Vertikálne kalové čerpadlo s gumovou podšívkou

Vertikálne kalové čerpadlo s gumovou podšívkou

gumové lemované vertikálne kalové čerpadlo je široko používané v metalurgii, baníctve, uhlí, elektrickej energii, stavebných materiáloch, ochrane životného prostredia a ďalších odvetviach.
Keď je hriadeľ čerpadla rovnobežný s vodorovnou rovinou, nazýva sa to vodorovné kalové čerpadlo; Keď je poloha hriadeľa čerpadla kolmá na vodorovnú rovinu, nazýva sa to zvislé kalové čerpadlo.
Pretože sa na čerpanie kalu v banke kalovej nádrže používa všeobecné vertikálne kalové čerpadlo, mala by byť časť hlavy čerpadla umiestnená pod hladinou kvapaliny, preto sa nazýva aj ponorné kalové čerpadlo, ale nie celé do vody, ak motor a ďalšie časti hlavy bez čerpadla sa tiež dávkujú do močovky, nazýva sa to ponorné čerpadlo na moč.

Detail produktu

Gumové lemované vertikálne čerpadlo na kašu

Konštrukčné vlastnosti vertikálneho kalového čerpadla:
Prietokové časti: Táto séria čerpadiel sú vertikálne kalové čerpadlá, ktoré pracujú pod kvapalinou.
Telo čerpadla je vyrobené z kovu odolného proti opotrebovaniu a obežné koleso je vyrobené z kovu odolného proti opotrebovaniu alebo z gumy, polyuretánu a iných materiálov.

Súčasti ložiska: Ložiská sú mazané tukom. Podľa výšky hladiny kvapaliny v kejde je možné zvoliť hnacie hriadele čerpadla alebo sacie potrubia rôznych dĺžok. V prípade vysokých požiadaviek na hĺbku bazéna je možné použiť prispôsobenú predlžovaciu šachtu.
Tesnenie hriadeľa (tesnenie): Nevyžaduje žiadne tesnenie hriadeľa a vodu z hriadeľa. Môže pracovať normálne za podmienok nedostatočného nasávania.

Režim prevodovky: prevod klinovým remeňom a pružný spojovací prevod atď.
Celkový výkon: Vďaka použitiu viacerých rýchlostí a viacerých variantov je čerpadlo v prevádzke za tých najlepších podmienok, s dlhou životnosťou a vysokou prevádzkovou účinnosťou a môže vyhovovať rôznym typom drsných prepravných podmienok.Aplikácia vertikálneho kašovitého čerpadla s gumovou podšívkou:
Vertikálne kalové čerpadlá sú vhodné hlavne na prepravu korozívnych, hrubých častíc a kalov s vysokou koncentráciou. Je široko používaný v metalurgii, baníctve, uhlí, elektrickej energii, stavebných materiáloch, ochrane životného prostredia a ďalších odvetviach.


Typ štrukturálnej inštalácie:
Čerpadlo SP je vertikálne odstredivé kalové čerpadlo, vstup pre čerpadlo je vertikálne nadol a výstup je vertikálne hore na druhej strane čerpadla. Čerpadlo sa skladá hlavne zo spodného filtračného prvku, telesa čerpadla, obežného kolesa, hriadeľa, ochrannej dosky, konzoly a ďalších častí. Horná časť čerpadla je podopretá ložiskom; čerpadlo je inštalované pod kvapalinou bez tesnenia hriadeľa a prietokové časti sú vyrobené z materiálov odolných proti opotrebovaniu.

Typ prevodu tohto čerpadla je BD a DC, konkrétne remeňový pohon a priamy pohon.
Hĺbku ponorenia do kvapaliny je možné určiť podľa skutočných potrieb používateľov v rozmedzí štandardných veľkostí.

Pri pohľade zo smeru sacieho otvoru čerpadla sa otáča proti smeru hodinových ručičiek.
Hot Tags: Gumové lemované vertikálne kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty