Ako zabezpečiť, aby kalové čerpadlo fungovalo v prostredí s vysokou teplotou

- 2021-10-09-

Thekalové čerpadlomôže byť počas používania vystavený vysokej teplote, čo na dlhú dobu ovplyvní jeho pracovnú účinnosť. Ak je okolitá teplota príliš vysoká, musíme stroj včas upraviť. Keď sa teda stretneme s touto situáciou, ako obsluhovať stroj, aby stroj fungoval normálne a bez problémov? Dnes si predstavíme pracovný režimkalové čerpadlov prostredí s vysokou teplotou.


1. Znížte rýchlosť starnutia hlavného izolačného motora, predĺžte jeho životnosť a buďte odolnejší voči vysokým teplotám.


 
2. Po napätíkalové čerpadlosa upraví, pracovný prúd membránového čerpadla sa zníži na 210 A a výhrevnosť sa relatívne zníži, čím sa zníži teplota.
 


3. Pokúste sa vyvážiť rozloženie zaťaženia dvoch častí prípojnice, aby ste predišli nadmernému poklesu napätia spôsobenému preťažením časti prípojnice.
 
4kalové čerpadlomá vysokú rýchlosť, vysoký tlak vetra a veľký objem vzduchu a chladiaci efekt je výrazne zvýšený. Pri rovnakej okolitej teplote a zaťažovacom prúde klesla hlavná teplota motora o 12°C a hlavná teplota motora v lete neprekročila limit.
  
5. Axiálny ventilátor je možné ovládať manuálne. Po vypnutí motora zberača môže axiálny ventilátor stále fungovať, aby sa zberač úplne ochladilkalové čerpadlomotor.
  Akkalové čerpadlochce normálne pracovať pri vysokej teplote, potom môžete včas nastaviť mechanické zariadenie podľa vyššie uvedeného spôsobu, aby sa kalové čerpadlo ochladilo na vlastnú teplotu a lepšie fungovalo. Zároveň môže predĺžiť životnosť zariadenia, čo v skutočnosti šetrí náklady podniku. Ak sa chcete dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.

Ak sa chcete dozvedieť viac noviniek a informácií o čerpadle, kontaktujte nás.

Leo Chow
Telefón/WA: +86 150 7520 7025

E-mail: Leo@deponpump.com