Udržateľnosť Depump s odstredivými čerpadlami

- 2022-03-03-

Od založenia našej spoločnosti v roku 1998 boli naše odstredivé čerpadlá predané do viac ako 200 krajín a regiónov po celom svete a sme veľmi vďační našim novým aj starým zákazníkom za ich silnú podporu.S 23-ročnými skúsenosťami s výrobou a predajom máme presnú kontrolu nad domácim a medzinárodným trhom čerpadiel. 60-členný predajný tím neustále skúma medzinárodný trh a zároveň neustále inovuje naše produkty a zväčšuje náš produktový rad, aby vyhovoval potrebám medzinárodného trhu, čím pomáha nám a našim zákazníkom robiť lepší marketing. Zatiaľ náš produktový rad zahŕňa viacstupňové čerpadlá, čerpadlá na čistú vodu, kalové čerpadlá, kalové čerpadlo atď. Medzi nimi je viacstupňové čerpadlo jedným z výhodných produktov našej spoločnosti.

Okrem toho máme 9-členný profesionálny tím dizajnu a výskumu a vývoja a 4-členný tím inžinierskych konzultantov. Bez ohľadu na to, aké komplikované sú pracovné podmienky zákazníka, vieme poskytnúť rozumné riešenia, ktoré zákazníkom pomôžu vyriešiť ich problémy.

Skúsený marketingový tím a profesionálny tím dizajnu a výskumu a vývoja tiež položili pevný základ pre trvalo udržateľný rozvoj spoločnosti Depump.

Ak sa chcete dozvedieť viac noviniek a informácií o odstredivých čerpadlách, kontaktujte nás.

Leo Chow

Telefón/WA: +86 150 7520 7025

E-mail: Leo@deponpump.com