MSP Vertikálne kalové čerpadlo

- 2022-03-07-

MSP VERTIKÁLNE KUSOVÉ ČERPADLO--Úvod
1. Typ čerpadla

Typvertikálne kalové čerpadloje hlavneMSP /MSPR vertikálne kalové čerpadlo, a typ Wo patrí k ponorným kalovým čerpadlám.2.MSP VERTIKÁLNE KUSOVÉ ČERPADLO-- Štrukturálne vlastnosti

Prietokové diely: Čerpadlo série MSP je avertikálne kalové čerpadlo, ktorý funguje pod ponorením. Teleso čerpadla je vyrobené z kovu odolného voči opotrebovaniu a obežné koleso je vyrobené z kovu alebo gumy, polyuretánu a iných materiálov odolných voči opotrebovaniu. Je vhodný na dopravu korozívnej troskovej kaše. Zostava ložiska: ložisko je mazané mazivom. Podľa hladiny kvapaliny v kalovej nádrži je možné zvoliť hriadeľ prevodovky čerpadla alebo sacie potrubie s rôznou dĺžkou. V prípade vysokých požiadaviek na hĺbku bazénovej vody je možné prispôsobiť predlžovaciu šachtu. Hriadeľová upchávka (tesnenie): bez akejkoľvek hriadeľovej upchávky a vody z hriadeľovej upchávky môže fungovať normálne v podmienkach nedostatočného nasávania. Prevodový režim: Prevod klinovým remeňom v tvare V a prevod elastickou spojkou. Celkový výkon: Prijali sa rôzne rýchlosti a variantné režimy, aby čerpadlo fungovalo za najlepších pracovných podmienok, s dlhou životnosťou a vysokou prevádzkovou účinnosťou, ktoré môžu spĺňať mnohé druhy drsných prepravných podmienok.3.MSP VERTIKÁLNE KUSOVÉ ČERPADLO-- Aplikácia

Thevertikálne kalové čerpadloje vhodný hlavne na dopravu korozívnych, hrubých častíc a kalov s vysokou koncentráciou. Je široko používaný v metalurgii, baníctve, uhlí, elektrickej energii, stavebných materiáloch, ochrane životného prostredia a ďalších oddeleniach.

Inštalačné bodyvertikálne kalové čerpadloa kroky inštalácievertikálne kalové čerpadlo

Vertikálne kalové čerpadloje vákuová pumpa používaná na prepravu rôznych priemyselných kvapalín. Tento druh čerpadla môže byť tiež odolný voči opotrebovaniu pod podmienkou odolnosti proti korózii a môže sa prispôsobiť prostrediu. Inštaláciavertikálne kalové čerpadloje veľmi dôležité. Mali by sme ho nainštalovať podľa požiadaviek, aby sme sa vyhli abnormalitám v procese používania.

(1) Nainštalujte ložisko na ložiskovú skrinku a sedlo ložiska.

(2) Nainštalujte plstený krúžok na koncové kryty ložísk a, C a ložiskovú skrinku.

(3) Namontujte koncové uzávery ložiska B a C na sedlo ložiska a pripevnite ich skrutkami.

(4) Naskrutkujte ložiskovú skriňu s ložiskom namontovaným na hriadeli, naskrutkujte okrúhlu maticu a pripevnite koncový kryt ložiska a na ložiskovú skriňu (Mei,, Bao).

(5) Nainštalujte hriadeľ do sedla ložiska, upevnite ho skrutkami, zaskrutkujte nastavovaciu skrutku, nainštalujte ložisko na oporné sedlo a umiestnite krúžok na zadržiavanie vody do vhodnej polohy spodného ložiska.

(6) Pripevnite spojovaciu rúrku na sedlo ložiska, nainštalujte kryt čerpadla na spodnú časť spojovacej rúrky, nainštalujte obežné koleso na spodnú časť hriadeľa a utiahnite ho, postupne nainštalujte predný kryt telesa čerpadla a upevnite ho skrutkami, nastavte medzeru medzi obežným kolesom a predným krytom pomocou nastavovacej skrutky na ložiskovej skrini (kontrola v rozmedzí 1-1,5 mm) a potom ho upevnite maticami a skrutkami.

Vitajte a kontaktujte nás pre viac informácií

E-mail: info@deponpump.cn

Whatsapp: +86 18132711119