Ponorné kalové čerpadlo

Ponorné kalové čerpadlo série SS môže byť široko používané v ťažbe, elektrickej energii, metalurgii, uhlí, ochrane životného prostredia a ďalších priemyselných odvetviach na prepravu kalu s abrazívnymi pevnými časticami. Napríklad preprava minerálnej kalu v hutníckom koncentrátore, hydraulické odstraňovanie popola v tepelnej elektrárni, preprava uhoľného kalu a hustého média v úpravni uhlia, bagrovanie riečneho koryta, bagrovanie riek atď. V chemickom priemysle môže tiež prepravovať nejaká korozívna suspenzia obsahujúca kryštál.
V súčasnosti sa asi 80% kalových čerpadiel používa v závodoch na spracovanie minerálov v ťažobnom priemysle. Z dôvodu zlého pracovného stavu primárneho oddeľovania rudy je životnosť kalového čerpadla v tejto časti všeobecne nízka. Samozrejme, rôzne rudy majú inú abrazivitu.
Prispôsobené produkty Ponorné kalové čerpadlo vyrobené v Číne je možné zakúpiť za nízku cenu alebo lacnú cenu. Depump Technology je slávny Ponorné kalové čerpadlo výrobca a dodávateľ v Číne. Okrem toho máme svoje vlastné značky a dodávame aj hromadné obaly. Ak teraz zadám objednávku, máte ju na sklade? samozrejme! V prípade potreby poskytneme nielen cenníky, ale aj cenové ponuky. Ak chcem veľkoobchod, akú cenu mi dáš? Ak je vaše veľkoobchodné množstvo veľké, môžeme poskytnúť továrenskú cenu. Sme vítaní, že ste prišli do našej továrne kúpiť najpredávanejšie, najnovšie, pokročilé, zľavové a kvalitné Ponorné kalové čerpadlo. Môžete si byť istí, že u nás kúpite produkt so zľavou. Tešíme sa na spoluprácu s vami, ak sa chcete dozvedieť viac, môžete sa s nami teraz poradiť, včas vám odpovieme!