Rozumný spôsob nanášania vodorovnej kašovitej pumpy

- 2021-07-14-

Primeraný spôsob podania žiadostiHorizontálne čerpadlo na kašu

1. Existuje veľa druhov obkladových materiálov preHorizontálne čerpadlo na kašu, ako je liatina s vysokým obsahom chrómu, biela liatina s vysokým obsahom chrómu a guma odolná proti opotrebovaniu. Tvárou v tvár mnohým možnostiam materiálov si vyberte materiály s vysokou chrómovou liatinou, ktoré majú dobré vlastnosti proti opotrebeniu a sú obmedzené na kašu obsahujúcu hrubé a ostré koncentrátory; Materiál s vysokou chrómovou bielou liatinou má dobrú odolnosť proti opotrebovaniu, ale jeho húževnatosť je nízka a nedokáže odolať rýchlemu nárazu väčších pevných častíc. V opačnom prípade povrchový materiál obežného kolesa spadne a táto časť bude ľahko korodovaná. Jamy sú vytvorené; vlastnosti gumového materiálu odolného proti opotrebeniu a odolné voči korózii sú lepšie ako vlastnosti kovového materiálu a pružnosť je veľká, ale je vhodná len na dopravu jemnozrnnej trosky bez hrán. Preto je potrebné výber obloženia kalového čerpadla rozumne zvoliť podľa typu rudy, aby sa zvýšila miera využitia čerpadla.

2. Generally, when selecting a Horizontálne čerpadlo na kašu, only pay attention to the flow selection of the pump and ignore the selection of the pump head. Some people even think that the higher the head, the more insurance, so the selected slurry pump head should be greater than the actual head requirement. Even a large amount of electrical energy was wasted. The choice of slurry pump should be selected according to the actual head requirements to reduce the number of installed machines and save electricity. In addition, it should be noted that when calculating the head, it is necessary to consider the loss of the head to avoid insufficient pump head, which affects the pump irrigation and drainage efficiency.

3. Neprimerané zosúladenie výkonu motora aHorizontálne čerpadlo na kašusa odráža hlavne v dvoch aspektoch „veľká krava ťahá malý pluh a teľa ťahá veľký pluh“, obzvlášť prvý jav je extrémne veľký a zodpovedajúca sila je zvolená ako veľká, čo vedie k elektrickej energii Odpad je obrovský. Zodpovedajúci výkon druhého menovaného motora je zvolený ako malý, to znamená „malá krava ťahá veľký pluh“, čo spôsobí nedostatočné dodanie močovky kalovému čerpadlu. Ak nie je motor preťažený alebo nie je možné prevádzkovať čerpadlo, nie je možné zaručiť bezpečnú a ekonomickú prevádzku zariadenia. Roztok musí zodpovedať výkonu motora a kalového čerpadla.

4. Ak to podmienky dovoľujú, pri inštaláciiHorizontálne čerpadlo na kašu, pokúste sa znížiť množstvo lakťov alebo zrušiť „tri ventily“. Najlepšie je, ak je potrubie priame a krátke. Nenastavujte výstupné potrubie na vodu na „protilietadlovú zbraň“, ale môže byť inštalované pod ním. „Šikmá inštalácia a ďalšie metódy na zníženie strát. Veľkosť priemeru potrubia má veľký vplyv na stratovú hlavu. Najlepšie je použiť vodnú fajku s trochu väčším priemerom kalového čerpadla, aby sa zlepšila účinnosť dodávania kalového čerpadla.

Horizontálne čerpadlo na kašu