ponorné kalové čerpadlo

ponorné kalové čerpadlo

ponorné kalové čerpadlo Vlastnosti a použitie: Ponorné kalové čerpadlo bolo vyvinuté preosievaním a zlepšovaním, aby prekonalo jeho nedostatky. Bol komplexne optimalizovaný a inovovaný v aspektoch hydraulického modelu, technológie tesnenia, mechanickej konštrukcie, ochrany a ovládania. Tento produkt má výhody jednoduchej konštrukcie, pohodlnej inštalácie, bezpečného a spoľahlivého používania a dlhej životnosti. Keď je čerpadlo ponorené, nie je potrebné stavať zložitú zemnú pumpu a pevné zariadenia, žiadny hluk a vibrácie a miesto je čistejšie.

Detail produktu

Ponorné kalové čerpadloje vhodný na dopravu kalov obsahujúcich abrazívne častice ako je piesok, škvára, hlušina a pod. Používa sa najmä v hutníctve, baníctve, elektroenergetike, chemickom priemysle, ochrane životného prostredia, bagrovaní riek, čerpaní piesku, komunálnom strojárstve a iných odvetviach. Ponorné kalové čerpadlo ZJQ sa ľahko inštaluje a pohybuje, má vysokú účinnosť extrakcie trosky a môže bezpečne pracovať po dlhú dobu v náročných pracovných podmienkach. Ide o ideálny produkt, ktorý nahradí tradičné vertikálne ponorné čerpadlá a ponorné čerpadlá na odpadovú vodu.

Prietokové časti ponorného kalového čerpadla, obežné kolesá čerpadla sú vyrobené z materiálov s vysokým obsahom chrómu odolných voči opotrebovaniu a korózii. Dobrá prietoková kapacita, vysoká účinnosť a presné vyváženie obežného kolesa.


submersible sludge pump


podmienky použitia ponorného kalového čerpadla:

(1): Napájanie 380v/400v/415/460v, 3fázové, 50HZ/60Hz

(2): Teplota média vo všeobecnosti nepresahuje 60 °C a hodnota PH je 4-10.

(3): Vhodné pre médium so silnými abrazívnymi pevnými časticami a mierne korozívnym splaškovým kalom.

(4): Priemer pevných látok v médiu nie je väčší ako 80 % minimálnej veľkosti prietokového kanála čerpadla

Vlastnosti ponorného kalového čerpadla

1. Má silnú kapacitu vypúšťania odpadových vôd a žiadne upchávanie a môže účinne prechádzať pevnými časticami s priemerom φ30-φ80 mm.

2. Trhací mechanizmus môže roztrhnúť a odrezať vláknitý materiál a potom ho hladko vypustiť bez pridania filtračného sita do čerpadla.

3. Dizajn je primeraný, podporný výkon motora je malý a efekt úspory energie je pozoruhodný.

4. Mechanická upchávka z nového materiálu môže zabezpečiť bezpečnú a nepretržitú prevádzku čerpadla po dobu viac ako 8000 hodín.

5. Konštrukcia je kompaktná, pohyb je pohodlný, inštalácia je jednoduchá a nie je potrebné stavať čerpadlový dom, čo znižuje náklady na inžinierstvo.

6. Systém automatickej inštalácie dvojitej vodiacej lišty, jednoduchá inštalácia a údržba, ľudia na tento účel nemusia vchádzať a vystupovať z žumpy.

7. Plavákový spínač dokáže automaticky ovládať zastavenie a spustenie čerpadla podľa požadovanej zmeny hladiny vody, bez toho, aby sa o to musel starať špeciálny personál.

8. Môže byť vybavený automatickou riadiacou skrinkou ochrany na účinnú ochranu produktu pred únikom, únikom vody a preťažením, aby sa zlepšila bezpečnosť a spoľahlivosť produktu.


submersible sludge pump

submersible sludge pump

Hot Tags: ponorné kalové čerpadlo, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Dodávka, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť Zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, Kvalita, pokrok, najnovší predaj

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty