Ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie piesku

Ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie piesku

Ponorné čerpadlo na kal na bagrovanie piesku sa môže uspokojiť s pracovným prostredím s veľkým prietokom a vysokým zdvihom. Čerpadlo má výhody v hydraulickom dizajne a konštrukčnom riešení. Počet lopatiek obežného kolesa je možné meniť podľa rôznych pracovných podmienok. Je vhodný na dopravu piesku, malty, malty, hlušiny, trosky atď., a doprava rovnomernej koncentrácie tuhá látka-kvapalina prášku môže dosiahnuť 60%, je ideálnym zariadením na čerpanie piesku a dávkovanie piesku.

Detail produktu

Kúpte si v Číne vysoko kvalitné ponorné čerpadlo na kal na bagrovanie piesku na sklade za správnu cenu


Štrukturálne vlastnosti ponorného kalového čerpadla na bagrovanie piesku:


1. Zariadenie sa priamo ponára do vody, aby pracovalo, bez hluku a vibrácií a miesto je čisté a upratané.

2. Riečne bagrovacie a pieskové čerpadlá na veľké častice_ponorné kalové čerpadlá_pieskové čerpadlá nie sú obmedzené saním a nedochádza k kavitácii.

3. Čerpadlo sa skladá z tela čerpadla, obežného kolesa, ochranného plechu, motora, olejovej komory, mechanického tesnenia, ložiska a iných častí, s jednoduchou konštrukciou a nie je ľahké ich poškodiť.

4. Hlavné časti toku, ako je obežné koleso a miešacie koleso, sú vyrobené z materiálu s vysokým obsahom chrómu, ktorý sa neupcháva, má dobrú kapacitu vypúšťania odpadových vôd a môže relatívne ľahko prechádzať väčšími pevnými časticami.

5. Polootvorený dizajn obežného kolesa, rozšírenie a zväčšenie prietokového kanála, extrakcia veľkých častíc a média s vysokou koncentráciou nie je ľahké spôsobiť zablokovanie.

6. Smer otáčania čerpadla je v smere hodinových ručičiek pri pohľade zo strany pohonu.

Veľkoobchodné OEM Čína ponorné čerpadlo na kalové bagrovanie piesku, Od nášho založenia neustále zlepšujeme naše produkty a riešenia a služby zákazníkom. Boli sme schopní dodať vám široký sortiment vysokokvalitných vlasových výrobkov za konkurencieschopné ceny. Tiež môžeme vyrobiť rôzne vlasové výrobky podľa vašich vzoriek. Trváme na vysokej kvalite a rozumnej cene. Okrem toho poskytujeme najlepšie služby OEM. Srdečne vítame objednávky OEM a zákazníkov z celého sveta, aby s nami spolupracovali na vzájomnom rozvoji v budúcnosti.
To, že má solídnu obchodnú úverovú históriu, vynikajúce popredajné služby a moderné výrobné zariadenia, sme si medzi našimi kupujúcimi po celej planéte získali vynikajúcu popularitu veľkoobchodným OEM ponorným čerpadlom na hĺbenie piesku v Číne, vytvoreným tovarom so značkovou cenou. Venujeme sa vážne, aby sme vyrábali a správali sa čestne a prostredníctvom priazne kupujúcich u vás doma av zámorí.

Submersible Sand Dredging Slurry Pump


Technické parametre ponorného čerpadla na kalové bagrovanie piesku:

Výkon: 3KW-315KW
Prietok: 10-2000m3/h
Hlava: 5-70 m
Rýchlosť: 1440 ot./min., 980 ot./min
Kaliber: 50-400 mm
Teplota: -15°ƒ-+140°ƒ
Častice: do 6 cm
Materiál: vysoký obsah chrómu, nehrdzavejúca oceľ
 

Submersible Sand Dredging Slurry Pump


Rozsah použitia ponorného kalového čerpadla na bagrovanie piesku:

1. Dno hrádze vodnej elektrárne je vybagrované a dno hrádze vodnej elektrárne je často naplnené sedimentom, s ktorým je dosť problematické sa vysporiadať. Pomocou ponorného pieskového čerpadla ho vložte priamo do bazéna, aby ste vypustili vodu a spoločne vypustili sediment. Bazén sa už nebude napúšťať a nie je potrebné ručne čistiť piesok.

2. Čistenie uhoľných ložísk v elektrárňach, vypúšťanie uhoľnej trosky do sedimentačných nádrží, trosky alebo popola po spaľovaní uhlia.

3. Čistenie usadenín vodného kameňa v oceliarňach, preprava trosky vo vysokých peciach oceliarní, systémy zakalenej cirkulačnej vody v zariadeniach na valcovanie ocele za tepla a usadeniny vodného kameňa v cyklónových sedimentačných nádržiach.

4. Sedimentačné čistenie podzemnej žumpy môže vyriešiť problém odvodňovania baní. Či už ide o kovovú baňu alebo uhoľnú baňu, hlavná podzemná žumpa sa musí každoročne pred príchodom obdobia dažďov vyčistiť. Na čistenie sedimentu sa zvyčajne používajú manuálne metódy. Existujúce problémy sú vysoká pracovná náročnosť ručného čistenia, dlhý čistiaci cyklus a dopad na výrobu. Na čistenie sedimentu použite ponorné pieskové čerpadlo a čerpajte bahenný piesok, aby ste dosiahli mechanizáciu čistenia sedimentov.

5. Čistenie pevných sedimentov v oxidačnom jarku čistiarne odpadových vôd a čistenie sedimentov v odtokovom jazere papierne.

6. Čerpanie vnútrozemských riek očistených od nánosov a dna prístavného mora očisteného od nánosov.

7. Odčerpávanie bahna na stavbe mosta a staveniska, odvodňovanie inžinierskych stavieb, drenáž a vypúšťanie sedimentov počas výstavby mostného piliera, čerpacia stanica mestskej dažďovej vody, nádrž na čistenie čistiarne odpadových vôd.


 Submersible Sand Dredging Slurry Pump


Submersible Sand Dredging Slurry Pump


Submersible Sand Dredging Slurry Pump


Vitajte a kontaktujte nás
Whatsapp: +86 188 3028 9136
E-mail: norky@deponpump.cnSubmersible Sand Dredging Slurry Pump

Hot Tags: Ponorné kalové čerpadlo na bagrovanie piesku, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Ponuka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty