Kalové čerpadlo s gumovou podšívkou MAHR

Kalové čerpadlo s gumovou podšívkou MAHR, kalové čerpadlo odolné proti korózii, vo všeobecnosti znamená, že podšívka kašovitého čerpadla je vyrobená z gumy. Z materiálu výstelky kalového čerpadla ho možno rozdeliť na gumené obloženie a kovové obloženie (vysoký obsah chrómu). Gumené čerpadlo spočíva v tom, že vnútorná výstelka kalového čerpadla je vyrobená z prírodného kaučuku.
Podšívka kašovitého čerpadla je všeobecne rozdelená na dva typy, kov odolný voči opotrebovaniu a guma odolná proti opotrebovaniu. Gumová podšívka je všeobecne lepšia ako kovová podšívka (vysoký chróm) z hľadiska odolnosti proti korózii, ale odolnosť proti korózii nie je príliš dobrá. Podšívka z kovovej zliatiny s vysokým obsahom chrómu má všeobecne dobrú odolnosť proti opotrebovaniu. Preto sa pri výbere kalového čerpadla musí zvoliť obkladový materiál podľa priemyselných a banských podmienok zákazníka a zloženia kalu, ktorý sa má prepravovať.
Prispôsobené produkty Kalové čerpadlo s gumovou podšívkou MAHR vyrobené v Číne je možné zakúpiť za nízku cenu alebo lacnú cenu. Depump Technology je slávny Kalové čerpadlo s gumovou podšívkou MAHR výrobca a dodávateľ v Číne. Okrem toho máme svoje vlastné značky a dodávame aj hromadné obaly. Ak teraz zadám objednávku, máte ju na sklade? samozrejme! V prípade potreby poskytneme nielen cenníky, ale aj cenové ponuky. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť továrenskú cenu. Sme vítaní, že ste prišli do našej továrne kúpiť najpredávanejšie, najnovšie, pokročilé, zľavové a kvalitné Kalové čerpadlo s gumovou podšívkou MAHR. Môžete si byť istí, že u nás kúpite produkt so zľavou. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!