Odstredivé čerpadlo kalu bahna

Odstredivé čerpadlo kalu bahna

Čína bahenná hlina, zlato, horizontálne ťažobné štrkopieskové odstredivé čerpadlo na kal. Môžete si byť istí, že si u nás kúpite odstredivé čerpadlo na bahnitú kašu.

Detail produktu

Odstredivé čerpadlo na kal z bahna

Vhodný pracovný stav:
Ťažba a spracovanie nerastov (zlato / meď / železná ruda / olovo a zinok / cín / wolfram atď.)
Environmentálne čistenie vody a odpadových vôd
Energia a olej (popol, vápenná suspenzia pre FGD)
Chemický priemysel (fosfát / potaš / chemické hnojivá atď.)
Potravinársky a iný priemysel (cukor, papier a celulóza / tabak)
Bagrovanie (piesok a štrk)
MAH Čerpadlá na vodorovnú kašu na veľké zaťaženie. Vysoko účinný prenos abrazívnych a hustých kalov s predĺženou životnosťou a spoľahlivými servisnými intervalmi. Čerpadlá MAH sa vyznačujú robustnou liatinovou konštrukciou s vymeniteľnými vložkami proti opotrebeniu, ktoré sú k dispozícii z 27% chrómovaného bieleho železa, gumy alebo uretánu a vyhovujú tak širokej škále aplikácií, typov kalu a konzistencie. Horizontálne kalové čerpadlá MAH sú 100% plne zameniteľné s najbežnejším dizajnom kašovitého čerpadla v ťažobnom priemysle.Výhodné výhody kalového čerpadla:
1) Vysoká koncentrácia, objemová koncentrácia dosahuje 60%, hmotnostná koncentrácia dosahuje 70%;
2) Komplexný výkon je dobrý, vysoká hlava: preprava na dlhé vzdialenosti a vysoká hlava, jednotlivá nastavená hlava môže dosiahnuť max. 120 metrov a môže byť použitá v sériách na uspokojenie oveľa vyšších požiadaviek na hlavu;
3) Vysoký prietokový výkon: možno dosiahnuť 3 400 m3 / h;
4) Dobrá schopnosť prechádzať: štrková pumpa má maximálnu veľkosť prechádzajúcich častíc 380 mm;
5) Priemer: výstupná veľkosť od 1 "do 22"
6) Široké použitie: je možné prepravovať všetku kašu, bahno a zlé korozívne médium, široko používané v priemysle baníctva, elektrickej energie, hutníctva, uhlia, stavebníctva atď.
7) Vysoká odolnosť proti korózii, odolnosti proti oderu, materiál voliteľne: časti s kovovým tokom vrátane: A05 (Cr27Mo), A33 (Cr30MoNi) A49 (Cr30MoNiCu) a gumového materiálu atď. Hodnota pH 1,0-14.
8) Naša spoločnosť prešla certifikátom ISO a všetky naše čerpadlá prešli certifikátom CE, sú v súlade s medzinárodnými normami.
9) K dispozícii je hnací motor motora a nafty;

10) Druhy spôsobu riadenia uspokojujú rôzne priestorové potreby na mieste: CR, CZ, CV, ZV;
Hot Tags: Odstredivé čerpadlo na kalovú kašu, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Ponuka, Najnovšie , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty