Kalové čerpadlo na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd

Kalové čerpadlo na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd

Priemyselné kalové čerpadlo na recirkuláciu odpadových vôd sa používa hlavne v elektroenergetike, hutníctve, uhlí, stavebných materiáloch, chemickom priemysle a iných priemyselných odvetviach, používa sa hlavne na prepravu abrazívnych kalov obsahujúcich pevné častice.

Detail produktu

Kúpte si vysokokvalitné kalové čerpadlo na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd vyrobené v Číne od spoločnosti Depump

Našich rešpektovaných zákazníkov zvyčajne uspokojíme našou vynikajúcou dobrou kvalitou, fantastickou predajnou cenou a dobrou spoločnosťou, pretože sme oveľa odbornejší a oveľa usilovnejší a robíme to nákladovo efektívnym spôsobom pre populárny dizajn pre čínsku priemyselnú recirkuláciu odpadových vôd Kalové čerpadlo, V prípade, že máte požiadavku na takmer ktorýkoľvek z našich produktov a riešení, mali by ste nás teraz kontaktovať. Tešíme sa na vás čoskoro. Populárny dizajn pre Čínu odpadové čerpadlo, bahenné čerpadlo, ak chcete mať oveľa viac podnikania. Spoločníci, aktualizovali sme zoznam položiek a hľadáme optimistickú spoluprácu. Naša webová stránka zobrazuje najnovšie a úplné informácie a fakty o našom zozname tovaru a spoločnosti. Pre ďalšie potvrdenie naša poradenská servisná skupina v Bulharsku okamžite odpovie na všetky otázky a komplikácie. Pravdepodobne vynaložia maximálne úsilie, aby uspokojili potreby kupujúcich. Tiež podporujeme dodávku úplne bezplatných vzoriek. Obchodné návštevy v našom podniku v Bulharsku a továrni sú vo všeobecnosti vítané pre obojstranne výhodné rokovania. Dúfam, že odbornosť šťastná spoločnosť kooperácie vykonávať s vami.

1.Prehľad kalového čerpadla na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd


Priemyselné kalové čerpadlo na recirkuláciu odpadových vôd je jednostupňové jednosacie odstredivé kalové čerpadlo. Teleso čerpadla má vnútornú a vonkajšiu bimetalovú štruktúru. Puzdro čerpadla je vertikálny stred otvorený vodný výstup, ktorý sa môže otáčať v ôsmich rôznych polohách v 45° intervaloch.


2. Krátke predstavenie kalového čerpadla na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd

Priemyselné kalové čerpadlo na recirkuláciu odpadových vôd je vysoko účinné, energeticky úsporné, má dlhú životnosť, nízku hmotnosť, primeranú štruktúru, spoľahlivú prevádzku a pohodlnú údržbu. Je vhodný pre elektroenergetiku, hutníctvo, uhlie, stavebné materiály a iné priemyselné odvetvia. Spracovateľským médiom je abrazívny alebo korozívny kal obsahujúci pevné častice. Kvapalná zmiešaná koncentračná malta je 45%, rudná kaša je 60% a teplota média je ≤60℃. Tento typ čerpadla je možné použiť vo viacstupňovej kaskáde.


Kalové čerpadlo na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd


3. Celkový výkon kalového čerpadla na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd

Priemyselné kalové čerpadlo na recirkuláciu odpadových vôd má široký rozsah výkonu, dobrý kavitačný výkon a vysokú účinnosť. Viacstupňová tandemová technológia môže byť použitá na splnenie prepravy na veľké vzdialenosti. Pre nadprúdové časti sú k dispozícii rôzne kovy a zväčšujú hĺbku. Vďaka použitiu viacerých rýchlostí a viacerých variantov čerpadlo beží v najlepších priemyselných a banských podmienkach. Má dlhú životnosť a vysokú prevádzkovú účinnosť a môže spĺňať mnohé typy drsných dopravných podmienok.


4. Materiál produktu recirkulačného kalového čerpadla z priemyselnej odpadovej vody

Materiál z vysoko chrómovej zliatiny odolný voči opotrebovaniu.5. Vlastnosti recirkulačného kalového čerpadla priemyselných odpadových vôd

V súčasnosti, s vývojom a zdokonaľovaním technológie čerpadiel na nečistoty v kombinácii so spätnou väzbou a skúsenosťami používateľov, s využitím modernej teórie mechaniky tekutín, modernej mechanickej teórie a technológie návrhu počítačového softvéru; naša spoločnosť uviedla na trh sériu kalových čerpadiel EZJ, ktoré majú modely Vlastnosti ako široké pokrytie podmienok výkonu a pohodlný výber modelu. Tento rad produktov je navrhnutý ako jednostupňové, jednosacie, odstredivé kalové čerpadlo. Podľa štruktúry sa delí na horizontálne (rad ZJ) a vertikálne (rad SP). Horizontálne kalové čerpadlo ZJ je rozdelené na 350 mm, 300 mm, 250 mm, 200 mm, 150 mm, 100 mm, 80 mm, 65 mm, 50 mm, 40 mm a ďalšie špecifikácie podľa výstupného priemeru; čerpadlo každej špecifikácie má iný priemer obežného kolesa podľa hlavy na výber.

Táto séria kalových čerpadiel je inovatívna v hydraulickom dizajne a konštrukčnom dizajne. Prietokové časti sú vyrobené z vlastnej odolnej proti oderu odolnej zliatinovej liatiny odolnej voči opotrebovaniu, ktorá má vysokú účinnosť, úsporu energie, dlhú životnosť, nízku hmotnosť a primeranú štruktúru. , Spoľahlivá prevádzka, nízke vibrácie, nízka hlučnosť, pohodlná údržba a ďalšie vynikajúce vlastnosti.

Teleso čerpadla má dvojitú štruktúru krytu čerpadla, ktorá je vhodná na výmenu prietokových častí; podľa tlakových požiadaviek je vonkajší plášť čerpadla vyrobený z tvárnej liatiny alebo sivej liatiny a vnútorný plášť čerpadla je vyrobený z bielej liatiny s vysokým obsahom chrómu alebo z liatiny.


Kalové čerpadlo na recirkuláciu priemyselných odpadových vôd


6.Kalové čerpadlo na recirkuláciu priemyselných odpadových vôdrozsah použitia

Priemyselné kalové čerpadlo na recirkuláciu odpadových vôd sa používa hlavne v elektroenergetike, hutníctve, uhlí, stavebných materiáloch, chemickom priemysle a iných priemyselných odvetviach. Používa sa hlavne na prepravu abrazívneho kalu obsahujúceho pevné častice, ako je spracovanie koncentrátov a hlušiny v úpravniach rúd, odstraňovanie popola a trosky z elektrární, Úpravňa uhlia prepravuje sliz a úpravu ťažkého stredného uhlia a prepravuje rudný kal na pobrežie riečne banské operácie. Väčšiu hmotnostnú koncentráciu, ktorú zvládne, je: 45 % malta a 60 % rudná drť, ktoré je možné prevádzkovať sériovo podľa potrieb zákazníka.
Kalové čerpadlo na recirkuláciu priemyselných odpadových vôdHot Tags: Priemyselné kalové čerpadlo na recirkuláciu odpadových vôd, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty