Hydraulické kalové čerpadlo

- 2022-03-11-


3 SÚPRAVY Hydraulické kalové čerpadlo poháňané bagrom pripravené na dodanie do Argentíny.

HYSS150-18-18.5

Veľkosť výtoku: DN150mm

Výkon: 150 m3/hod

Hlava: 18m

Výkon: 18,5kw

Otáčky: 980 ot./min

Max. Veľkosť častíc: 28 mm

Náhradné diely: Obežné koleso 1ks, vlastné miešadlo 4ks

Význam a parametre modelu
I. Štrukturálne vlastnosti a princíp fungovania

Keď hydraulické ponorné kalové čerpadlo série HYSS pracuje, dve frézy sa otáčajú na obe strany, výkop poháňa tok média s pevnými časticami a je tlačený do sacieho otvoru pieskového čerpadla otáčaním miešacej čepele, aby sa realizoval sanie a výtlak.

Jeho hlavná charakteristika je nasledovná,

1. Miešacie zariadenie je nízkorýchlostné a má vysoký krútiaci moment a môže vykopať aglomerovaný sediment, veľké granulované pevné látky, kamienky atď.

2. Vstup čerpadla je okrem hlavného obežného kolesa vybavený aj obežným kolesom miešadla, ktoré dokáže odčerpať kal usadený na dne vody do turbulentného prúdenia a odčerpať ho.

3. Hlavné časti mokrého konca, ako je puzdro čerpadla a obežné koleso, sú vyrobené z materiálu s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu, ktorý je odolný voči opotrebovaniu, bez upchávania a silnej výbojovej kapacity a môže účinne prechádzať veľkými pevnými časticami.

4. Bez obmedzenia sania, vysoká účinnosť absorpcie trosky, dôkladnejšie bagrovanie.

5. Celý stroj sa môže ponoriť do vody, bez nutnosti budovania komplexnej ochrany zeme a príslušenstva, riadenie je jednoduchšie.

6. Rezačka a obežné koleso miešadla sú v priamom kontakte so sedimentom a koncentrácia je riadená hĺbkou ponoru, takže ovládanie koncentrácie je pohodlnejšie.

7. Zariadenie pracuje priamo ponorené do vody, bez hluku a vibrácií, miesto je prehľadnejšie.
I. Príklad inštalácie

Hydraulické ponorné kalové čerpadlo série HYSS je vhodné na čerpanie piesku, bagrovanie, hlušinu, popolček atď. Inštalácia a ergonómia sú nasledovné:
Príklad miešacieho efektu vo vodeHĺbkové čistenie bahna, diaľnice, železnice a iné čerpanie základových pilót.Príklad čerpania a vypúšťania pevných bazénov a studní, ako sú továrne a bane.Príklady ťažby sedimentov z riek, nádrží, pobrežných oblastí, vodných elektrární atď.
Projekt skládky riečneho piesku.
Sedimentačné sedimenty z oceliarní, elektrární, baní, čističiek odpadových vôd atď.

Bagrovanie v riekach a jazerách.