Dodávka ponorných čerpadiel na bagrovanie piesku do Indonézie

- 2022-03-23-

Ponorné kalové čerpadlá

Model: SS400-25-70

Kapacita: 400 m³/h

Hlava: 25 m

Výkon: 75kw

Maximálna veľkosť pevných častíc: 25 mm

Materiál: vysoký chróm

Ponorné kalové čerpadlo DEPUMP je hydraulické strojné zariadenie s koaxiálnym motorom a vodným čerpadlom a ponorené do strednej práce. Zariadenie má pokročilú štruktúru širokého prietokového kanála, silnú vypúšťaciu kapacitu, vynikajúci výber materiálu na čistenie a dopravu kalovej kvapaliny z hutníctva, baní, železiarní a oceliarní, tepelných elektrární a podnikov a je ideálnym náhradným produktom tradičné kalové čerpadlo.

Sériové výrobky sú navrhnuté a vyrobené tak, že absorbujú zahraničné pokročilé technológie.

Používa sa materiál odolný voči opotrebovaniu s vysokou technológiou, aby sa výrazne zlepšila životnosť zariadenia a znížila sa frekvencia opráv. Súprava miešacieho obežného kolesa je pridaná na spodok vodného čerpadla okrem primárneho obežného kolesa, ktoré môže rozprašovať sedimentový kal, aby sa pridal prietok, takže je možné realizovať prenos vysokej koncentrácie, keď vodné čerpadlo nemá žiadne pomocné zariadenie. Jedinečné tesniace zariadenie účinne vyrovnáva tlak vo vnútri a mimo olejovej komory, takže tlak na oboch koncoch mechanického tesnenia je udržiavaný v rovnováhe. Zaručuje prevádzkovú spoľahlivosť mechanickej upchávky na maximálnu hranicu a výrazne predlžuje životnosť. V prípade potreby je potrebné prijať ochranu proti prehriatiu, detekciu a ochranu vstupnej vody a ďalšie ochranné opatrenia pre motor, ktorý môže byť dlhodobo v bezpečnej prevádzke v náročných podmienkach.

Medzitým môže spoločnosť pridať aj antikondenzáciu, meranie teploty ložísk a ďalšie preventívne opatrenia podľa požiadaviek používateľov, aby sa uspokojilo použitie pri rôznych príležitostiach.

Ak máte akékoľvek otázky, uvítajte kontakt!

Email:sales@deponpump.cn

Čo je aplikácia:86 159 3397 9631