Ľahké čerpadlo na ľahkú kašu

Ľahké kalové čerpadlo typu L je konzolové, horizontálne dvojplášťové axiálne sacie odstredivé kalové čerpadlo. Poloha výstupu z čerpadla môže byť inštalovaná a použitá v intervale 45 ° C a podľa potreby sa môže otáčať v ôsmich rôznych uhloch.
Telo čerpadla ľahkého kalového čerpadla ML má vymeniteľné kovové obloženie odolné proti opotrebeniu a prietokové časti, ako sú obežné koleso, plášť a ochranná doska, sú vyrobené z kovu odolného proti opotrebovaniu.
V porovnaní s vysokoúčinnými suspenznými čerpadlami majú ľahké suspenzné čerpadlá ML vysokú rýchlosť, malú veľkosť a nízku hmotnosť a sú vhodné na dopravu jemných častíc, nízkokoncentrovaného kalu alebo korozívneho kalu. Hmotnosť dopravovanej suspenzie.
Prispôsobené produkty Ľahké čerpadlo na ľahkú kašu vyrobené v Číne je možné zakúpiť za nízku cenu alebo lacnú cenu. Depump Technology je slávny Ľahké čerpadlo na ľahkú kašu výrobca a dodávateľ v Číne. Okrem toho máme svoje vlastné značky a dodávame aj hromadné obaly. Ak teraz zadám objednávku, máte ju na sklade? samozrejme! V prípade potreby poskytneme nielen cenníky, ale aj cenové ponuky. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť továrenskú cenu. Sme vítaní, že ste prišli do našej továrne kúpiť najpredávanejšie, najnovšie, pokročilé, zľavové a kvalitné Ľahké čerpadlo na ľahkú kašu. Môžete si byť istí, že u nás kúpite produkt so zľavou. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!