Ťažké ľahké kalové čerpadlo

Ťažké ľahké kalové čerpadlo

Priemyselné vŕtanie bahennej vody do piesku na ťažbu piesku a kalové čerpadlo na ťažbu. Vitajte u nás na zakúpenie ťažkého ľahkého kalového čerpadla.

Detail produktu

Ťažké ľahké kalové čerpadlo

Čerpadlo na ľahkú kašu série ML

Rozsah aplikácie:široko používaný v metalurgii, baníctve, uhlí, chemickom priemysle, elektrárňach, čerpaní piesku, ochrane životného prostredia, komunálnom inžinierstve a ďalších priemyselných odvetviach. Môže sa použiť na prepravu kalu vysokej koncentrácie a nízkej abrazívnej trosky.

Materiál:materiál odolný voči opotrebeniu z vysokej chrómovej zliatiny.Význam modelu: napríklad 100d-l (R)
100: priemer výstupu je 100 mm
D: Konzolová forma
50: Ľahké kalové čerpadlo (otvorené obežné koleso)
R: Gumový materiálPopis kalového čerpadla:  
Konštrukcia kalového čerpadla: Ľahké kalové čerpadlo typu L je konzolové, horizontálne dvojplášťové axiálne sacie odstredivé kalové čerpadlo. Výstupnú polohu čerpadla je možné otáčať o osem rôznych uhlov podľa intervalu 45 â.
Materiál kalového čerpadla: Teleso ľahkého kalového čerpadla typu L má vymeniteľné kovové obloženie odolné proti opotrebeniu, obežné koleso, plášť, ochranná doska a ďalšie časti priechodu toku sú vyrobené z kovu odolného proti opotrebovaniu.Použitie kašovitého čerpadla:v porovnaní s ťažkým kalovým čerpadlom má čerpadlo vysokú rýchlosť, malý objem a nízku hmotnosť, vhodné na dopravu jemných častíc, kalu s nízkou koncentráciou alebo korozívneho kalu. Hmotnostná koncentrácia suspenzie je všeobecne nižšia ako 30%. Môže sa tiež použiť na prepravu kalu s vysokou koncentráciou a s nízkou abrazívnosťou.Tesniaca forma:tesnenie hriadeľa čerpadla typu L môže obsahovať tesnenie tesnenia, pomocné tesnenie obežného kolesa, tesnenie plus pomocné tesnenie obežného kolesa, mechanické tesnenie atď.

Typ prevodovky:Priamy pohon DC, paralelný pohon remeňom Cr, pohon horného a dolného pásu zvz, vertikálny pohon remeňom CV atď.Hot Tags: Ťažobné ľahké kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Ponuka, Najnovšie , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty