Čerpadlo kalu na ťažbu piesku

Čerpadlo kalu na ťažbu piesku

Čerpadlo na kalovú ťažbu piesku. Horizontálne kalové čerpadlo je konzolové odstredivé kalové čerpadlo, ktoré je vhodné na dopravu abrazívneho alebo korozívneho kalu. Je široko používaný v metalurgii, baníctve, rope, chemikálii, uhlí, elektrickej energii, doprave, bagrovaní riek, stavebných materiáloch a komunálnom inžinierstve atď.

Detail produktu

Kúpte si prispôsobené čerpadlo na ťažbu piesku na sklade z našej továrne s názvom Depump
Spoliehame sa na strategické myslenie, neustálu modernizáciu vo všetkých segmentoch, technologický pokrok a samozrejme na našich zamestnancov, ktorí sa priamo podieľajú na našom úspechu pre továreň. Priamo dodávame do Číny vysokohlavé elektrické odstredivé horizontálne kalové čerpadlo na ťažbu piesku, s našimi pravidlami „obchodnej reputácie, partner dôvera a vzájomný prospech“, vítame vás všetkých, aby ste spolupracovali, rástli spolu. Továreň Priame dodávky Číny Heavy Duty Weay-Resisting, Mineral Process Slurry pump, s plne integrovaným operačným systémom, naša spoločnosť získala dobrú slávu pre našu vysokú kvalitu produkty, rozumné ceny a dobré služby. Medzitým sme zaviedli prísny systém riadenia kvality v oblasti príjmu, spracovania a dodávky materiálu. Dodržiavajúc zásadu „Kredit na prvom mieste a nadradenosť zákazníka“ úprimne vítame klientov z domova i zo zahraničia, aby s nami spolupracovali a spoločne napredovali, aby sme vytvorili skvelú budúcnosť.


Vlastnosti čerpadla kalu na ťažbu piesku:

Čerpadlo je možné použiť na prepravu určitej korozívnej suspenzie.
Čerpadlo má vymeniteľnú kovovú výstelku odolnú voči opotrebovaniu alebo gumový materiál.
Tesnenie hriadeľa môže prijať tesnenie tesnenia alebo odstredivé tesnenie.
Polohu výstupu čerpadla je možné inštalovať v intervaloch 45°C a podľa potreby otáčať v 8 rôznych uhloch.
V rámci maximálneho povoleného rozsahu pracovného tlaku čerpadla môže byť použité vo viacerých stupňoch v sérii.

 

Sand Mining Slurry Pump

Výhoda čerpadla kalu pri ťažbe piesku:

1. Dlhá životnosť, jednoduchá demontáž a údržba
2. Vynikajúci hydraulický výkon, nízka miera opotrebovania
3. Vysoká účinnosť a úspora energie
4. Vynikajúci kavitačný výkon, je to najnovšia generácia produktov odolných voči opotrebovaniu a korózii


Sand Mining Slurry Pump

Princíp činnosti čerpadla kalu pri ťažbe piesku:

Keď sa obežné koleso rýchlo otáča, lopatky vyzve médium k rýchlemu otáčaniu a rotujúce médium vyletí z obežného kolesa pôsobením odstredivej sily. Po vypustení média z čerpadla tvorí stredná časť obežného kolesa oblasť vákua a médium je pod atmosférickým tlakom (alebo tlakom vody) a je vtlačené do prívodného potrubia cez potrubnú sieť.
Týmto spôsobom je možné realizovať kontinuálne plnenie, aby sa dosiahla výška a prietok, ktoré vyžaduje návrh procesu. Samozrejme, spôsob podávania v súčasnosti väčšinou používa typ lisovania, to znamená, že úroveň materiálu je vyššia ako prívodná rúrka a možno odpočítať krok nalievania vody z hornej vodovodnej rúrky alebo krytu čerpadla dovnútra.

Sand Mining Slurry Pump

Sand Mining Slurry Pump


Sand Mining Slurry Pump


Hot Tags: Čerpadlo kalu na ťažbu piesku, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie , kvalita, pokročilé, najnovšie predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty