Ponorné bagrovacie čerpadlo na kašu

Ponorné bagrovacie čerpadlo na kašu

Ponorné bagrovacie kalové čerpadlo je vhodné na prepravu kalu obsahujúceho abrazívne častice, ako je piesok, uhoľná troska a hlušina, ktoré sa používajú hlavne v metalurgii, baníctve, energetike, chemickom priemysle, ochrane životného prostredia, bagrovaní riek, čerpaní piesku, komunálnom inžinierstve a ďalších priemyselných odvetviach. Produkt sa ľahko inštaluje a premiestňuje, má vysokú účinnosť extrakcie trosky a môže dlhodobo bezpečne pracovať v drsných podmienkach. Je to ideálny produkt, ktorý nahradí tradičné vertikálne ponorné čerpadlo a ponorné čerpadlo na odpadové vody.

Detail produktu

Ponorné bagrovacie čerpadlo na kašu

Vlastnosti produktu kalového čerpadla:

1. Celý stroj je typu suchého spodného čerpadla, motor využíva metódu utesnenia olejovej komory a vo vnútri je nainštalované mechanické tesnenie, ktoré môže účinne zabrániť vstupu vysokotlakovej vody a nečistôt do vnútornej dutiny motora.

2. Okrem hlavného obežného kolesa existuje aj miešacie obežné koleso, ktoré môže kal usadený na dne vody miešať do turbulentného prúdu a potom ho extrahovať.

3. Prietokové časti, ako sú obežné koleso a miešacie obežné koleso, sú vyrobené z vysoko tvrdej ocele s vysokým obsahom chrómu, ktorá je odolná proti opotrebeniu, odolná proti korózii a má silnú kapacitu vypúšťania odpadových vôd a môže prechádzať cez väčšie pevné častice.

4. Motor je ponorený pod vodou a nie je obmedzený rozsahom nasávania, rýchlosť nasávania trosky je vysoká a bagrovanie je dôkladnejšie.

5. Celkové vybavenie je zjednodušené, nie je povolené žiadne pomocné miešacie zariadenie alebo striekacie zariadenie, prevádzka je jednoduchá a celková investícia do jednotky sa zníži.

6. Miešacie koleso je priamo v blízkosti depozičného povrchu a koncentrácia je riadená hĺbkou ponoru. V prípade, že má médium veľký podiel, je možné nainštalovať pomocné zariadenia na zvýšenie koncentrácie média.Konštrukčné vlastnosti ponorného ponorného čerpadla typu MSS odolného proti opotrebeniu:

Ponorné kalové čerpadlo MSS je koaxiálne čerpadlo a motor. Keď to funguje, hriadeľ motora poháňa obežné koleso čerpadla, aby sa otáčalo, aby sa preniesla energia do suspenzného média, aby sa generoval určitý prietok a poháňal pevný tok, aby sa zabezpečila preprava suspenzie.
Hot Tags: Ponorné bagrovacie kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Ponuka, Najnovšie , Kvalita, Pokročilé, Najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty