Ťažobné odstredivé kalové čerpadlo

Ťažobné odstredivé kalové čerpadlo

Banské odstredivé kalové čerpadlo je druh čerpadla s vysokým obsahom chrómu používaného hlavne na prepravu kvapaliny, ktorá obsahuje pevné častice. Mnoho banských projektov, projektov čerpania piesku atď. bude využívať toto čerpadlo. Spôsob pripojenia čerpadla, pohon, hlava, prietok a ďalšie parametre je možné prispôsobiť podľa skutočných pracovných podmienok.

Detail produktu

Kalové čerpadlá možno zhruba rozdeliť na horizontálne kalové čerpadlá a vertikálne kalové čerpadlá. Tentokrát si predstavíme aplikácie horizontalOdstredivé kalové čerpadlo.

Aplikácia banského odstredivého kalového čerpadla

Odstredivé kalové čerpadlomôže byť široko používaný v baníctve, elektroenergetike, metalurgii, uhlí, ochrane životného prostredia a iných priemyselných odvetviach na prepravu kalov obsahujúcich abrazívne pevné častice. Ako je preprava kalu v hutníckych úpravniach, hydraulické odstraňovanie popola v tepelných elektrárňach, preprava uhoľného kalu a ťažkého média v uhoľných umývačkách, bagrovanie riečnych kanálov a bagrovanie riek. V chemickom priemysle sa môžu prepravovať aj niektoré korozívne kaly obsahujúce kryštály.

V súčasnosti je asi 80 % žiadostí oOdstredivé kalové čerpadlosa používajú v ťažobnom priemysle. Kvôli náročným podmienkam primárneho výberu rudy je životnosť kalového čerpadla v tejto sekcii vo všeobecnosti nízka. Samozrejme, rôzne rudy majú rôznu abrazivitu.


MiningOdstredivé kalové čerpadlo


V priemysle umývania uhlia sa v dôsledku rôznych pracovných podmienok dajú väčšie uhoľné bloky a uhoľné hlušiny ľahko blokovať a konštrukčné požiadavky naOdstredivé kalové čerpadlosú veľmi vysoké. Kalové čerpadlo Depump bolo vylepšené, aby dokonale prekonalo tento nedostatok. Životnosť čerpadla sa výrazne zlepšila.


MiningOdstredivé kalové čerpadlo


V oblasti výberu piesku z morskej vody si zákazníci postupne uvedomili aj aplikáciu kalového čerpadla. Pri výbere piesku v morskej vode a bagrovaní piesku v riečnych kanáloch sa však kalové čerpadlá s väčšou pravdepodobnosťou nazývajú pieskové čerpadlá a bagrovacie čerpadlá. Hoci sa názvy líšia, z hľadiska konštrukčných charakteristík a princípov výkonu čerpadiel ich možno vo všeobecnosti označiť ako čerpadlá na čistenie trosky. Preto ho v tomto výbere morskej vody často nazývame pieskové čerpadlo a pri projektoch bagrovania riek sme zvyknutí nazývať ho bagrovacím čerpadlom.


MiningOdstredivé kalové čerpadlo


Aj keď je použitie kalových čerpadiel rozsiahle, správna aplikácia je veľmi dôležitá. Vzhľadom na obmedzenia svojho názvu,Odstredivé kalové čerpadlospôsobuje, že niektorí neodborní ľudia to nechápu. V skutočnosti sú kalové čerpadlo, kalové čerpadlo, bagrovacie čerpadlo, bagrovacie čerpadlo atď. všetky v rozsahu použitia čerpadla na nečistoty.


MiningOdstredivé kalové čerpadlo


Technické údaje odstredivého kalového čerpadla


Názov značky
DEPUMP
Miesto pôvodu
Hebei, Čína
Konská sila
10 hp - 800 hp
Tlak
0,5 bar - 15 bar, vysoký tlak
Dĺžka kábla
Ako žiadosť zákazníka
Napätie
380V/400V/415V/460V/1160V
Maximálny výkon
15-600 kW
Aplikácia
Baníctvo/Námorníctvo/Umývanie a čistenie/atď
Zdroj energie
Elektrický
Štruktúra
Jednostupňové čerpadlo
Veľkosť výstupu
1-18 palcov
teória
Odstredivé čerpadlo
Materiál
Vysoký obsah chrómu
Farba
Ako požiadavka zákazníka

Chcete sa dozvedieť viac o čerpadle alebo potrebujete našeOdstredivé kalové čerpadlo, neváhajte kontaktovať nášho profesionálneho inžiniera nižšie, poskytneme najlepšie riešenia ~!
Telefón/WA: +86 150 7520 7025
E-mail: leo@deponpump.com

MiningOdstredivé kalové čerpadlo

Hot Tags: Ťažobné odstredivé kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty