Ponorné bagrovacie čerpadlo na nasávanie riečneho piesku morského piesku bagrovacie kalové čerpadlo

Ponorné bagrovacie čerpadlo na nasávanie riečneho piesku morského piesku bagrovacie kalové čerpadlo

Ponorné bagrovacie čerpadlo na nasávanie riečneho piesku morského piesku bagrovacie čerpadlo kalu

Detail produktu

Čína ponorné bagrovacie čerpadlo na nasávanie riečneho piesku morského piesku na bagrovanie kalových čerpadiel výrobcov

1. Všeobecné informácie o ponornom bagrovacom čerpadle na nasávanie riečneho piesku morského piesku kalového bagrovacieho čerpadla
Odolné elektro-ponorné kalové čerpadloje druh ponorného bagrovacieho čerpadla na nasávanie riečneho piesku morského piesku bagrovacieho kalového čerpadla.

Všestranné a odolné riešenie na prenos abrazívnych kalov a kalov s vysokou hustotou v baníctve, civilnej výstavbe, priemysle a iných náročných aplikáciách.

V snahe čo najlepšie vyhovieť požiadavkám klienta sa všetky naše operácie striktne vykonávajú v súlade s naším mottom „Vysoká vynikajúca, agresívna predajná cena, rýchly servis“ pre ponorné bagrovacie čerpadlo na nasávanie rieky Piesok More Piesok Bagrovacie kalové čerpadlo, Vítame nové a starších záujemcov zo všetkých oblastí existencie, aby sa s nami porozprávali o potenciálnom združení spoločností a vzájomnom úspechu!
Ponorné čerpadlo na bagrovanie na odsávanie vodného piesku na rieke Piesok na bagrovanie na kalové čerpadlo na bagrovanie mora, Pracovné skúsenosti v tejto oblasti nám pomohli vybudovať si silné vzťahy so zákazníkmi a partnermi na domácom aj medzinárodnom trhu. Naše výrobky sa už roky vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta a zákazníci ich vo veľkej miere využívajú.

Submersible Dredge Pump to Suck River Sand Sea Sand Dredging Slurry Pump


2. Technické údaje ponorného bagrovacieho čerpadla na nasávanie riečneho piesku Morského piesku bagrovacieho kalového čerpadla

Prietok 23-2400 m³/h
Max. Hlava 64m
Max. Pracovný tlak 1200 kPa
Max. Pevná veľkosť 75 mm
Výtlak 80-400mm
Maximálna veľkosť pevných častíc: 60 mm
Veľkosti motora 3-315kW3. Vlastnosti ponorného bagrovacieho čerpadla na nasávanie riečneho piesku Morského piesku bagrovacieho kalového čerpadla

(1) VEĽKÁ ČISTOTA VODY

Puzdro čerpadla má veľkú medzeru od vody, ktorá umožňuje ľahký prechod veľkých pevných látok a znižuje opotrebenie a eróziu, aby sa zlepšila životnosť a zabránilo sa strate účinnosti.


(2)INTEGRÁLNY AGITÁTOR

Miešadlo s obsahom 27% chrómového bieleho železa pomáha pri čerpaní kalu rozbíjaním veľkých častíc a miešaním vysokých koncentrácií pevných látok.


(3) NÁROČNÁ KONŠTRUKCIA

Teleso čerpadla, obežné koleso, FPL vložka a miešadlo sú vyrobené z vysoko kvalitného 27% chrómového bieleho železa. Tento mimoriadne pevný konštrukčný materiál vydrží nepretržité používaniev náročných aplikáciách a umožňuje čerpadlám SS prenášať abrazívny a hustý kal s minimálnym opotrebovaním. Čerpadlá majú vymeniteľnú zadnú dosku, ktorá umožňuje jednoduchú údržbu a jednoduchú výmenu opotrebovaných komponentov.


(4) IZOLÁCIA MOTORU TRIEDY F

Izolácia motora triedy F sa používa na zabezpečenie spoľahlivej prevádzky v náročných aplikáciách pri teplotách do +40°C. V aplikáciách, kde sa očakávajú vyššie teploty, možno použiť izoláciu motora triedy H, ktorá umožní prevádzkové teploty až+70 °C.


(5) PODPORNÝ RÁM A SITKO

Odolný rám z mäkkej ocele s okrúhlou základňou a sitom poskytuje vynikajúcu stabilitu a odolnosť a zároveň zabraňuje upchatiu.

Submersible Dredge Pump to Suck River Sand Sea Sand Dredging Slurry Pump


4.Časté otázky

Submersible Dredge Pump to Suck River Sand Sea Sand Dredging Slurry Pump


5. Vitajte a kontaktujte nás

Ak máte akýkoľvek dotaz, pošlite nám ho.

E-mail: sales@deponpump.cn
WA:+8615830832057

Submersible Dredge Pump to Suck River Sand Sea Sand Dredging Slurry PumpHot Tags: Ponorné bagrovacie čerpadlo na nasávanie riečneho piesku Morské pieskové bagrovacie kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továrne, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, Kvalita, Pokročilý, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty