maximálny výkon
15-600 kW
Aplikácia
Baníctvo/Námorníctvo/Umývanie a čistenie/atď
Zdroj energie
Elektrické/dieselové/hydraulické
Štruktúra
Jednostupňové čerpadlo
Prietokový materiál dielov
Chróm/guma
Veľkosť výstupu
1-18 palcov
teória
Odstredivé čerpadlo
Materiál
Vysoký chróm
Farba
Ako požiadavka zákazníka


Príslušenstvo ponorného kalového čerpadla


 Industrial Submerged Slurry Pump


Získajte viac informácií o čerpadle alebo potrebujete naše priemyselné ponorné kalové čerpadlo
, neváhajte kontaktovať nášho profesionálneho inžiniera nižšie, poskytneme najlepšie riešenia ~!
Telefón/WA: +86 150 7520 7025

E-mail: Leo@deponpump.com


Industrial Submerged Slurry Pump


Hot Tags: Priemyselné ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty