Ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie rieky

Ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie rieky

Ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie rieky je ponorné kalové čerpadlo našej spoločnosti. Táto séria ponorných kalových čerpadiel má kompaktnú štruktúru, vynikajúci výkon, stabilnú prevádzku, pohodlnú inštaláciu a flexibilný pohyb. Ide o ideálne zariadenie na dopravu rôznych abrazívnych kalov v podnikoch a inštitúciách, ako sú stavebné materiály, mestská správa, ochrana životného prostredia a bagrovanie riek.

Detail produktu

Podmienky používania ponorného kalového čerpadla na bagrovanie rieky:

1. Teplota prepravného média by nemala presiahnuť 40°ƒ.

2. Špecifická hmotnosť dopravného média nie je spravidla väčšia ako 1,2.

3. Hodnota pH dopravného média je medzi 6-9.

4. Hĺbka ponorenia čerpadla nesmie presiahnuť 9 m.

5. Za normálnych okolností by mal byť motor ponorený do kvapaliny, aby fungoval. Ak motor pracuje bez vody, je potrebné doplniť chladiacu vodu.

6. Ponorné kalové čerpadlo pred použitím nevkladajte do kalu.


River Dredging Submersible Slurry Pump


Stručne predstavíme vlastnosti produktu ponorného kalového čerpadla na bagrovanie:

1. Ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie rieky má vysokú prevádzkovú účinnosť a nízke straty.

2. Životnosť prepadových častí kalového čerpadla je pomerne dlhá, čo šetrí výrobné náklady.

3. Celý priemyselný a ťažobný systém beží stabilne a prevádzka celého priemyselného a ťažobného systému nebude ovplyvnená prevádzkovým problémom kalového čerpadla.


River Dredging Submersible Slurry Pump


Údržba riečneho bagrovacieho ponorného kalového čerpadla

1. Únik vzduchu nie je povolený v sacom potrubnom systéme ponorného kalového čerpadla na bagrovanie rieky a mriežka bazéna čerpadla by mala spĺňať požiadavky na častice, cez ktoré môže čerpadlo prechádzať, aby sa zabránilo veľkým časticiam alebo dlhým vláknam aby sa materiály nedostali do čerpadla a spôsobili zablokovanie.

2. Je potrebné včas vymeniť ľahko opotrebiteľné diely, údržba a montáž by mali byť správne, nastavenie vôle by malo byť primerané a nemalo by dochádzať k tesnému treniu.


River Dredging Submersible Slurry Pump


3. Tlak vody v ložiskách a objem vody musia spĺňať predpisy, kedykoľvek upraviť (alebo vymeniť) tesnosť upchávky a nespôsobovať netesnosti tesnenia hriadeľa. A včas vymeňte puzdro hriadeľa.

4. Pri výmene ložiska je potrebné zabezpečiť, aby ložisková zostava bola bez prachu a mazací olej čistý. Teplota ložiska vo všeobecnosti nie je vyššia ako 60-650 C, keď čerpadlo beží, a najvyššia nie je vyššia ako 750 C.

5. Je potrebné zabezpečiť súososť motora a ponorného kalového čerpadla a zabezpečiť, aby elastická podložka v spojke bola úplná a správna a po poškodení by mala byť včas vymenená.


River Dredging Submersible Slurry Pump

River Dredging Submersible Slurry Pump


Ak chcete vedieť viac o čerpadle alebo potrebujete naše ponorné kalové čerpadlo, neváhajte kontaktovať nášho profesionálneho inžiniera nižšie, poskytneme najlepšie riešenia ~!

Telefón/WA: +86 150 7520 7025

E-mail: leo@deponpump.com

River Dredging Submersible Slurry Pump


Hot Tags: Riečne bagrovacie ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továrne, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Ponuka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty