Generálna oprava položiek a údržba vysokovýkonného kalového čerpadla

Generálna oprava položiek a údržba vysokovýkonného kalového čerpadla

Položky generálnej opravy a údržba vysokovýkonného kalového čerpadla. Skontrolujte hĺbku opotrebovania otvoru hriadeľa. Ak je hĺbka opotrebenia menšia ako 4 mm v smere priemeru (t. j. menšia ako 2 mm v smere polomeru), opravovaná poloha sa musí vyleštiť a prehĺbiť elektrickým nástrojom.

Detail produktu

Najnovší predaj v Číne Výrobcovia generálnej opravy a údržby vysokovýkonných kalových čerpadiel


Aby sme vám uľahčili a zväčšili našu spoločnosť, máme tiež inšpektorov v tíme kontroly kvality a ubezpečujeme vás o našej najväčšej podpore a produktoch alebo službách pre bežné zľavnené položky na generálne opravy v Číne a údržbu vysokovýkonného kalového čerpadla Ťažké kalové čerpadlo pre vysoké zaťaženie, teraz majú štyri popredné produkty a riešenia. Naše položky sa najlepšie predávajú nielen počas súčasného čínskeho trhu, ale sú vítané aj v medzinárodnom sektore. Bežná zľava China Psc Motor Pump, 3/8HP Water Pump, Naším poslaním je neustále poskytovať vyššiu hodnotu našim zákazníkom a ich klientom. Tento záväzok preniká do všetkého, čo robíme, a vedie nás k neustálemu vývoju a zlepšovaniu našich produktov a procesov, aby sme splnili vaše potreby.
Overhaul Items and Maintenance of Heavy Duty Slurry Pump

1. Detekcia opotrebovania vysokovýkonného kalového čerpadla?

Skontrolujte hĺbku opotrebovania otvoru hriadeľa. Ak je hĺbka opotrebenia menšia ako 4 mm v smere priemeru (t. j. menšia ako 2 mm v smere polomeru), opravovaná poloha sa musí vyleštiť a prehĺbiť elektrickým nástrojom. Poznámka: povrch by nemal byť príliš leštený. Čím hrubšie, tým lepšie.2. Opravte opotrebovanie vysokovýkonného kalového čerpadla

Vytlačený opravný prostriedok utrite. Pripomeňte ešte raz: pri zatláčaní ložiska sa uistite, že v mieste opravy nechýba lepidlo.


3. Umiestnenie ložísk pre vysokovýkonné kalové čerpadlo
a. Najjednoduchším spôsobom je zostaviť hriadeľ a ložisko lepidlom a ponechať ho v tejto polohe, kým opravný prostriedok po zistení presnosti nestuhne.
b. Ak je to možné, na umiestnenie a montáž možno použiť metódu polohovania trojbodového tesnenia alebo výrobného prípravku. Po úplnom vytvrdnutí môže byť uvedený do používania.

4. Čistenie, ktoré je potrebné opraviť pre vysokovýkonné kalové čerpadlo
Očistite povrch ložiskového otvoru, ktorý sa má opraviť, čistiacim prostriedkom.

5. Náterová hmota pre vysokovýkonné kalové čerpadlo
Naneste tenkú vrstvu separačného prostriedku na vonkajší krúžok ložiska, aby ste v budúcnosti uľahčili demontáž ložiska.

6. Antifrikčná oprava pre vysokovýkonné kalové čerpadlo
Pripravte antifrikčný opravný prostriedok a naneste ho priamo na vonkajší krúžok ložiska, ale iba na zadnú polovicu vonkajšieho krúžku ložiska. Množstvo náteru musí zabezpečiť, že medzi vonkajším krúžkom ložiska a otvorom hriadeľa nebude chýbať lepidlo a medzera sa musí vyplniť opravným prostriedkom.


 Overhaul Items and Maintenance of Heavy Duty Slurry Pump

7. Inštalácia ložísk pre vysokovýkonné kalové čerpadlo
Ložisko natreté opravným prostriedkom zatlačte do otvoru hriadeľa. Existujú tri hlavné typy: zubová spojka, membránová spojka a hydraulická spojka.

1. Pazúrová spojka je zvyčajne vyrobená z liatiny, ktorá má výhody jednoduchej konštrukcie, pohodlnej inštalácie a nízkej ceny. Často sa používa pri nízkom výkone (pod 45 kW) a menej dôležitých príležitostiach a medziľahlý elastický blok (zvyčajne vyrobený z gumy) sa ľahko poškodí.

2. Membránová spojka je zvyčajne vyrobená zo skupiny tenkých kovových pružinových plechov rôznych tvarov, ktoré sú spojené s dvomi polovičnými spojkami na pohyblivom hriadeli master-slave pomocou skrutiek, ktoré sú tiež známe ako kovová membránová spojka. Úžitkový model má výhody bez mazania a údržby, vysokej teplotnej odolnosti, dobrej odolnosti proti nesúososti, vysokej spoľahlivosti odsírovacieho čerpadla a veľkého prenosového momentu.

3. Hydraulická spojka zohráva úlohu prenosu výkonu (krútiaceho momentu) prostredníctvom premeny energie pracovnej tekutiny medzi kolesom čerpadla a turbínou. Hydraulická spojka má funkcie ochrany proti preťaženiu a plynulej regulácie rýchlosti. Vo všeobecnosti sa používa vo veľkých čerpadlách s vysokým výkonom alebo pracovnými podmienkami, ktoré je potrebné často meniť.6. Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš predajný tím je pripravený poskytnúť vám profesionálnu technickú podporu.

Whatsapp: +86 13932278621
E-mail: admin@deponpump.cn


Overhaul Items and Maintenance of Heavy Duty Slurry PumpHot Tags: Položky generálnej opravy a údržba vysokovýkonných kalových čerpadiel, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cena Zoznam, ponuka, najnovšie, kvalita, pokročilé, najnovšie predaje

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty