Obežné koleso kalového čerpadla

Obežné koleso kalového čerpadla

Obežné koleso kalového čerpadla je hlavne prietokové časti, ktoré zahŕňajú: obežné koleso, teleso čerpadla, kryt čerpadla, špirálové, prednú ochrannú dosku, zadnú ochrannú dosku, pomocné obežné koleso, objímku hriadeľa, polohovaciu objímku, plášť čerpadla, konzolu, vodný tesniaci krúžok, upchávku, tesnenie krabica, dekompresný kryt, labyrintový krúžok atď.

Detail produktu

Obežné koleso kalového čerpadla

Materiál príslušenstva pre kalové čerpadlo: kov a guma

Úvod do obežného kolesa kalového čerpadla
Obežné koleso kalového čerpadla sa vzťahuje na disk s pohyblivými lopatkami a tiež na všeobecný názov disku a na ňom nainštalovaných rotujúcich lopatiek. Obežné koleso je kľúčovou súčasťou kalového čerpadla. Jedná sa o rotujúce teleso s lopatkami na prenos energie do kvapaliny. Skladá sa z niekoľkých zakrivených čepelí.


Akcia obežného kolesa:
Úlohou obežného kolesa je prenášať mechanickú energiu hnacieho stroja priamo do kvapaliny, aby sa zlepšila energia statického tlaku a energia dynamického tlaku kvapaliny.
Materiál obežného kolesa kalového čerpadla:
Vysoko chrómová zliatina odolná proti opotrebovaniu a korózii (A05, A07, A33, A49), tiež má gumové obežné koleso


Klasifikácia a funkcia obežného kolesa kalového čerpadla:
1. Obežné koleso kalového čerpadla má podľa mechanickej konštrukcie hlavne tieto tvary: uzavreté, čiastočne uzavreté a otvorené.
(1) Uzavreté obežné koleso
Skladá sa z lamiel a predných a zadných krycích dosiek. Uzavreté obežné koleso má vysokú účinnosť a je ťažké ho vyrobiť, preto sa často používa v odstredivom čerpadle. Je vhodný na dopravu čistej vody, roztokov a iných čistých kvapalín bez častíc s nízkou viskozitou.
(2) Polouzavreté obežné koleso
Polouzavreté obežné koleso je vhodné na prepravu materiálov, ktoré sa ľahko vyzrážajú alebo mierne obsahujú častice, a jeho účinnosť je nižšia ako účinnosť uzavretého obežného kolesa
(3) Otvorte obežné koleso
Obežné koleso s iba lopatkami, ale bez kompletnej krycej dosky, sa nazýva otvorené obežné koleso. Otvorené obežné koleso je vhodné na prepravu materiálov s väčším obsahom nerozpustných látok, s nízkou účinnosťou a nízkym tlakom dopravnej kvapaliny.


2. Dá sa rozdeliť na jednoduché a dvojité nasávanie.
(1) Typ s jedným nasávaním má jednoduchú štruktúru a kvapalina sa vdychuje iba z jednej strany;
(2) Štruktúra dvojitého sacieho typu je zložitejšia a kvapalina sa inhaluje z oboch strán, takže má väčšiu saciu kapacitu.
3. Podľa tvaru čepele ju možno rozdeliť na dozadu zahnutú čepeľ, radiálnu čepeľ a dopredu zahnutú čepeľ. Pretože dozadu zakrivený kotúč môže získať vyššiu energiu statického tlaku, dozadu zahnutý kotúč sa často používa v kalovom čerpadle.
4. Obežné koleso kalového čerpadla je pracovná časť kalového čerpadla, ktorá prenáša energiu rotáciou
5. V dizajne výberu kalového čerpadla je možné priemer obežného kolesa znížiť, aby sa dosiahol vhodný prietok a dopravná výška
6. Obežné koleso kalového čerpadla je pracovná časť v častiach prietokového kanála kalového čerpadla a je to najrýchlejšie opotrebovaná časť.
Hot Tags: Obežné koleso kalového čerpadla, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Factory, Prispôsobené, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Ponuka, Najnovšie, Kvalita, pokročilý, najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty