Nerezové kalové horizontálne odstredivé čerpadlo

Nerezové kalové horizontálne odstredivé čerpadlo

Nerezové kalové horizontálne odstredivé čerpadlo. Podľa rôznych princípov možno kalové čerpadlá rozdeliť na jednostupňové/viacstupňové, jednosacie/dvojité sacie, konzolové, horizontálne/vertikálne a horizontálne delené/vertikálne kombinácie telesa čerpadla. Hlavne použiteľné pre: baníctvo, elektrárne, bagrovanie, hutníctvo, chemický priemysel, stavebný priemysel a naftový priemysel.

Detail produktu

Kúpte si vysoko kvalitné horizontálne odstredivé kalové čerpadlo z nehrdzavejúcej ocele vyrobené v Číne


Vďaka podpore najmodernejšieho a skúseného IT tímu by sme mohli poskytnúť technickú podporu v oblasti predpredajných a popredajných služieb pre najpredávanejšie horizontálne odstredivé čerpadlo z nehrdzavejúcej ocele vo výrobnom závode, akékoľvek požiadavky od vás budú zaplatené s našou najlepšou pozornosťou! Najpredávanejšie továrenské horizontálne odstredivé čerpadlo, horizontálne viacstupňové odstredivé čerpadlo, naše položky sa vyvážajú do celého sveta. Naši zákazníci sú vždy spokojní s našou spoľahlivou kvalitou, zákaznícky orientovanými službami a konkurencieschopnými cenami. Naším poslaním je „pokračovať v získavaní vašej lojality tým, že naše úsilie venujeme neustálemu zlepšovaniu našich produktov, riešení a služieb, aby sme zaistili spokojnosť našich koncových používateľov, zákazníkov, zamestnancov, dodávateľov a celosvetových komunít, v ktorých spolupracujeme. ".Stainless Steel Slurry Horizontal Centrifugal Pump

Stainless Steel Slurry Horizontal Centrifugal Pump


Výkonové údaje horizontálneho odstredivého čerpadla kalu z nehrdzavejúcej ocele

Stainless Steel Slurry Horizontal Centrifugal Pump

Konštrukcia kalového horizontálneho odstredivého čerpadla z nehrdzavejúcej ocele


Stainless Steel Slurry Horizontal Centrifugal Pump

Úvod do výhod kalového horizontálneho odstredivého čerpadla z nehrdzavejúcej ocele

1. Veľký kaliber, kaliber kalového čerpadla je od 1,5 palca do 20 palca a veľkosť priemeru potrubia na mieste je možné upraviť podľa rôznych pracovných podmienok.
2. Pri vysokom zdvihu môže výstupný tlak kalového čerpadla dosiahnuť 5 bar-10 bar
3. Vysoká účinnosť, priemerná účinnosť kalového čerpadla je nad 50%, čím väčšia je prietoková výška, tým vyššia je účinnosť
4. Materiál je vynikajúci a všetky prietokové časti kalového čerpadla sú vyrobené z materiálu s vysokým obsahom chrómu, ktorý je odolný voči opotrebovaniu a korózii. Pri bežnom používaní môže životnosť dosiahnuť 18 mesiacov
5. Existujú rôzne spôsoby inštalácie. Smer výstupu kalového čerpadla je možné nastaviť podľa situácie pri inštalácii a výstup je možné otočiť o 45°. Čerpadlo môže byť priamo pripojené k motoru s vysokou účinnosťou; môže byť poháňaný aj remeňom, aby sa ušetrilo miesto.
6. Výborná štruktúra. Kalové čerpadlo je dvojplášťové čerpadlo s predným ochranným plechom a zadným ochranným plechom vo vnútri a telom čerpadla a krytom čerpadla na vonkajšej strane. Je utesnený skrutkami, aby sa vytvorilo utesnené prostredie a vytvoril sa vysokotlakový prietokový kanál, ktorý má silnejšiu tlakovú odolnosť.

Oblasť použitia horizontálneho odstredivého čerpadla na kal z nehrdzavejúcej ocele

1 Preprava bahna v hutníckych úpravniach, hydraulické odstraňovanie popola v tepelných elektrárňach, preprava bahna a ťažkého média v uhoľných čističkách, bagrovanie riek a tokov atď.
2 Preprava kalov obsahujúcich abrazívne pevné častice v baníctve, elektroenergetike, hutníctve, uhoľnom priemysle, ochrane životného prostredia a iných priemyselných odvetviach.
3 Pieskové čerpadlá a bagrovanie na výber piesku z morskej vody a bagrovanie z riek.
4 Prepravujte korozívnu kašu obsahujúcu kryštály.
5 Systém cirkulácie kalu pre hydrotermálne odsírenie.

Princíp činnosti horizontálneho odstredivého čerpadla kalu z nehrdzavejúcej ocele

1. Princíp činnosti kalového čerpadla je úplne založený na odstredivom čerpadle. Odstredivá sila generovaná rotáciou obežného kolesa vypúšťa kvapalinu obsahujúcu pevné častice von z telesa čerpadla.
2. Zvyšuje sa rýchlosť a tlaková energia kvapaliny dopravovanej zo vstupu na výstup obežného kolesa. Kvapalina vypúšťaná z obežného kolesa prechádza cez tlakovú komoru a väčšina otáčok sa môže premeniť na tlakovú energiu a potom odvádzať drenážnym potrubím.
3. Kvapalina sa nepretržite vypúšťa, aby sa vytvorilo vákuum alebo nízky tlak na vstupe obežného kolesa a na vstupe obežného kolesa sa vytvorí sací otvor. Kvapalina v kvapalinovej nádrži je vtláčaná do vstupu obežného kolesa pôsobením povrchového tlaku kvapaliny (atmosférického tlaku).
4. Rotujúce obežné koleso môže nepretržite nasávať a vypúšťať kvapalinu.


Certifikát


Stainless Steel Slurry Horizontal Centrifugal PumpProsím kontaktuj nás

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Náš predajný tím je pripravený poskytnúť vám profesionálnu technickú podporu.

Whatsapp: +86 18132711119
E-mail: info@deponpump.cnStainless Steel Slurry Horizontal Centrifugal PumpHot Tags: Nerezové kalové horizontálne odstredivé čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka , Najnovšie, Kvalitné, Pokročilé, Najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty