Ponorné kalové čerpadlo s miešadlom

Ponorné kalové čerpadlo s miešadlom

Ponorné kalové čerpadlo MSS je hydraulický stroj, ktorý má motor a vodné čerpadlo koaxiálne ponorené do média. Vitajte u nás na zakúpenie ponorného kašovitého čerpadla s miešadlom.

Detail produktu

Ponorné kalové čerpadlo s miešadlom

Zariadenie má pokročilú štruktúru, široký priechod toku a silnú kapacitu vypúšťania odpadových vôd;
Vynikajúci výber materiálov a silná odolnosť proti korózii. Je vhodný na prepravu tekutín obsahujúcich tuhé častice, ako je piesok, škvára, hlušina atď.

Používa sa hlavne v hutníctve, baniach, rýpadlách, tepelných elektrárňach a iných podnikoch na odstraňovanie a prepravu tekutín obsahujúcich trosku. Je ideálnou náhradou za tradičné kalové čerpadlá.

Táto séria ponorných čerpadiel na kašu je navrhnutá a vyrobená absorpciou zahraničnej pokrokovej technológie s použitím špičkových materiálov odolných proti opotrebovaniu, čo výrazne zvyšuje životnosť zariadenia a znižuje frekvenciu údržby.
Okrem hlavného obežného kolesa ponorné čerpadlo na kašu pridáva na spodok sadu miešacích obežných kolies, ktoré môžu rozstrekovaný usadený kal rozprašovať do turbulentného prúdu a vytvorená vysokokoncentrovaná kaša je umiestnená na sacom vstupe do hlavného obežného kolesa, takže že čerpadlo je možné realizovať bez pomocných zariadení. Dodávka s vysokou koncentráciou.

Tesniace zariadenie môže efektívne vyvážiť tlak vo vnútri aj mimo miestnosti, takže tlak na oboch koncoch mechanického tesnenia je vyrovnaný, čo zaisťuje spoľahlivosť mechanického tesnenia a výrazne predlžuje jeho životnosť.

Motor prijíma rôzne ochranné opatrenia, ako je prehriatie a detekcia vniknutia vody, ktoré môžu pracovať bezpečne aj po dlhú dobu v náročných pracovných podmienkach. Spoločnosť môže súčasne pridať ochranné opatrenia, ako je antikondenzácia motora a meranie teploty ložísk podľa požiadaviek používateľa, aby vyhoveli použitiu používateľov pri rôznych príležitostiach.


Podmienky použitia ponorných kalových čerpadiel:
1. Napájanie je 50 Hz (60 Hz) / 380 V (415 V, 460 V atď.) / 3 FÁZY
2. Teplota média nesmie prekročiť 60 ° C a neobsahuje horľavé a výbušné plyny.
3. Veľká hmotnostná koncentrácia pevných častíc v médiu: 45% pre popol a 60% pre trosku.
4. Hĺbka potápania posádky: nie viac ako 40 metrov, malá hĺbka potápania podlieha ponorenému motoru.
5. Pracovná poloha jednotky v médiu je zvislá a horná časť je zavesená a umiestnená.
6. Maximálna hĺbka potápania posádky nie je väčšia ako 20 metrov a malá hĺbka potápania nie je menšia ako 1 meter.
Hot Tags: Ponorné kalové čerpadlo s miešadlom, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Nákup, Továreň, Na mieru, Skladom, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Zásobovanie, Lacné, Zľava, Nízka cena, Kúpiť zľava, Cena, Cenník, Cenová ponuka, Najnovšie, kvalitné, pokročilé, najnovšie predávané

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty