Vertikálna kalová pumpa s dlhým hriadeľom

Vertikálna kalová pumpa s dlhým hriadeľom

Vertikálna kalová pumpa s dlhým hriadeľom je široko používaná v ochrane životného prostredia, komunálnom inžinierstve, tepelnej elektrárni, koksovni plynu, rafinérii, oceliarni, baníctve, papierenskom priemysle, cementárňach a potravinárskych závodoch. Môže sa tiež použiť na čerpanie hustej kvapaliny ťažký olej, zvyšky oleja, špinavá kvapalina, bahno, malta, tekutý piesok a tečúci kal mestských odpadových vôd, ako aj kvapalina obsahujúca bahno, piesok a trosku a korozívnu kvapalinu.

Detail produktu

1. Zhrnutie vertikálneho kalového čerpadla s dlhým hriadeľom
Ponorné čerpadlo Sp (R) je vertikálne odstredivé kalové čerpadlo s dlhým hriadeľom, ktoré je vhodné na prepravu abrazívneho alebo korozívneho kalu. Čerpadlo je zvyčajne ponorené do nádrže alebo jamy. Ponorné čerpadlo je rozdelené na typ SP a typ SPR, s rovnakou štruktúrou. Časti prietokového kanála a šachty typu SP sú vyrobené z kovových materiálov, ktoré sú vhodné na dopravu abrazívnej suspenzie. Časti prietokového prechodu typu SPR sú obložené gumou odolnou proti korózii, ktorá je vhodná na dopravu korozívnej suspenzie trosky. Ponorné čerpadlo Sp (R) sa široko používa v metalurgii, baníctve, uhlí, elektrickej energii, stavebných materiáloch a ďalších oddeleniach.


2. Štruktúrny popis vertikálneho kalového čerpadla s dlhým hriadeľom


Ťažký ťažobný proces. Ťažké odvoz odpadu. Cyklónové krmivá Flowrate 3 - 1 500 l / s Teleso vertikálneho kalového čerpadla s dlhou hriadeľom, obežné koleso a ochranná doska ponorného čerpadla SP sú vyrobené z materiálov odolných proti opotrebovaniu. Štruktúra je jednoduchá a inštalácia je pohodlná. Telo čerpadla je pripevnené k držiaku pomocou skrutiek. Telo ložiska je umiestnené na hornom konci konzoly. Na konci čerpadla ložiskového telesa sa používa dvojradové kuželíkové ložisko a na konci pohonu jednoradové valčekové ložisko, ktoré unesie maximálne axiálne zaťaženie čerpadla. Telo ložiska je vybavené sedlom motora alebo konzolou motora, ktorá umožňuje priamy pohon alebo pohon klinovým remeňom, a drážkované koleso je možné ľahko vymeniť, aby sa zmenila rýchlosť čerpadla tak, aby vyhovoval zmenám pracovných podmienok alebo zmenám výkon čerpadla po opotrebovaní. Konzola je vybavená dvojicou vyvinutých montážnych dosiek, ktoré sa dajú pohodlne namontovať na základňu oceľového rámu alebo betónový základ. Čerpadlo by malo byť ponorené do nádrže na kal s troskou, aby fungovalo. Sací otvor telesa čerpadla je vybavený filtračným sitom, ktoré zabraňuje vstupu veľkých častíc do čerpadla.

Štruktúra čerpadla typu SP je úplne rovnaká ako štruktúra čerpadla typu SP. Rozdiel je iba v tom, že časti ponorené do troskovej suspenzie sú obložené gumou odolnou proti korózii. Medzi časti s gumovou výstelkou patria hriadeľ, telo čerpadla, obežné koleso, ochranná doska a sitko filtra. Spojovacie skrutky ponorenej časti sú opatrené gumovou ochrannou manžetou. Časti prevodovej časti sú úplne rovnaké ako časti čerpadla typu SP.

Prevádzková rýchlosť 200-3800RPM


3. Bezpečnostné opatrenia pri montáži vertikálneho kalového čerpadla s dlhým hriadeľom
1. Zostava ložiska
Pri montáži ložiska by mala byť ložisková zostava predhriata a teplota by nemala prekročiť 120 ° C. Dolné ložisko využíva dvojradové kuželíkové ložisko. Jeho vnútorný krúžok, vonkajší krúžok a polohovacie puzdro sú kompletnou sadou komponentov a nemožno ich zameniť za zodpovedajúce diely rovnakého druhu ložiska. Pri inštalácii spodného koncového krytu ložiska by povrch pera tesniaceho krúžku pera v drážke spodného koncového krytu mal byť smerom von. Odstraňovač oleja musí byť v súlade s polohou na montážnom výkrese. Pri inštalácii labyrintového krúžku by mal byť otvor labyrintového krúžku rozložený v smere priemeru. Samotné ložisko síce zaručovalo axiálnu vôľu, takže ložisková zostava ponorného čerpadla nepotrebuje v zostave vysokorýchlostnú vôľu, ale po ukončení montáže sa odporúča skontrolovať nainštalovanú koncovú vôľu podľa hodnôt uvedených v nižšie uvedená tabuľka.

2. Inštalácia držiaka, montážnej dosky a telesa čerpadla
Spojte zostavu ložiska s konzolou pomocou skrutiek, namontujte rozdelenú montážnu dosku po obvode konzoly, pripevnite ju k konzole pomocou skrutiek s dvojitou hlavou a potom namontujte zadnú ochrannú dosku, obežné koleso a telo čerpadla. Pri montáži dávajte pozor na relatívnu polohu medzi ložiskovým telesom, konzolou, montážnou doskou a telesom čerpadla, ktorá musí zodpovedať nasledujúcemu obrázku, aby sa zabezpečila vzájomná poloha výstupného potrubia vody a olejovej trysky.


4. Technické údaje vertikálneho kalového čerpadla s dlhým hriadeľom


5. Prípady úspechu vertikálneho kalového čerpadla s dlhým hriadeľom


6. Vitajte, kontaktujte nás

E-mail: info@deponpump.cn
WA: +8618132711119Hot Tags: Vertikálne kalové čerpadlo s dlhým hriadeľom, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Na sklade, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka , Najnovšie, Kvalitné, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty