Hlavné body, ktoré je potrebné venovať pozornosť údržbe kašovitého čerpadla pre vysoké zaťaženie

- 2021-07-17-

Hlavné body, ktoré treba venovať pozornosť údržbeHeavy Duty kalové čerpadlo.Riadiaca funkcia motoraHeavy Duty kalové čerpadlonie je malý a dobrý motor môže pomôcť predĺžiť životnosť bahenného čerpadla. Zváranie motorového vinutia je kľúčovým technickým procesom výroby a spracovania vo výrobnom a vývojovom procese automobilovej spoločnosti, ako je zváranie hlavnej linky a hlavnej linky na navíjanie, zváranie hlavnej linky a elektródy, zváranie vodiaca lišta rotora z medenej tyče a koncový krúžok atď., všetky tieto dôležité odkazy sa rozhodnú priamo ovplyvniť spoľahlivosť operačného systému súvisiaceho s motorom.

Bežné metódy technológie zvárania pre vinutia riadenia motora:

1. Zváranie striebornej medi je vhodné na zváranie bahenným čerpadlom, vysokými požiadavkami na spoľahlivosť pri vysokých teplotách pri súčasných pracovných príležitostiach a metódou zvárania používanou výrobcami motorov. Zváracie zariadenie s acetylénovým kyslíkovým horákom. Zváranie, aby sa zabránilo tomu, že závit v blízkosti motora zhorí izoláciu drôtu, hlava by mala byť blízko k omotanej línii azbestového lana. Zároveň zabraňuje pretečeniu spájky a taviva cez drážku cievky a skratu izolácie spôsobenej popáleninami.

2. TheHeavy Duty kalové čerpadlospájkovanie je pohodlnejšie kombinovať a spájkované spoje sú pevné, takže aplikačný výskum je bežný, ale teplota pracovného prostredia je relatívne nízka. Medzi bežne používané spájky patrí spájkovanie spájkovačkou a nalievanie cínu. Keď je počet zváracích drôtov pomerne veľký, je možné použiť spôsob nalievania cínu. Z dôvodu obmedzenia nízkej teploty topenia spájkovaného cínu sa dá použiť iba pri konštrukcii malých riadiacich motorov a vinutí motora s nízkym nárastom teploty.

3. Keď saHeavy Duty kalové čerpadlovinutie je tenšie, je možné použiť oblúkové zváranie. Charakteristické pre oblúkové zváranie je, že nedochádza k žiadnemu toku, je to rýchle a pohodlné, ale pri viacdráhovom paralelnom usporiadaní existuje veľa koncov závitov, ak operácia nie je odborná, je ľahké prehliadnuť zváranie alebo nie silný.

4. Medené a hliníkové zváranie kyslíkovým zváraním, pri zváraní najskôr pripojte medený drôt alebo cín na medený drôt a potom zoškrabte čistý hliníkový drôt uviaznutý na medenom drôte a hliníkový drôt je o niečo vyšší ako medený drôt. . Potiahnite vrstvu hliníkového spájkovacieho prášku, na roztavenie hliníkového drôtu použite neutrálny plameň na zváranie plynom a roztavte hliník na hornú časť medi, aby sa vytvoril guľový spájkovací spoj.

Heavy Duty kalové čerpadlo